Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önelfogadás. Mi kell tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelfogadás. Mi kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Pasizz/Csajozz, legyen sok pozitív visszajelzésed.
2011. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Panda Péter ***** válasza:
hát leülsz, végiggondolod, hogy milyen vagy, mik a jó és rossz tulajdonságaid, és beletörődsz, hogy ez van, ilyen vagyok és kész.
2011. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Csak az van,hogy a lányokat csak az izmos pasik érdeklik. Én nem vok az és nem is áll szándékomban gyúrni. Személy szerint többre becsülöm az észt bármilyen muszklinál.
2011. márc. 25. 15:14
 4/59 anonim ***** válasza:
Keress olyan elfoglaltságot, amiben sikerélményed lehet.
2011. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Ép testben ép lélek.
2011. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Pozitív visszajelzéssel aza gond,hogy az emberek b@sznak adni.
2011. márc. 25. 15:16
 7/59 Panda Péter ***** válasza:
szerintem ezzel nem vagy egyedül, hogy nem akarod kigyúrni magad, de azért valami minimum kondíció igen jól tud jönni, szóval érdemes sportolni. ráadásul némelyik sport eléggé meg tudja növelni a kitartást és az önbizalmat (nem beképzeltségre gondolok itt). ráadásul egy sportos férfi az ágyban is jobban tud teljesíteni, szóval (annak ellenére, hogy én is a "többet ésszel, mint erővel" elv híve vagyok) ajánlom, hogy valami sportot vigyél be az életedbe, jól fog az jönni.
2011. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Sport? Oké,megtanulok sakkozni.
2011. márc. 25. 15:17
 9/59 anonim ***** válasza:
88%

Így a kommentjeid alapján tipikusan az az ember vagy, aki nagyon vágyik rá, hogy elfogadják és tetszen másoknak, de b@szik érte bármit is tenni.


Amíg ez nincs meg, kár a gőzért.

2011. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 Panda Péter ***** válasza:
a sakkozós komment után én is egyetértek...
2011. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!