Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan/miért lett vége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/miért lett vége egy kapcsolatodnak?

Figyelt kérdés

Tudom érdekes kérdés, hiszen itt mindenki azt kérdezi, hogy hogyan jöhetne össze valakivel. Én most arra lennék kíváncsi, hogy kinek miért szakadt meg egy párkapcsolata. Semmi ilyen célom nincs, mert nagyon szerelmesek vagyunk barátnőmmel, csak ki tudja, lehet tanulni néhány esetből (inkább ás kárán, mint a sajátomon). Tehát régi sérelmeket, indulatokat, vagy akár megbánást itt lehet tanusítani :). Első sorba olyanok írására lennék kíváncsi, akiknek nem egy hetes kapcsolata szakadt meg, és nem is egyértelmű ok miatt. Gondolok itt arra, hogy nem megverte a csaját, vagy csúnyán/egyértelműen megcsalta és azért lett vége. Ha nem probléma írjátok oda a korotokat és hogy meddig tartott a kapcsolat.

Köszi!


22/f


U.i.: Jééé, nincs is ehhez hasonló kérdés még :) !


2009. febr. 17. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

2 távkapcsolatom volt eddig.

Az 1. 3 hónapig tartott. A fiú szakított. Hogy miért? Fogalmam sincs. Mindenesetre mondott néhány indokot (munkanélküli vagyok, túlságosan ragaszkodom hozzá stb.), ami csak mese. A valódi ok: nem szeretett.

A 2. 5 hónap után szakadt meg. Szintén a fiú szakított. Az ok: nem szeret, kalandokat akar, mert még úgy érzi, nem élte ki magát, a sulival/munkával/haverokkal/hobbikkal akar foglalkozni, nem pedig egy kapcsolatra "pazarolni" az idejét. Magyarán gyerek még és csak a "farka után megy", mert megunta a tartós kapcsolatokat, nem elég izgi számára.


23/l

2009. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
A lány szakított 1 év előtt 3 nappal msn-en mert 1 hónap találka nélkül telt el. Az a szörnyű hogy már készültem hogy megye hozzá. Nagyon padlóra küldött hogy egy összekapás miatt ami abból kezdődött hogy úgy érezte nem figyelek rá kellőképpen :S De semmi durva nem volt. :( De lehet nem volt az igazi. Már az 5.ik vagy 6.ik pasija van 15 évesen :S:S
2009. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legutóbbi kapcsimnak másfél éve lett vége. Nagyon összetett dolgok miatt lett vége, és aránylag hosszú folyamat volt! Szinte semmiben sem értettünk egyet, ami Nekem rosszul esett, az Neki természetes volt, soha nem volt pénze, amikor felmondott a munkahelyén 2 hónapig nem dolgozott, könyörögni kellett, hogy keressen munkát, rendetlen volt a lakása, a ruháira sem volt igényes, adósságai is voltak.. ilyesmi.

Ő közös jövőt akart, Én így nem. Megkockáztatom, hogy azért, mert tudta, hogy jobban állok anyagilag, mint Ő, ráadásul jószívű is vagyok.. gondolhatod..

Sokáig próbáltam beszélni, megértetni a problémámat vele, de nem ment! Nem, és nem. Aztán sokat veszekedtünk, már minden zavart benne, irritált a jelenléte is.. a szeretet átment útálatba.. kiábrándultam..

Szakítottam.. őrjöngött.. újrakezdés.. nem sikerült.. végleges szakítás.. eleinte nem egy próbálkozásom miatta ért véget. Mindenkit el akart ilyeszteni a közelemből.

Durva volt nagyon..

Mára rendeződött a helyzet (lekopogom..), boldog párkapcsolatban élek 3 hónapja!


Az Én story-m ennyi lenne.


Haven 23/L

2009. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, másfél év után lett vége, nem másfél éve!

Elírtam.. :)

Haven

2009. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 5 és fél éves kapcsolatomnak lett vége, úgy hogy megijedtem:) Minden túl jól ment, sosem voltak nagyobb gondjaink. Aztán megtudtam hogy a szülinapomon meg akarja kérni a kezem és ezért szakítottam vele. 20 éves voltam akkor és még túl korainak éreztem, meg hogy minek házasság ha saját lakásra semmi esélyünk? Meg az is segített a szakításban hogy sokat beszélt arról hogy már szeretne gyereket. Én meg nem. Hát valahogy így történt:)
2009. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hehe, ez az utolsó elég érdekes...miért szakítottál? Hiszen jót akart ha azt nézzük, simán megbeszélhetted volna vele, nem? :)
2009. febr. 17. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Az 5 és fél évesnek üzenem hogy te nagyon hülye lehetsz! :D

De most komolyan. Azt mondod hogy majd később mert még most nem szeretnéd vagy stb.

2009. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Istenem ...:D:D
2009. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év után egyszerűen csak abbahagytuk... már csak a megszokás tartott minket össze, és iszonyat nehéz volt, de végül úgydöntöttünk elválnak útjaink.

A legutóbbi kapcsolatomnak 7 hónap után lett vége, annyival, hogy "bocs találtam jobbat" mindezt persze msn-en, nem szemtől szembe. Jelenleg is ennek a mondatnak a hatása alatt vagyok, és igyekszem valahogy túltenni magamat rajta, persze mindez nehéz ha az ember szerelmes. Két hónapja történt (karácsonyi ajándék), de még mindig nem térek magamhoz...

2009. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kapcsolatom októberben ért véget. Én szakítottam, mert már fél éve kb. számomra szenvedés volt, csak mindig újabb esélyt adtam kettőnknek magamban, és próbáltam jobbá tenni. Nem tudom, most sem látom tisztán az igazi okot, miért is? Úgy éreztem pusztán magamat,mint egy hullámvasúton, ahol a mélyben megállt a vonat,s nem ment továb. Kiszerettem belőle, nem láttam benne már a férfit, aki tetszett régen. Kimondva, a végén nem tartottam már elégnek magamhoz, és erre a környezetem is rátett, a saját érzéseimtől függetlenül ezt hangoztatták.Aztán jött egy új barátnő, új társaságot hozott,másfajta férfiakat az életemben, és végleg rádöbbentem ki kell lépnem a kapcsolatomból. Nehéz volt, ő még szerelmes volt belém. Ez pedig az én történetem volt...
2009. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!