Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önelfogadás. Mi kell tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelfogadás. Mi kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Amit tudok,megteszek. De gyúrni nem fogok. Bármi más jöhet. Agykontroll,ilyesmi.
2011. márc. 25. 15:22
 12/59 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kötelező minden fiúnak a konditeremben izzadnia.
2011. márc. 25. 15:24
 13/59 anonim ***** válasza:
Ha tudod mik a hibáid, akkor gondolkozz el rajta, hogy tudsz-e rajta változtatni. Ha tudsz (pl ha kövér vagy, akkor kezdj el sportolni), akkor változtass, ha nem tudsz, fogadd el, hogy ez van.
2011. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
A legtöbb hibámon nem tudok változtani.
2011. márc. 25. 15:26
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

A sport meg a konditeremben gyúrás nagyon messze van egymástól. Kezdj el egy küzdősportot, fussál, ússzál, focizzál, biciklizzél rendszeresen vagy amit akarsz.

Egyébként mért kérdezed hogy "mit kell tennem hozzá?", mikor egy csomó ember válaszol, erre eszed ágában sincs bármit tenni érte....

2011. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 Panda Péter ***** válasza:
100%
én sem izzadok konditeremben mégis igyekszem karbantartani a fizikumom. agykontroll, stb... látszik, hogy a könnyű utat keresed, pedig az erősítené meg igazán a jellemed, ha ezzel felhagynál. sőt, továbbmegyek, lehet hogy az általad annyira alantasnak leírt kitartó izzadás a konditeremben építőbb lenne rád nézve mint bármi más.
2011. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Öreg! Nemakarásnak nyögés a vége. Nyögésnek pedig beszarás!
2011. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Meglehet. Én inkább futok vagy sétálok. Teszek a fizikumomra.
2011. márc. 25. 15:29
 19/59 anonim ***** válasza:

ha nem gyúrsz akkor legalább legyél valami másban jó

én pl zenében vagyok jó és az ha jól van alkalmazva egy csajmágnes.

de lehetsz te jó matekos is, majd lesz egy fasza munkád amivel sok pénzt keresel azt lesz csajod.

az önelfogadáshoz szerintem az kell hogy a saját szemedbe tudj nézni és kimond hogy minden jó úgy ahogy van, nincs para.

2011. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
A kondizással meg az a gond,hogy csak sokára lesz eredménye.
2011. márc. 25. 15:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!