Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önelfogadás. Mi kell tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelfogadás. Mi kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én mit csináltam, kedves kérdező?


18 éves koromban azon elmélkedtem, vajon miért vagyok ekkora lúzer, miért minden nő csak lelki szemetesládának használ. Pedig rendes srác voltam, jó tanuló, szelíd, kedves, intelligens és nem is voltam/vagyok szegény.


De kövér voltam. Csináltam magamról egy félmeztelen képet a tükör előtt. Ránéztem és hányingerem lett. Akkor megértettem mi a baj. Azon gondolkoztam, ha nő lennék vajon tetszene egy olyan pasi mint én?


Rájöttem, hogy rohadtul nem, se külsőre, se belsőre. Elkezdtem edzeni, és megfigyelni azokat a férfiakat akik sikeresek a nőknél. Több év munkája volt, az első sikereket 3-4 év (!) után kezdtem elérni.


Most viszont 10-ből 7 csajt simán le tudok venni a lábáról, a 3-at meg csak azért nem, mert vagy leszbikus v. maga sem tudja mit akar.


Szóval, biztos vagy benne, hogy mindent megtettél?


26/F

2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Tényleg nem mindent. A gondolkodásomon kell változtatnom. Van egy kis pocakom a vékony termetem mellé. De ha elfogadom így magam,minden könnyebb lesz. A kondizás majd akkor,ha már végképp nem tudok megbékélni magammal.
2011. márc. 28. 12:39
 43/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eszedet nem kifogások gyártására használnád, máris előbbre jutnál. Csak az a baj a magad fajta intelligensebb pasival, hogy mivel tudja magáról hogy van esze, azt hiszi hogy mindent tud, és neki nem lehet semmit megmagyarázni. Pláne hogy sajnálod is magad, de tenni semmit nem akarsz, ellenszenves vagy. Én sem akarnék tőled semmit, mert kekec vagy és lusta. Ezen a konditetem se, meg a sakk se segítene. Szerintem jobb is ha egyedül maradsz, legalább mindig neked van igazad ha magaddal beszélgetsz.
2011. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Elfogadom magam és kész. Nem leszek egyedül. Ez csak átmeneti álapot.
2011. márc. 28. 13:21
 45/59 anonim ***** válasza:

Úristen, te mekkora egy here vagy! Szánalmas az egész hozzáállásod az élethez. Nekem biztosan nem kellenél, sőt egy olyan lánynak sem, akibe értelem szorult.


18/L

2014. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Te már elfogadtad magad, hiszen minden változást visszautasítasz. :D Igazából azt várod, hogy hátha találsz olyan nőt, aki szintén elfogad téged így. Ha intenzíven keresgélsz, ismerkedsz, talán találsz is majd ilyet.
2015. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Egy kis változás rám férne: társaságban nem tudok megszólalni,mert nincs mondanivalóm,nem tudok hülyülni.
2015. jún. 23. 13:21
 48/59 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy éppen a temperamentumod az, amin a legkönnyebb változtatni? :D Szerintem hamarabb gyúrnád ki magad...

[link]

2015. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Eleve rossz a hozzáállásod.

Én sem szerettem a sportot most pár évvel később meg imádom. Életem részévé vált. Nem mondom hogy kezdj el sportolni, de számomra ez segített önbizalmat adni,lassan de új barátokat ismeretséget szereztem,és pozitív visszajelzéseket. Régebben a Klasszikus zene (zongora) volt rám jó hatással,mikor zeneművészetibe jártam.

Bár ott senki sem értett meg igazán mert egy teljesen másik világban éltem.

Összességében azt mondom,hogy nem szabad elfogadnod magad,változtass magadon. Ehhez akarat erő és kitartás kell. És ahogy azon változtatsz jönnek az elismerések is majd, és azok építik az önbizalmad,lelki nyugalmad.

Ahogy engem is a sport,testépítés adott belső lelki nyugalmat,úgy te is biztos megtalálod min kell változtatnod ahhoz hogy boldog legyél.

2015. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Tényleg sportolnom kéne. Eldöntöttem,hogy futni fogok. Testhezállóbb,mint a vas emelgetés.
2015. júl. 10. 14:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!