Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, képtelen leszek a hűségre?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni. Az eddigi életem során szinte sosem sikerült megszereznem egyetlen lányt sem.Bár már átléptem a harmadik x-et, az eddigi életemből csupán egy szűk fél évet sikerült úgy eltöltenem, hogy szeretkezhettem. Azóta nem. Ennek már több éve. Lelkibeteg és depressziós lettem, rengeteget gondolok rá. Mindig az jár az eszemben, hogy csak ez az egyetlen életem van, nincs második lehetőség.

Újabban egyre többen nyüstölnek a nősüléssel. Nekem nincs sok kedvem hozzá, amúgy sincs kilátásban jelölt, de még akkor sem szeretnék. Igazság szerint nem hiszem, hogy lenne értelme. Szeretnék ugyan gyerekeket, de képtelen leszek a monogámiára. Tudom, hogy ronda dolog tőlem, de nem tudok és igazság szerint nem is akarok ellene tenni.

Szerettem volna kicsajozni magamat, de sajnos sosem sikerült.Így viszont nem fog menni a tartós kapcsolat sem, mert a szex olyan már számomra, mint egy távoli, misztikus és fantasztikus dolog.Vagyis, ha lehetőségem lenne rá, habozás nélkül megtenném.

Az lenne a kérdésem, hogy létezik megoldás? Mert én csak két használható módszerre tudok gondolni.Az egyik, hogy amint megházasodom, gyorsan csinálnom kell két gyereket, majd gyógyszerekkel levinnem a béka segge alá a libidómat. Ez a kevésbé durva megoldás. A másik a halál.

Az érdekelne, hogy létezik-e esetleg egy harmadik, mert több nem jut az eszembe. Van vakinek ötlete? Ez a kettő eléggé kiábrándító jövő lenne.


2011. márc. 23. 23:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

23.46

Köszi, de az csak félmegoldás. A szex megvan, de az önbecsülésnek nem használ. Mármint ha belegondolsz, hogy pénz nélkül képtelen vagy szexpartnert szerezni, pedig mások képesek rá, akár előnytelenebb külsővel is.

De azért köszönöm!

2011. márc. 23. 23:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyi idő alatt nem sikerült kicsajoznod magad, akkor neked már édes mind1. Na meg fél évet sikerült úgy eltöltened, hogy szeretkeztél? Hát apám, ezek szerint nem nagyon voltál a lányok kedvence és valószínűleg most sem állsz a helyzet magaslatán. Keresned kellene valami értelmes nőt (bár ilyen gondolkodás móddal nem tartalak rá érdemesnek) és ki kellene mellette tartanod. Csak, hogy a leírtak alapján erre te képtelen vagy.

Szerintem vésd a fejedbe, hogy nem vagy a megtestesült Casanova és hogy nem fog minden huszonéves rád ugrálni.

Barátom, ez a csúf igazság! ;)


U.i.: Hogy is érdemelhetnél meg egy kapcsolatot, ha nem vagy képes tisztelni a párodat.

2011. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

23.55

Lehet, hogy igazad van. Tényleg csak egy megoldás marad.

2011. márc. 24. 00:00
 14/15 anonim ***** válasza:

A feleségeddel is szexelhetsz.. Vagy ha már évekig megvolt a nő akkor már mégsem misztikus fantasztikus dolog a szex vele?

Egyébként sztem ezzel minden férfi így van. Ezért is szokták mondani, hogy a hűség nem egy érzelem hanem egy választás. Mindenkinek nehéz főleg egy életen át. de ezért kell olyannal házasodni, akiért megéri.

2011. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

sztem legelőbb is fogj 1 csajt-...lehetőleg olyant aki kicsit tetszik is..nem kell nagyon,hogy tetszen,csak kicsit..és utánna toljad barátom,mint a lopott biciklit..

ha ráuntál wagy közben jön a másik hát az se gond..könnyen megy a wáltás..és 1szercsak ott lesz az igazi..te se érted majd,de ott lesz.és eszedbe se fognak jutni a problémák..az ember ilyen..ezért maradtunk a földön..az ösztön átsegit mindenen ..ez a fajfenntartás.

2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!