Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önelfogadás. Mi kell tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelfogadás. Mi kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

jó én csak arrol beszéltem hogy azért egy minimum erőnlét legyen.1

2. ez szép és jó hogy a belső miatt szeressen meg a csaj csak tudod az a baj hogy ez 20-25 év nem működik. inkább a külső és/vagy a pénz a nyerő. ez van sajnos

2011. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
20-25 év ALATT. ez lemaradt
2011. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Minimum erőnlét az megvan. Az nekem elég is. Hiszem,hogy van olyan lány,aki úgy tud szeretni,ahogy vagyok. Az önbizalmon meg dolgozom.
2011. márc. 25. 16:24
 34/59 anonim ***** válasza:
76%

Az önbizalom helyett szerintem némi akaratot szerezz valahonnan.

Lány vagyok, és nem vagyok oda a kigyúrt pasikért, de ilyen hozzáállással tuti, hogy elküldenélek nagyon messzire. A kommentjeid alapján egy tipikus tutyimutyi, semmire se jó alak vagy. Nincs kitartásod, akaratod, mindig csak kifogásokat keresel, szenvelegsz és büdös számodra az, hogy komolyan nekiállj bárminek is.

2011. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Megtettem,ami tőlem tellett. Nem jövök be senkinek,ez vam
2011. márc. 28. 09:50
 36/59 anonim ***** válasza:

Mégis mi kellene?


Benne van a nevében, egyedül te!


A negatív embereket meg zárd ki az életedből, és ne foglalkozza hüyleségeikkel!

2011. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

ma 09:50


Egy valamiről megfeledkezel.


Az emberi kiváncsiságról!


ha csak magaddal kezdesz el foglalkozni, és látják, mások, hogy tök bolodog meg kiegyensúlyozott vagy akkor kiváncsiak lesznek rád, és szimpátiát fognak érezni, és érdekelni fogja őket az, hogy te hogyan meg mi módon érted el ezt.


A sztárok is azért népszerűek, mert állandóan önmagukkal foglalkoznak.


Csak arra figyelj, hogy ésszerű dolgokat csinálj különben könnyen celebbé válhatsz.



Merd vállalni a véleményedet, használd az eszed, és nyilatkozd ki, ha valamit jobban tudsz, ne vonulj vissza a szürke egérlyukba.

Nameg képezd magad, mindíg tanulj valami újat ami érdekel, fejlődj!

2011. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt írtam, hogy nem tettél meg semmit, ami tőled telik, mert nincs hozzá akaraterőd. Egy csomó mindenre képes lennél, csak nem vagy hajlandó megpróbálni sem. Az okról (másért meg magadért) nem szóltaDe kényelmesebb otthon siránkozni ahelyett, hogy változtatnál bármin is.

És ilyen pasi senkinek nem kell. Hogy mért? Nincs jellemed, nincs akaratod, ergo a "normális" lányok messziről kerülnek, mert nem kíváncsiak rád. Az "érdek" lányokat szintén nem érdekled, mert nem dolgozol magas poszton (legalábbis feltételezem ilyen hozzáállással), nincsenek ambícióid... stb.

2011. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Hogy legyek boldog meg kiegyensúlyozott? Azzal,hogy istenítem magam?
2011. márc. 28. 11:28
 40/59 A kérdező kommentje:
Igenis van jellemem. Régebben megpróbáltam valakit felszedni,nem ment. Nem kellek senkinek.
2011. márc. 28. 11:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!