Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül állok! Hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül állok! Hogy bírjátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nincs barátnőtök/pasitok, talán nem is vagytok szerelmesek sem, de mégis vágytok párkapcsolatra?

hogy lehet bírni egyedül? ti hogy bírjátok?

/normális válaszokat légyszi/


2011. márc. 4. 23:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

kedves vagy kérdező hogy jön egy ember a személyemben aki még a problémát is irigyli annyi baja van de azért még belerúgsz

normális válaszokat akarsz?na most tényleg konkrétan erre nem tudok válaszolni mert nem az szomorít el elsősorban hogy nincs kivel izélni,de ha majd annyira helyrejönnek a dolgok hogy nekem is ez lesz a fő gondom majd írok

2011. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Ez tetszik. :D Ki tud nagyobbat mondani?

Amióta megszülettem, azóta vagyok egyedül, 20 éve. Nahh erre varjatok gombot. xD

Viseljétek el méltósággal, vagy tegyetek ellene, ilyen egyszerű. :)

2011. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
kedves 00:05-ös én arra értem, hogy normális válaszokat írjon aki abba kötött bele, hogy az egyedülállót külön írtam. rosszul értelmezted :D
2011. márc. 5. 00:24
 24/38 A kérdező kommentje:

rájöttem, te azthitted hogy neked írtam, de én egy másik 23:52-esnek írtam, aki ezt írta nekem:



egyedül állsz?

szar lehet :D


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:52

Privát e-mail a válasz írójának

2011. márc. 5. 00:26
 25/38 anonim ***** válasza:
ja hát akkor fölöslegesen vettem magamra...annyira azért nem rágtam be hisz egy ilyen topicüzenet tényleg csak mikro-gond lenne
2011. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 5. 00:31
 27/38 anonim ***** válasza:
én általában nem egyedül állok :D
2011. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Állj arrébb, oda ahol áll még valaki más is.
2011. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
:D először vicces volt de 4-jére kicsit uncsi, de nembaj a www.gyakorikerdesek.hu a regisztrációnál nem tünteti fel, hogy értelmi fogyatékosok nem regisztrálhatnak :)
2011. márc. 5. 00:51
 30/38 anonim ***** válasza:
Nehezen, de kezdem megszokni, mivel nincs más választásom.
2011. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!