Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül állok! Hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül állok! Hogy bírjátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nincs barátnőtök/pasitok, talán nem is vagytok szerelmesek sem, de mégis vágytok párkapcsolatra?

hogy lehet bírni egyedül? ti hogy bírjátok?

/normális válaszokat légyszi/


2011. márc. 4. 23:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én évek óta vagyok egyedül és már nem is hiszem, hogy lesz valakim. Az utóbbi időben már nagyon rosszul vagyok. Egyébként is egyedül élek és emiatt kezdek egyre depressziósabbá válni.

És igen, én is egyre többször gondolkodom azon, amit az egyik előző hozzászóló írt, hogy jobb lenne véget vetni az egésznek mindörökre.

2011. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Jól lehet bírni. 24 éve bírom. (24/f)
2011. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. márc. 5. 11:51
 34/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég jól,már megszoktam.De néha nagyon roszz,és tök ciki,mikor kérdezik,h.van-e barátod,mindig azt mondani,h.:nincsen.Bár hazudhatnék is,de nem akarok,mert úgyis kiderül!Ez most nagyon bonyolult,h.miért nincs.Nem is nagyon akartam eddig komolyat,és most sem nagyon akarok,de akkor is ciki!bocs,ha kicsit ellentmondásos voltam.(szex-re,is csak nagyon ritkán van valaki,annak örülnék,ha sűrűbben lenne)26/L

2011. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

öntsd ki a lelked miért nincs? :)

/nekem sincs senkim :D/

2011. márc. 6. 00:37
 36/38 anonim ***** válasza:

Ebben az az irónia ha szarul bírjátok ördögi körbe keveredtek ami nem biztos hogy célra vezető.

Valahogy nem így kell felfogni ezt szerintem.

Ha nincsen belső harmónia akkor mindent szarul bírsz,ráadásul 10 x-er nehezebb is lesz új kapcsolatot találni...

Egyedülálló 25F

2011. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Utolsóval nagyon egyetértek! Én is egyedül vagyok jó ideje, és azt kell, hogy mondjam, tök jól bírom... Persze vannak hullámvölgyek, amikor nagyon rám tör, hogy most mennyire jól esne, ha... De mindig próbálok annak örülni, ami épp van, és nem azután sírni, ami nincs.

A másik, ami még az "örgöikör" kategóriába sorolható: minél inkább kutatod, annál kevesebb az esélyed, hogy megtaláld. Nem szabad megrögzötten keresni a szerelmet, hanem nyitottnak kell lenni a világ felé, észrevenni, ha szembejön, és megfelelően reagálni.

2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia!

00:16-os vagyok;ha gondolod írj privit,és megdumcsizzuk!

2011. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!