Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül állok! Hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül állok! Hogy bírjátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nincs barátnőtök/pasitok, talán nem is vagytok szerelmesek sem, de mégis vágytok párkapcsolatra?

hogy lehet bírni egyedül? ti hogy bírjátok?

/normális válaszokat légyszi/


2011. márc. 4. 23:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Amúgy egyedülállók nem egyedül állok mert az mást jelent:)
2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
sz@rul, de büszkén.
2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Hát, én szerelmes vagyok, nagyon is, és "csak" azért nem vagyok vele, mert hát a körülmények..... nem részletezem.

De holnap találkozunk, szurkoljatok, hátha felül tudunk kerekedni a fránya körülményeken :)

Egyébként amíg nem voltam szerelmes senkibe, és egyedül voltam, jól bírtam. Hobby, barátok, ilyesmik...

2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

23:44 nagyon tutin írtál ! Én 3 évet voltam egyedül,mert nehezen hevertem ki az előző kapcsolatom és "csak hogy legyen" viszonyt nem akartam.Nem is foglalkoztam a dologgal,persze ahogy másnak nekem is hiányoztak a jó dolgok.És mikor már nem tudtam az előzőre gyűlölettel gondolni egyszer csak engem is meglepett a szerencsém.


32 f

2011. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

egyedül állsz?

szar lehet :D

2011. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
én már nem is kifejezés milyen régóta egyedül vagyok.esetemben nem gondolok magára a nem létező párkapcsolatomra és ennek hiánya okozta hátrányokra mivel lefoglalnak a mégnagyobb problémák.Az persze nem jó tanács hogy kerüljetek mégrosszabb helyzetbe és akkor nem rítok az egyedüllét miatt
2011. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

23:46 nem megoldás :D egyedül feküdni a sírban sem jó :D

23:49 A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ és ne köss bele a helyesírásomba, így írok ez van.

2011. márc. 4. 23:53
 18/38 A kérdező kommentje:
23:52 ne írj inkább semmit..
2011. márc. 4. 23:55
 19/38 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat pedig köszönöm
2011. márc. 4. 23:56
 20/38 anonim ***** válasza:
Hát én mindössze 3 hete vagyok egyedül, de nagyon szenvedek. Sok éves párkapcsolat ért véget, és már el sem tudom képzelni, milyen szinglinek lenni. De most hogy az vagyok, te jó ég... vannak persze "előnyei" is, de nem csak a párom hiányzik hanem maga a párkapcsolat. Megszakad a szívem. :( l/20
2011. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!