Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan/miért lett vége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/miért lett vége egy kapcsolatodnak?

Figyelt kérdés

Tudom érdekes kérdés, hiszen itt mindenki azt kérdezi, hogy hogyan jöhetne össze valakivel. Én most arra lennék kíváncsi, hogy kinek miért szakadt meg egy párkapcsolata. Semmi ilyen célom nincs, mert nagyon szerelmesek vagyunk barátnőmmel, csak ki tudja, lehet tanulni néhány esetből (inkább ás kárán, mint a sajátomon). Tehát régi sérelmeket, indulatokat, vagy akár megbánást itt lehet tanusítani :). Első sorba olyanok írására lennék kíváncsi, akiknek nem egy hetes kapcsolata szakadt meg, és nem is egyértelmű ok miatt. Gondolok itt arra, hogy nem megverte a csaját, vagy csúnyán/egyértelműen megcsalta és azért lett vége. Ha nem probléma írjátok oda a korotokat és hogy meddig tartott a kapcsolat.

Köszi!


22/f


U.i.: Jééé, nincs is ehhez hasonló kérdés még :) !


2009. febr. 17. 11:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha a kapcsolat időtartama is számít, akkor két kapcsolatom megszakadásáról, végéről tudok nyilatkozni.

Az egyik vagy egy évig tartó huzavona volt, hol együtt voltunk, hol külön, intenzív kapcsolat csak az első felében, de utána folyton kibékültünk, szétmentünk, a végén már mi magunk se tudtuk eldönteni, hogy tulajdonképpen mit is akarunk egymástól, a kapcsolattól, meg hogy egyáltalán együtt vagyunk -e még. A vége az lett, hogy nem találkoztunk heteken, hónapokon át, és sikerült rájönnünk, hogy barátok maradtunk. Azóta is az egyik legjobb barátom, de már soha nem leszünk újra egy pár.

Igazából nem illettünk össze. Ő nem volt szerelmes, én meg csak bebeszéltem magamnak, talán még el is hittem, hogy az vagyok.

A másik kapcsolatom rövidebb ideig tartott, mindössze 3 hónapig, és pont a hónapfordulón szakítottunk, ennek sok oka volt. Egyik legfőbb: sosem találkoztunk, hetek teltek el úgy, hogy nem láttam, illetett a fejemre... Közben erőteljesen próbálkozott más lányoknál, és minden(ki) más fontosabb volt neki, mint én. De a végső, döntő ok egyetlen szó volt: "részvétem." Ugyanis ennyit nem tudott mondani, mikor megtudta, hogy meghalt a legjobb barátom. Ezen azóta sem tudtam túltenni magamat. Mert ha én együtt vagyok valakivel, akit állítólag szeretek, és fontos nekem, akkor részvétet nyilvánítok a gyászában, még akkor is, ha nem gondolom komolyan! Mert ez illik. Szóval rosszul esett, és nem is tudtam megérteni.

Így tömören.

2009. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szóval még ezeken kívül is volt kapcsolatom, de egyik sem megfelelő a "kritériumoknak", vagy mert nem tartottak olyan sokáig, vagy mert egyértelmű okok miatt lett vége.

És a mostani párkapcsolatommal meg úgy vagyok, hogy remélem, ez már mindig megmarad, mert mindketten máshogy állunk hozzá, és egymáshoz. :) Amúgy 23 éves lány vagyok.

2009. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy 5 eves kapcsolatom ment ugy tonkra , hogy valojaban nem tudom mi volt az ok, csak azt , hogy delelott meg egyutt voltunk ( egyutt is eltunk, en laktam nala) , delutanra ill. estere pedig a cuccaim tizedevel a szuleimnel.En voltam a "hibas" en poakoltam ossze, hogy miert ? A mai napig nem ertem, azt hiszem tul sok minden tortent velem akkor, munkahelyi, iskolai , anyagiproblemak.Egyszeruen hulye voltam, egy elhamarkodott dontes volt, amit mar mindketten banunk, de nincs vissza ut.Szerintem csak egy kis szunet kellett volna, de nem az lett belole. Sokszor gondolok arra , hogy hogyan lehettem ilyen hulye... :) Azota van mar egy masik kapcsolatom ami egy eve tart es kulfoldon elek.Talan emiatt kellett szakitanom... ki tudja... :)

De akkor ugy erzem boldogabb voltam mint most , vagy csak en szepitem magamnak.

Egy 26 eves lany.

2009. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Volt egy három hetes kapcsolatom, amiből az első két nap volt élvezhető. Azért lett vége, mert az egész egy smárolással kezdődött, és gyakorlatilag nem is volt annál több. Se ismerettség, se kommunikáció. Viszont lehetett mutogatni másnak, hogy milyen jó dolog foglaltnak lenni.
2009. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
MI 4 év után mentünk külön, mert megvert nem egyszer nem kétszer nagyon sokszor! De mindig megbocsájtottam neki mert nagyon nagyon szerettem! Mikor egyszer mentő vitt el mert annyira megvert már nem oda mentem haza!
2009. febr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah és 23/l a veréses
2009. febr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 hónapos kapcsolatom ment tönkre. Az ok az volt, hogy nem szeretett és mindig azt hajtogatta, hogy elhanyagolom. Lehetett volna ezen változtatni, de a "nem szeretlek" szó kicsapta a biztosítékot. Ha most nem szeret, akkor már semmikor nem fog...én mondtam ki, hogy akkor legyen vége.
2010. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 7 évig éltem a férjemmel, és elég boldogtalan voltam. Nem döntöttünk közösen semmiben, bármit szerettem volna azt nem lehetett mert hülyeség volt, ő bármit akart , azt el kellett fogadnom mert addig győzködött , vagy ha mégsem akartam akkor elhordott mindennek. Rossz volt a kapcsolat és boldogtalan voltam. Neki ez sem volt elég hogy letörte az akaratomat, másfél éve lebukott hogy prostizik. Onnantól kezdve mélyrepülés volt, nem akartam szexelni vele, válni akartam. Különköltöztem tőle, van barátom , de csak titokban találkozunk mert ő őrjöng fenyeget zsarol. El akarja venni a közös gyerekünket.
2023. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!