Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele ezért? Sűrgős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ezért? Sűrgős mert akkor holnap kéne

Figyelt kérdés
szal van 1 barátom 3 hete kb, és a szexuális életünket kibeszéli, ami nekem rosszul esik, és már mondtam neki hogy ne mondja el senkinek ami az ágyban történik és mégis elmondja nem nagyon tudok megbízni benne ilyen téren már. mit csináljak? ti szakítanátok ezért? 18 /l
2011. márc. 8. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért, hanem azért, amiért ezt teszi. Mert még egy komolytalan gyerek, aki párkapcsolatra képtelen. Le se állnék egy ilyennel..nem az én szintem. Ha a tiéd sem, hagyd ott.
2011. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ráadásul velem volt neki az első végül is nem mindenkinek mondogatja de a legtöbb haverjának igen
2011. márc. 8. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, és a helyedben szakítanék.

Igaza van az elsőnek, ez nagyon éretlen, gyerekes viselkedés. Arról nem beszélve, hogy képtelen tiszteletben tartani a kapcsolatotokat és intim dolgokat mesél el a kérésed ellenére.

Ez hosszú távon csak még rosszabb lesz.

Nem olyan régi kapcsolat ez, hogy bármit is át kelljen gondolnod. Ez a fiú nem tisztel. Jó, hogy még az elején kiderül.

2011. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj, ez természetes!

A pasik megbeszélik egymással hogy milyen a párjuk az ágyban, de szerintem a nők is!

De egy dolgot figyelembe véve: nem akárkivel!

Ez szerintem nem olyan nagy baj, perzse ha neked kellemetlen, és ennek ellenére is reklámoz, az már nem szép dolog tényleg!

2011. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
próbálom belegondolni magam a helyébe, valakivel meg kell hogy beszélje az ilyenekt de nem az összes haverjával max 1 emberrel aki tényleg nem monjda el senkinek
2011. márc. 8. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Szégyenlős vagy az is természetes, meg hát igen, az élménybeszámoló öröme is az!

:D

2011. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alapból normális dolog, pláne ha neki most volt az első, de:

1 Mindenkinek elmondja

2 Megkérdet rá, hogy ne reklámozza és tojik a véleményedre

Már bocs, de ha ilyen szinten nem veszi figyelembe a kérésedet 3 hét után (ami még jócskán benne van az udvarlás, a rózsaszín köd és a "keltsünk jó benyomást a másiknak" időszakban) akkor mi lesz később?

2011. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagy a szája az biztos de ha valami új történik velem én sem bírom befogni de úgy érzem ezt nem tudom megbocsájtani neki
2011. márc. 8. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Primitiv ember a pasi, ha te voltal neki az elso, akkor valoszinuleg azert meseli mindenkinek, mert tudatni akarja, hogy mar o is nagykisfiu.

Amugy meg egy gyerekes taho, szoval szerintem hagyd ott, de minel elobb... Es mondd is meg neki, hogy azert, mert ezt csinalta.

Az uj baratod pedig meg veletlenul se legyen ebbol a korbol, a haverjaibol-munkatarsaibol, mert tudod, madarat tollarol... es ennek a haverjai is olyanok, mint o.

2011. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem kellene rögtön lefeküdni vele, hanem kicsit meg kellene ismerni, hogy milyen ember? Három hét alatt kétlem, hogy annyira sikerült volna megismernetek egymást. Beszélgess vele el egy kicsit, ha nem ért a szép szóból, akkor meg hagyd ott. Máskor meg jobban nézd meg kivel bújsz ágyba :-)
2011. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!