Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedjem a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a férjemnek, hogy mellettem megtartsa a szeretőjét is?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok.Van egy házunk ,két kocsink,és egy 3éves kislányunk.A férjemnek pedig egy szeretője akibe szerelmes.Nem akar minket elhagyni,mert itt akar maradni velünk,de mivel szerelmes abba a másik nöbe,vele is akar találkozgatni,és azt kéri ,hogy engedjem meg neki.Nem tudja meddig akarja ezt csinálni,de azt tudja ha megtiltom neki akkor is találkozni fog vele.Elválni nem akar.Mi tévö legyek?Ha belemegyek a játékba van rá esély h a végén én gyözök?Segitsetek kérlek mert beleörülök.
2011. márc. 30. 08:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nyilván te lehetsz a fontosabb vagy a biztosabb.
2011. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem engedd meg neki. Es ha van ra lehetoseged te is csald meg.
2011. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

lennék a szeretőd

39/f

2011. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
akkor neked is szabad. sőt kell is. nehogymár csak ő tarthasson szeretőt.
2011. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom...

Elvált szülők gyerekeként mondom, hogy jobb a gyereknek is, ha boldogok a szülei, mégha nem is együtt, hanem külön-külön... Feszültség lesz köztetek és azt érezni fogja. Másrészről meg milyen példát mutattok neki ezzel? Ezt látja, ez ivódik bele, és felnőttként szenved majd a kapcsolataival. Szintén tapasztalat.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok a férjeddel?

Ha tudod, hogy már nem szeret, Te miért akarsz vele maradni?

2011. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted már tőle, hogy ő mit csinálna, ha te is így állnál hozzá? Vagyis te is tartanál szeretőd.

Annyira kiváncsi lennék, hogy mit mondana erre. Van egy sejtésem...


Valaki mondta itt a válást. Én is ezt javasolnám. Bár előtte le is fényképezném őket sunyiban, hogy tudjam bizonyítani, hogy megcsalt, és akkor kár tagadnia a válásnál.

2011. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%
Inkább te is keress szeretőt, ne a vele való kapcsolatot erőltesd.
2011. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezted hogy miért csalt meg?

A hálószobában minden jól működött?

2011. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes, akkor nem a hálószobában voltak gondok, hanem alapból a kapcsolatukkal (gondolom én), ami ismét csak felveti a kérdést, hogy minek kell akkor együtt maradni. Amúgy a harciaskodásnak ilyenkor semmi értelme. A feleség sem fogja jobban érezni magát, ha elpereli a sz*rt is tőle, a gyerek meg aztán pláne megsínyli az egészet. Akármennyire is fáj ez a feleségnek, a saját gyereke életét ne akarja tönkretenni. A szerelem elmúlik, a kapcsolatok tönkremennek, ez egy teljesen normális folyamat. Nem akarom védeni a férjet, de legalább bevallotta, és azt is kifejtette, fontos neki a családja. Ettől függetlenül tartom, hogy el kéne válnotok, mindenkinek jobb lenne úgy. De annak semmi értelme, hogy pereskedtek, vagdalkoztok. Tényleg csak a gyerek látja a kárát, aki ennyi idősen még fel sem tudja fogni, mi történik anya és apa között. Tartsd a gyerek érdekeit szem előtt, dönts úgy, ahogy az ő szempontjából a legjobbnak látod.

12:56-os voltam.

2011. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

elöször is köszönöm a válaszokat

nem a sex miatt csalt meg,mert azt mondta h soha senkivel nem volt még olyen jo a sex,mint velem,de vmiért mégis szerelmes a nöbe.mondtam neki azt is h jo akkor én is keresek vkit,hátha ugy nekem is könnyebb lesz,de azt nem szeretné.

2011. márc. 30. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!