Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedjem a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a férjemnek, hogy mellettem megtartsa a szeretőjét is?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok.Van egy házunk ,két kocsink,és egy 3éves kislányunk.A férjemnek pedig egy szeretője akibe szerelmes.Nem akar minket elhagyni,mert itt akar maradni velünk,de mivel szerelmes abba a másik nöbe,vele is akar találkozgatni,és azt kéri ,hogy engedjem meg neki.Nem tudja meddig akarja ezt csinálni,de azt tudja ha megtiltom neki akkor is találkozni fog vele.Elválni nem akar.Mi tévö legyek?Ha belemegyek a játékba van rá esély h a végén én gyözök?Segitsetek kérlek mert beleörülök.
2011. márc. 30. 08:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azt nem szeretné. Fújj, de gusztustalan ez komolyan mondom. És te mit mondtál erre? Elfogadtad, hogy ő nem szeretné, és kész? remélem nem...


Ha így áll hozzá, hogy neki mindent szabad, neked meg semmit, akkor hagyd el, mert egy undorító féreg az ilyen.

2011. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 bix ***** válasza:
100%

jajmár. komolyan. hallod te ne edd már meg ezt a sz@r dumát. hogy nem volt vele se olyan jó a sex mint veled... figy. 6 év az 6 év. egy új nő meg izgalmas, új hús, ha erre azt mondja hogy nem volt jó... hát akkor kamuzik. ez nem téged minősít, egyszerűen a megcsalás izgalma, a tiltott gyümölcs már magában is kétségessé teszi hogy ne lenne jó.


neki lehet de neked nem. azt mondta nem örülne neki. te örülsz? nem. akkor? vagy tessék elmenni és keresni valakit akivel tényleg csak azért találkozgatsz akár, vagy ahogy mondtam ügyvéd, és viszed a házat a kocsit meg a gyereket. ennyi

2011. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%
szerintep pedig nyilt kapcsolat. a gyerek eletenek tonkretetele eleg ecces, nyilt kapcsolat meg pont idealis. es ne erdekeljen h o nem akarja h neked legyen valakid, allj a sarkadra h vagy ez es akkor megengeded neki, vagy elperelsz tole mindenet, vagy befejezi a kis romancat. a dontes rajta all.
2011. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu, vagy egyik vagy a sok no kozul, akik elturnek minden megalaztatast. Vannak nok pl.akik azt is elturik, hogy verjek oket. Szornyu. Abban az esetben, ha picit is tisztelne nem kerne toled ilyent. Megha meis csalt, akkor is most mindent elkellene kovessen, hogy megbocsass neki. De igy nem tudom mennyire szerethet teged vagy a lanyotokat. Szoval ha o mar nem tisztel teged, akkor legalabb te tiszteld magad.
2011. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. szoval nem ugy ertem h a nyilt kapcsolat idealis a gyerekek de ebbol a helyzetbol az az egyik legkorrektebb ami kihozhato. a valasnal sokkal jobb.
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
marmint a kettovel ezelotti:)
2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de szerintem azzal nincs rendben valami, aki azt javasolja, hogy csald vissza a párod, vagy éljetek nyitott kapcsolatban. Ha nem lenne a képben gyerek, akár még ezek a variációk is szóba jöhetnének, de így csakis az ő érdekei számítanak. Ne úgy nőjön már föl, hogy a szülei minden nap mással b@aszalintanak. Ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. Ráadásul az állandó veszekedéseknek(mert bizony egy rosszul működő kapcsolatban van dögivel) is ő inná meg a levét. Nagyon sajnálom, ha a fent leírtakat tényleg komolyan gondoljátok. Csak remélni tudom, hogy a későbbiek folyamán belátjátok, hogy ez így marhára nincs rendjén.
2011. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Kedvesem, a férjed téged kapcarongynak néz akivel mindent meg lehet tenni, de ami még ettől is rosszabb, h szó szerint SEMMIT nem érez már irántad, különben nem merte volna bevallani a szerető tartást. Ne tedd tönkre az egész hátralévő életed: te is megérdemled, h v.ki (v.ki más, mert ő már nem fog) őszintén teljes szívéből szeressen, és CSAKIS TÉGED!

Az a gond, hogy ha a mostani kapcsolatának vége is lesz 1x, jön majd a 2. aztán a 3. és így tovább. Javasolnám neked, h mihamarabb kezd el bizonyítékot gyűjteni a viszonyáról. Az ilyen gerinctelen és önző férfi mint a férjed megérdemli, hogy mindent elveszítsen! A férjednek nincs véletlenül lánytestvére, akit a családjuk sokkal jobban értékel a férjedhez képest?

2012. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!