Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy társkeresőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőn. Mennyi az esélye, hogy a kereső segítségével lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 25. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
"elhamarkodottan dönteni"? Azzal, hogy beszélgetsz vele nem kötelezed el magad semmire.
2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Azóta még ketten "rámmosolyogtak".
2011. márc. 27. 22:25
 53/66 Calico ***** válasza:
Hajrá! :)
2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. márc. 30. 21:18
 55/66 anonim ***** válasza:

vaze, ha kritikát kapsz besértődsz hogy ne alkossunk véleményt amig nem ismerünk. nézz már körül, feltettél egy kérdést, ha valaki kritizál, azzal tulajdonképpen segiteni próbál!

aztán meg fennakadsz ezen hogy rádmosolygott mia teendő? necsináld már olyan tesze-tosza alak lehetsz, else hiszem... igy sose lesz barátnőd.

énis egy társkeresőn találtam rá első barátnőmre. én se dohányzok és nem vagyok az a nagy partyarc se, de attól még a határozottság kell a lányoknak. egy átlagos képpel semmi gond ha kirakod. sztem az korrekt. amit ajánlani tudok, határozottság, és ha "megszólitasz" valakit akkor ne írj rögtön regényeket. én első lépésem egy mosolyküldés volt, a lány visszamosolygott, aztán kezdtünk levelezni :) és mielőbb találkozzatok személyesen, ha nemakar, felejtsd el. semmi értelme időt energiát pazarolni emailezgetésbe, főleg reménykedésbe, az egész ugyis élőben dől el. különben is személyesen sokkal jobb ismerkedni, neten elég a talikat megbeszélni!

2011. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes arcod van :) És rokonlelkek is vagyunk, az elmúlt két évem én is kint töltöm a természetben ;) Csak épp 21 vagyok :D

Olvastam a kommentedben, hogy volt hosszú hajad is - pont ez ugrott be, amikor a második képed néztem, hogy milyen eszméletlen jól állna neki a hosszú haj, ezek szerint ráhibáztam. Fogadd el, hogy számít a külső is, én már fenn sem akadok rajta.

A szöveg hosszúsága nekem bejön, mert én is terjengősen írok magamról, bár teszek bele mézesmadzagot is, ami feldobja.


A másik oldalról meg, én hosszan levelezek azzal, aki érdekel. Csak utána találkozunk. Ha komolyan gondolja, akkor nem számít neki, hogy 5 vagy 30 levél után lépek tovább, kivárja. Ha nem várja ki, ennyit ért, nem sajnálom. Eddig senkinek sem volt problémája abból, hogy eddig húztam, nagyon szerettek velem levelezni.

Én pont ellene vagyok annak, hogy egyből ugorjak valakinek.

Ez azért nem olyan, minthogy élőben felszedek valakit. Nem fogok minden másnap randira menni. Útközben lekopnak a nemkívánatos emberek, akik pedig megérdemlik, maradnak az első találkozóig.

Nem hinném, hogy rögtön dobni kéne azt, aki 5-6 levél után sem kész egy randira. Részemről a hosszasabb levelezés / beszélgetés is taktika, meg egyszerűen ez kell nekem. És eddig nagyon jól bevált, az elmúlt 4 évben internetről indultak a párkapcsolataim, pont, mert felhívja a figyelmem olyan emberekre, akikre nem figyeltem volna fel, és találkozok azokkal, akikkel egyébként biztosan soha. A legnagyobb szerelmeim hosszú levelezésekkel indultak :)

2011. ápr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


02:40


Örülök neki, hogy rokon lelkek vagyunk, és/hogy bejövök Neked. :)

Igen, az egy nagy hibám, hogy nem vagyok határozott és kicsi az önbizalmam. És talán még nem vagyok lelkileg érett.

Egyébként mindjárt 18 éves leszek (május 9-én). :)

2011. ápr. 2. 15:50
 58/66 anonim ***** válasza:

02:40-es vagyok.

Én pedig április 25-én ünneplem a 22-t :D Bár sokat nem számít, mert például ha beállnék melléd, az ég világon senkinek se tűnne fel, hogy nem vagyunk szokványos páros :/ Mindenkinek 16 (ill. néha 15, néha 17) vagyok, akinek nem árulom el xD Úgy tűnik, külsőleg teljesen megrekedtem évekkel ezelőtt :D

Mindegy. :)

Szóval saját tapasztalatból azt mondom, hogy nagy esélyed van. Az onlyyou.hu-t egyáltalán nem ismerem, ennélfogva bizalmatlan vagyok vele szemben, én interpals-on, okcupid-on, randihely.hu-n és a parom.hu-n ismerkedtem.

2011. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

Itt van rólam egy fotó, amikor még hosszú hajam volt (14 éves vagyok a képen):


[link]


Nem húztam ki magam akkoriban, gyakran görnyedten jártam, ez azóta természetesen megváltozott. :)

2011. ápr. 3. 17:27
 60/66 anonim ***** válasza:
Pont ilyenre gondoltam ;)
2011. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!