Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás óta 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás óta 2 hónap eltelt, akkor már nem is fog keresni?

Figyelt kérdés
Szakíott, de reméltem, hogy megbánja, vagy megváltoznak az érzései, esetleg hiányzok neki. Ha eddig nem történt semmi, lehetséges, hogy még változhat a dolog? Előfordulhat, hogy ezután fogja érezni, mit veszített?
2011. márc. 9. 20:12
1 2
 11/18 TOMAtm ***** válasza:
100%
hát ha 2 hónap eltelt szerintem nem kéne tovább várnod rá.pláne ha mégcsak nem is keresett hébe hóba sem.szerintem lépj túl rajta....
2011. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Olvastam, hogy mennyire szenvedsz, milyen fontos Neked ez a dolog. Szerintem nagyon fontos lenne, hogy pontot tégy az ügy végére! Ha szeretsz valakit, és felkeresed őt, az nem lehet megalázó. Ha nem kellesz, az Rád nézve nem szégyen.

Viszont muszáj lenne eljátszani az "utolsó lehetőséged".

Azért, hogy visszakaphasd az életedet.

Szedd össze magad szerintem, állj elé, nézz a szemébe, és mondd el mennyire szenvedsz.

Akkor megfogod tudni azonnal, hogy mi a helyzet.

És tovább lépni, csak így lehet.

2011. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keresd fel vagy írj neki mindenképp!


Ha megsért, beszól, vagy simán csak látod hogy még csak nem is gondolt rád, akkor sokkal könyebb lesz elfelejtened, mert akkor már nem fogod tisztelni!

Amíg ezt nem léped meg, ez végig egy tüske fog lenni benned! Úgyhogy meg kell lépned! Mi töténhet? Maximum egy negatív válasz és egy negatív végkifejlet! Na és? A rossz még mindig jobb, mint a kétség! Sztem kétségek között sokkal roszabb még a biztos rossz tudatánál is!

Sok sikert!

2011. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp keresd fel! Mondd el neki,hogy szereted még,és hiányzik, és hasonlóképp érez-e? Ha lekezelő,bunkó lesz,akkor hagyd a fenébe,de ha nem teszed meg,akkor nem tudod milyen a boldogság..
2011. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
"Aki mer,az nyer.":)
2011. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Egyébként van itt valaki, aki lát még egy fikarcnyi esélyt is arra, hogy újra összejöjjünk, vagy belém szeressen? (Hozzátenném nagyon nehéz időket éltünk meg, és nagyon szerettük egymást, csak elhibáztam a dolgokat. Amúgy a fiú még eléggé éretlen, én vagyok az első barátnője,ő is az első barátom, csak néha úgy érzem, mintha még nem lenne érett eléggé a dolgokhoz:) Viszont iszonyatosan szeretem őt, és ő is viszont szeretett az elmúlt 2 hónapot kivéve.)
2011. márc. 12. 12:38
 17/18 anonim ***** válasza:
mi történt? megkerested? mennyi időbe telt túllendülni rajta?
2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi történt? :)
2013. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!