Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy társkeresőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőn. Mennyi az esélye, hogy a kereső segítségével lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 25. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Töröltem a regisztrációmat. Már rég bennem volt, hogy törlöm, mert úgy vélem, hogy nem valami célszerű interneten párt keresni, legjobb a "valóságban". :)

És ráérek 10 év múlva is, ha nem sikerül mostanában...

2011. ápr. 18. 19:36
 62/66 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy ennyire nem jött össze! :(

Mindegy, én meg a valóságban nem tudok ismerkedni. Ott viszont simán...

Pedig azt hittem, már javában randizol :D

(Előző néhány válaszoló voltam, aki mindjárt 22.)

Akkor sok sikert a való életben! :)

2011. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


Valójában annyira nem ment az internetes párkeresés, hogy szinte mindig ott voltam, ahol a part szakad. Regisztráltam még a randihely.hu-ra és az interpals-ra is, de mindkét helyen töröltem a regisztrációmat. Összesen egy-két ember mosolygott rám azóta, de semmi több...

Azóta (de már előtte is) úgy véltem, hogy ráérek még a párkeresésre 5-10 év múlva is, de valahogy "megszállt" egy vágy, hogy regisztráljak az említett weblapokra. Na, mindegy... A lényeg, hogy most már nem vágyok igazán párkapcsolatra, de amint írtam, előtte sem vágytam igazán, csak néha... :)

2011. ápr. 18. 21:27
 64/66 anonim ***** válasza:

Öhm, biztos, hogy helyesen teszed? Nem azért, mert azt állítom, hogy párkapcsolat nélkül nem élet az élet, mivel én pont, hogy teljesnek érzem az enyémet anélkül is - hanem azért, mert minél későbbre halasztod, magamból kiindulva annál kevésbé tudna benned megbízni egy nő.

Hiszen nem élted ki magad. Én az ilyen pasiktól nagyon tartok, mert 100%, hogy elhagynak. (Tapasztalat!)

Amúgy is milyen hozzáállás, hogy nem is vágysz igazán?! :D

Én mondhatok ilyet nyugodt szívvel, mert én meg már kitapasztaltam bőven a másik nemet. Mert már csak azt keresem, aki tényleg boldogan el tud kísérni a síromig :D

Ebből pedig egyelőre nem vagyok kifutva. 21 évesen :D

De ha 5-10 év múlva kezded az egészet, akkor a te korosztályod nőtagjai már valószínűleg hozzám hasonlóan megállapodnának (és ez nem komoly kapcsolatot jelent, hanem pl. házasságot, vagy olyanszerű együttélést).

Legalábbis az érett, normális lányok, mint amilyenek - gondolom én - téged érdekelnek.

2011. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, mit írjak... Magam sem tudom igazán, hogy mit akarok. :) Valahogy nem tudom eldönteni. Mivel eléggé visszahúzódó típus vagyok, nekem ez nagy nehéz....
2011. ápr. 19. 16:31
 66/66 A kérdező kommentje:
*nagyon nehéz
2011. ápr. 19. 16:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!