Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy társkeresőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőn. Mennyi az esélye, hogy a kereső segítségével lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 25. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

Egyébként hogy érted, hogy "új verzió"?


Én őszintén írtam magamról.


Volt egy előző bemutatószövegem is, ami helyett írtam a most láthatót.


A régebbi:


"Más vagyok, mint a többi velem egykorú. Soha sem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, nem hordok "modern" ruhákat, nem voltam még discoban sem, stb. A felnőtekkel vagyok egy hullámhosszon leginkább, de van néhány fiatal kivétel is.

Nagyon szeretem a természetet: madármegfigyeléssel, természetvédelemmel, természetfotózással gyakran töltöm el a szabadidőmet. Érettségi után főiskolára vagy egyetemre szeretnék jelentkezni (remélem, sikerül...), és a főiskola/egyetem elvégzése után természetvédelmi őrként elhelyezkedni valamelyik hazai nemzeti parkban, ha sikerül, de ha nem, akkor is ezen a területen szeretnék majd állást szerezni,...ezen még ráérek gondolkodni.

Szeretek zenét hallgatni, a kedvenc előadóim: Ludovico Einaudi, Jean Michel Jarre, Kárpátia.

Az iskolában a rosszalkodó diákok miatt csendes, visszahúzódó természetű vagyok, egyébként viszont elég sokat beszélek. Gyakran szoktam nevetni is, szeretek vicces videókat nézni, mégha az eddigi önjellemzésemből ez nem is látszik.

Az érdeklődési köröm a természeten kívül más területekre is átível, pl.: érdekel az ufológia is.


Hát, így hirtelen ennyi jutott eszembe magamról. :)"


Természetesen ezt is őszintén írtam.:)

2011. márc. 26. 19:41
 32/66 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És erre írták, hogy tök unalmas? Nekem ez is nagyon tetszik, már ebből kiderül milyen érdekes személyiség vagy, más mint a többiek és értékesebb.
2011. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Végre kaptam "dícséretet" is. :)
2011. márc. 26. 19:54
 34/66 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, csak őszinte voltam:)
2011. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik bemutatószöveget tegyem ki? Jó a mostani, vagy inkább a régi...:)
2011. márc. 26. 19:59
 36/66 A kérdező kommentje:
?
2011. márc. 26. 19:59
 37/66 anonim ***** válasza:
Nekem, mint mondtam mindkettő nagyon tetszik. Az elsőből sokkal több minden kiderül rólad, köztük, hogy szereted a Kárpátiát, ami egy nagyon nagy plusz pont.:) Szóval nekem ez tetszik jobban. Ugyanakkor a célnak bármelyik megfelel, fel fognak rád figyelni, hogy ni végre egy normális fiú. :)
2011. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Akkor lehet, hogy kicserélem, még kicsit gondolkozok rajta. :)

2011. márc. 26. 20:10
 39/66 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2011. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. márc. 26. 20:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!