Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mitől kell titeket megvédeni?

Figyelt kérdés

Számtalanszor olvastam ezen az oldalon, hogy a félénk férfi nem férfi, mivel nem képes megvédeni a lányt. Na most kérdésem, a 21. században mégis milyen reális veszély fenyegeti a nőket?


És honnan veszitek, hogy egy határozott macsó pasi képes és hajlandó(!) is megvédeni titeket ettől a rejtélyes valamitől?


2011. márc. 2. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

épph a szàzad szaralakjaitól :)..


nem hiszem, hogy nö vagy, így nem tudod mik jàrnak az agyunkban, amikor egyedül sétàlunk az utcàn és messziröl làtjuk, hogy jön két fazon a sötétben.. nah akkor jön a mély levegö :)

2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem az anyósomtól.
2011. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nőkben ez genetikailag van mint az állatvilágban. egyedül az alfahím a lehet domináns egyed és termékenyítheti meg a nőstényt.

Persze később a nőknél jön a rinya miért csalt meg? szemét minden férfi stb.

2011. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

A félénk férfi is lehet férfi.

A 21.században még is milyen veszély..? Hm hát nem is tudom, de szerintem manapság nem igen érdemes egyedül mászkálni már este 8-9 után sem. Sőt, sokszor fényes nappal sem. Ha neked nem volt részed ilyenekben, akkor tedd össze a két kezed. Attól, hogy a 21.században vagyunk még voltak és vannak és lesznek perverz idi.óta állatok, akik bárhol ott lehetnek.

2011. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

"Amikor egy nő a férfiről adatokat gyűjt evolúciós kalkulátora számára, akkor elsősorban a magas tesztoszteron szint, a "jó gének" és az eltartóképesség jegyeit méri fel.

A magas tesztoszteron jegyei az arcon a kiemelkedő középarc és orr, széles járomcsont, erős, széles áll, és megnyúlt alsó arcfél. (Ez lényegében ellentéte a női arcnak!) Ehhez jön még a férfiasan erős arc- és testszőrzet. A magas tesztoszteron szint testi jegyei az erős felsőtesti izomzat, a széles váll és keskeny csípő.

[...]

Az Evolúció finnyássá tesz minket.

A szociális dominanciának, amely szintén a magas tesztoszteron szint függvénye, megannyi viselkedéses jegye van, kezdve a testtartástól, a mimikán át a farkasszemet nézésig. Az állatvilágban a domináns hím uralja a javak elosztását és biztos védelmet jelent külső-belső támadásokkal szemben. A férfi dominanciája ígéret arra, hogy képes lesz családjának nagykanállal meríteni a társadalmi húsos fazékból, s kapcsolatai révén megfelelő hátteret biztosít majd az utódok felemelkedéséhez is. A szociális dominancia a nőknél sokszor bátorságként fogalmazódik meg; a nők imádják a hősöket és a győzőket.

A jó génekre férfiaknál is a szimmetria a garancia. A nők különösen fogékonyak erre, hiszen az utódnevelésben vállalt nagyobb szerepük miatt nagyobbat kockáztatnak, ha rossz csődörre tesznek."

Szendi Gábor

2011. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak jelezném, hogy nagyon sok esetben a kigyúrt izomállatok a leggyávább férfiak. A feszítés, izommutogatás megy nekik, de nem egy alkalommal hallottam már, hogy amikor pl. egy lányt molesztáltak buszon vagy más nyilvános helyen, egyszer sem ezek segítettek neki, hanem átlagos testalkatú férfiak.

Szóval hölgyeim, ennyit a kigyúrt hösszerelmesekről.

Ja, majd elfelejtettem. A kigyúrt férfiak sokszor sz...-t sem érnek közelharcban, mert mire felemelnék a kezüket, a másik már letépte a farkukat és a szájukba nyomta.

2011. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik itt elég sokan fogalomzavarban szenvednek. A félénk pasi nem azt jelenti, hogy adott esetben nem tudná megvédeni a nőt.

A félénk pasi nem nagyon mer kezdeményezni, fél a visszautasítástól, stb. A kezdeményezőkészség és az hogy adott esetben megtudja védeni a nőt nem feltétlenül függ össze.

Lehet hogy egy 40 kilós diszkópatkány simán ráhajt a csajokra, de elég ha csúnyán néznek rá és elszalad...

2011. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
15:54 Ez mind szép és jó, csak szerintem egy okos kreatív (félénk) fickó sokkal nagyobb létbiztonságot ad, mint egy izomagyú (határozott) s*ggfej, meg valószínűleg hűségesebb is. De akkor úgy tűnik a nők nem a logikát és az észérveket használják a párválasztásnál (sem).
2011. márc. 2. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:

15:54 Ez mind szép és jó, csak szerintem egy okos kreatív (félénk) fickó sokkal nagyobb létbiztonságot ad, mint egy izomagyú (határozott) s*ggfej, meg valószínűleg hűségesebb is. De akkor úgy tűnik a nők nem a logikát és az észérveket használják a párválasztásnál (sem)



Na álljunk már meg. Attól, hogy vannak olyan izomagyú pasik akiken csak izom van de eszük nincs túl sok és jórészt nagyképűek attól még nem mindegyik izmos pasas ilyen. Nem kell egy kategóriába sorolni őket sem, és a másik végletet sem. Vagyis a vékony félénk(?) pasikat sem. Ugyanúgy lehetnek ők is bátrak és határozottak. Na meg valamelyik válaszoló írta, hogy a félénk pasi az nem egyenlő azzal, hogy nem tudná megvédeni a nőjét. És tényleg igaza van!

És szerintem ez egy erős túlzás, hogy a nők csak az ilyen pasikat szeretik akiken csak csupa izom van. -.- Baromság!

Belőled pedig süt inkább az enyhe nő gyűlölet.(Vajon miért?)

2011. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

làtszik mire megy ki a dolog.. ha nyeszlet vagy menj edzeni ne pedig féltékenykedj..


ügyesen elkanyarodtunk a félénktöl a bukó izompacsirtàig amikor erröl szó sem volt.. és még a nök beszélnek össze vissza :)...


a félénk nyeszlet ember nem tud megvédeni annyira mint egy olyan aki jàr edzeni... itt nem az izompacsirtàkról volt szó...de azért grat (Y)

2011. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!