Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, képtelen leszek a hűségre?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni. Az eddigi életem során szinte sosem sikerült megszereznem egyetlen lányt sem.Bár már átléptem a harmadik x-et, az eddigi életemből csupán egy szűk fél évet sikerült úgy eltöltenem, hogy szeretkezhettem. Azóta nem. Ennek már több éve. Lelkibeteg és depressziós lettem, rengeteget gondolok rá. Mindig az jár az eszemben, hogy csak ez az egyetlen életem van, nincs második lehetőség.

Újabban egyre többen nyüstölnek a nősüléssel. Nekem nincs sok kedvem hozzá, amúgy sincs kilátásban jelölt, de még akkor sem szeretnék. Igazság szerint nem hiszem, hogy lenne értelme. Szeretnék ugyan gyerekeket, de képtelen leszek a monogámiára. Tudom, hogy ronda dolog tőlem, de nem tudok és igazság szerint nem is akarok ellene tenni.

Szerettem volna kicsajozni magamat, de sajnos sosem sikerült.Így viszont nem fog menni a tartós kapcsolat sem, mert a szex olyan már számomra, mint egy távoli, misztikus és fantasztikus dolog.Vagyis, ha lehetőségem lenne rá, habozás nélkül megtenném.

Az lenne a kérdésem, hogy létezik megoldás? Mert én csak két használható módszerre tudok gondolni.Az egyik, hogy amint megházasodom, gyorsan csinálnom kell két gyereket, majd gyógyszerekkel levinnem a béka segge alá a libidómat. Ez a kevésbé durva megoldás. A másik a halál.

Az érdekelne, hogy létezik-e esetleg egy harmadik, mert több nem jut az eszembe. Van vakinek ötlete? Ez a kettő eléggé kiábrándító jövő lenne.


2011. márc. 23. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyitott házasság. Kevesen vevők rá, de létezik.
2011. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy jó pszichológus kell. Egyértleműen.

De miért nem kellettél egy lánynak sem, ennyi éven át? Ezek szerint itt más komoly problémák is vannak...

2011. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Panda Péter ***** válasza:
én is egy pszichológust ajánlanék. illetve ha épp ismerkedsz, akkor ne gyere elő ezzel a témával, mert minden csaj elmenekül előled.
2011. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, ezen még nagyon ráérsz gondolkodni...Ha odaérsz, ez már csak minimum második lépés lesz.
2011. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát...csaj szemmel...tényleg nehéz dolog hűséges lenni, viszont ez így nagyon nevetséges, még jelölted sincs de te már eldöntöd hogy sosem tudsz hozzá hűséges maradni :))..honnan tudod, hogy nem kapsz vki olyat akit annyira képes leszel szeretni, hogy nem is gondolsz másra. Bár nem tudok erre semmi jó recepttel szolgálni, én voltam már így fiúval, viszont sajnos eddig mindenik elmúlt...egy másik megoldás...intézd mindezt titkosan!:)))
2011. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. márc. 23. 23:41
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén ha szexet akarsz és nem kapcsolatot interneten vannak lányok akik hirdetik igaz fizetsz érte de ha nem vagy igénytelen büdös stb nem hajtanak el fizetsz megd*god őket kész nem kérdeznek semmit mindegyiknél kivan írva mit vállal.
2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazság szerint a legtöbb ember, aki ismer, rendre ledöbben, amikor megtudja az igazságot rólam, mármint hogy alig voolt még barátnőm. A megjelenáésem rendben van, ezt biztosan tudom. 180 cm magas vagyok, 85 kg súlyú . Az arcom szabályos, a bőröm mint egy lányé.

Az értelmi képességeim meghaladják az átlagot, ebben rendre megerősítenek. Nagyon sok téma érdekel, nálam nincs halotti csend, ha beszélek valakivel.

de van bennem valami, ami miatt mégsem vonzom az embereket és legfőképp a lányokat. Talán a beszédstílusom, a kisugárzásom...

Fogalmam sincs. Viszont az érzéseim, az ösztöneim ugyanolyanok, mint bárki más emberének. Nem én válaszottam ezt az életformát, hanem ő engem, ez bánt a legjobban és az, hogy fogalmam sincs, lesz-e még változás valaha.

Köszi, hogy segíteni szeretnétek! :)

2011. márc. 23. 23:47
 9/15 A kérdező kommentje:
második sor volt
2011. márc. 23. 23:49
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
De komolyan semmi nincs abba hogy elmész egy két menetet egy prostival hazudik az a férfi aki még nem próbálta vagyis legalább a 85%. Lehet utána lecsillapodik a szexuális étvágyad depresszív se leszel és majd normálisan összejösz egy csajjal.
2011. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!