Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha régóta (több év)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha régóta (több év) együtt vagytok egy lánnyal, szeretitek, akkor miért csaljátok meg többször is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

csak arra akartam-akarok rávilágítani kissé alpári stílusban a nagy unalmam közepette, hogy azért nem mindegy hogy ki csal meg? mert hiába nagy a szerelem, de ha a másik olyan aki hajlamos a megcsalásra -esetleg a régi párját többször megcsalta- akkor az előbb-utóbb úgyis meg fogja tenni. csak sokan azt hiszik, hogy neveléssel ki tudják ölni a másik valós énjét, hogy "majd most megváltozik" mert xy ismerősöm ismerőse is ilyen volt és mára már lenyugodott. hát a nagy lófa*szt! most egy kicsit a férfiak ellen beszélek, de nekem azok a haverjaim akik egyszer is megcsalták a barátnőjüket ők folyamatosan csalják!

ugye valamit valamiért elv a párkapcsolatoknál is működik! nagydumás-jóképű-macsó gyerek kell, akkor benne van a pakliban, hogy néha kikacsint... de hát tudjuk, hogy a szerelem van, a felébredés meg fájdalmas...

2011. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

na jó tényleg baromira unatkozok és semmi jó filmet nem találtam sehol se...

szóval egy kis pro-kontra a csodálatos kérdéshez.

van két férfi ismerősöm. az első akinek baromi jó dumája van, férfias és nagyon tud csajozni. ő orrba-szájba csalja-csalta és fogja is a barátnőjét. már a barátnője legjobb barátnőit is megdu*gta! érte baromira oda vannak a nők, mert olyan macsó-tökös gyerek.

aztán van a másik ismerősöm aki kevésbé néz ki jól, de nincs különösebb baj a megjelenésével. ő komolyan veszi a nőket, csak ez nem kölcsönös. az ő barátnője fűvel-fával... emellett rendszeresen "lehúzza" pénzzel, gyakorlatilag a srácon élősködik, mert a lány el sem tudná magát egyedül tartani.

akkor itt most mi a tanulság?

2011. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
A rosszfiút választjátok a rendes srác helyett, aztán meg sírtok ha megcsal.
2011. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az kérlek szépen, hogy szarból várat építünk és a jót meg elb_sszuk. Vagy legalábbis sok ember ezen elven van. Tudod amikor valaki csinál valamit és ami már úgy néz ki, hogy jó akkor még mindig nem jó, aztán elrontja. Ezt hívom szerencsétlenkedésnek.
2011. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Moszuke ***** válasza:

ne általánosíts! kikérem magamnak. kösz

23/f

2011. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Azért it is megy az általánosítás: aki jó pasi, annál magára vessen, ha egy csaj elkövette azt a szörnyű bűnt, hogy összejött vele.

Nekem három macsó-típusú barátom volt eddig, és ők undorodtak az ilyentől. Teljesen máshogy álltak hozzá az élethez és a párkapcsolatokhoz is. Az átlagos és a csúnya pasik ugyanúgy megcsalják a nőket (tehát vagy igen, vagy nem - igen itt is van bőven). Úgyhogy csúnya előítélet leegyszerűsíteni ennyire a problémát, ennyi erővel még az is igazabb, hogy a pasik álétalában megcsalják a nőket.


Ezer oka lehet. Vagy lenézi a nőt, akivel együtt van (egoizmus), vagy ellenkezőleg, önbizalomhiányos, vagy egyszerűen elveszette a kontrollt az érzelmei felett (gyenge személyiség), satöbbi...

2011. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.annyit fűznék még hozzá,hogy az ugye nem lehet irányítani hogy én most a rendes fiúba akarok beleszeretni,ha egyszer a rosszfiú vonz.persze,a rendesek közül is van olyan akiben van valami ami csábít,de ez többnyire rosszfiúknál van.
2011. márc. 25. 19:25
 18/22 anonim ***** válasza:
ez esetben te is tudod a választ... :)
2011. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

Tudjátok én is azt hittem hogy ez igy van egészen addig amig a ronda rendes gyerek meg nem csalt. Én megbecsültem, őt akartam mert bár nem olyan szép de megbizható hűséges és őszinte. Aztán erre tessék!

fikarcnyival se jobb mint a nagymenő sportos jóképű macsók.

Attól hogy nem jóképű még pasiból van, ő is farka után megy.

Ha már így is-úgy is megcsalnak legalább egy jóképű fullos sráccal járjak mint egy bányarémmel!!

2011. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
58%
A ronda de rendes srácok előbb utóbb a macsókra akarnak hasonlitani mert látják mennyivel nagyobb sikerük van a csajoknál. Hiába becsülöd meg, hiába szereted egy ponton túl már nem leszel elég jó neki mert megrészegiti a vágy hogy macsó legyen és összevissza nőzzön. Úgy nézzenek rá ahogyan a rosszfiúkra. Azt hittem viccel amikor azt mondta rájuk akar hasonlitani. De nemcsak külsőre csinált magából jó pasit de a viselkedése is egyre bunkóbb, durvább hazugabb lett. Meg is csalt, kidobott. Lelkiekben nem sikerült neki tökéletesen az átváltozás mert a mai napig bőg amikor kidobják a csajok. Az érzékeny lelke az egyetlen amiből még ráismerek. Hát sok sikert az új életéhez!
2011. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!