Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy társkeresőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőn. Mennyi az esélye, hogy a kereső segítségével lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 25. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

Akkor mit írjak bemutatószövegnek???


Mi a véleményetek a képeimről?

2011. márc. 25. 20:19
 12/66 anonim ***** válasza:
Bocs, de tényleg marha uncsi a bemutatkozó szöveged, olyan túl jófiús. Ez a más vagyok duma meg nagyon gáz: minden 2. ember ezt írja magáról, de jó hogy mindenki ilyen egyedi!
2011. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

Segítenétek?


Mit írjak bemutatószövegnek, ami sokban hasonlít a mostanira, de mégis jó???

2011. márc. 25. 20:28
 14/66 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a bemutatószöveget.
2011. márc. 25. 22:31
 15/66 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan gondolod, hogy ez így jobb? Ezzel nem sok esélyed lesz.

Ha ilyeneket írsz magadról, hogy "különc", tuti a legtöbb lány egy elmebeteg sorozatgyilkost fog beléd képzelni. De ha akarod, akkor legyen...


Amúgy meg csinálj valamit az ábrázatoddal, mert ez így nem pálya.

2011. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
46%
Ha a képed tetszene nekik, akkor a bemutatkozó szöveged is. Az se lenne baj, ha semmit nem írnál, csak a külső számít a lányoknak.
2011. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Mi a baj a kinézetemmel?

Nagyon fújt a szél, azért vágok olyan savanyú ábrázatot az első képen.

Nézd meg a másik képemet is, bár az sem az igazi, mert nagyon fáradt voltam, mikor készítettem a fotót.

Nagyon számít a lélek is, nem csak a külső. Mindkét bemutatószövegemben őszintén írtam magamról, ez olyan nagy baj???

2011. márc. 26. 12:45
 18/66 anonim ***** válasza:
51%

"Mi a baj a kinézetemmel?

Nagyon fújt a szél, azért vágok olyan savanyú ábrázatot az első képen.

Nézd meg a másik képemet is, bár az sem az igazi, mert nagyon fáradt voltam, mikor készítettem a fotót."


Hát de b.szd meg! Legalább a kinézetedre legyél már igényes, azokra a képekre, amit felraksz... Hihetetlen. Tudod, ki nem szarja le, hogy éppen nyávogott a macskád, vagy fújt a szél, vagy disznóölés volt, amikor a kép készült? Ha a kép nem sugárzik, akkor már édeskevés.

A párkeresés nem egyenlő a kifogások keresésével. Te sem akarsz megvenni egy barna foltos almát a boltban, amikor látod, hogy vannak sokkal szebbek.

Ezekkel a dumákkal meg, hogy "a belső is fontos", ugyanígy nem érsz el semmit, mert kinek van kedve beleharapni egy elbarnult héjú almába?

Igenis legalább ugyanolyan fontos a külső is, a megjelenés.

Miért nem akarok megvenni egy karcos autót? Mert a karcok mentén szépen elkezd rozsdásodni, és 10 év múlva már semmi nem marad belőle.

Miért nem akarok egy olyan párt magamnak, aki kívül nem megnyerő, és még a mondandója sem ütős? Mert 10 év alatt szépen felemészti a külsejéből eredő önbizalomhiánya, és hiába a csodálatos belső, ha az is elkezd rothadni.

Igenis, alkalmazkodni kell az elvárásokhoz, a művészeket sokan megvetik, sokan megbecsülik. De csak azért becsülik meg őket, mert igenis alkotnak valamit, nem csak azt szajkózzák magukról, hogy "igenis belül értékes vagyok".

Egyelőre nem tudok mondani többet.

2011. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
A lelkemmel nincs és nem is lesz semmi probléma. A külső pedig olyan dolog, hogy valakinek tetszik, valakinek pedig nem.
2011. márc. 26. 13:23
 20/66 A kérdező kommentje:

És amíg nem ismersz személyesen részletesen, addig íly módon ne alkoss véleményt se.

Nem vagyok az a modern, divatmániás, csúnya beszélő, diszkózó (sorolhatnám...) típus. :)

2011. márc. 26. 13:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!