Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves fiúk: miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk: miért gondoljátok érett, komoly gondolkodású férfinak magatokat?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, csak a célcsoport válaszát szeretném olvasni.

Ha valaki a bulizást (piálást, drogozást) hozza fel, azt nem tudom komolyan venni. Az a minimum, hogy ez távol áll tőle.

Szeretném eloszlatni azt, hogy a fiúk annyira későn érők lennének.

A kérdés elsősorban személyesebb jellegű, mert most egyrészt pár nélkül vagyok, másrészt én is többször kaptam kiosztást amiatt, hogy miért az 5-7 évvel idősebb férfiak közül szoktam választani.


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Na igen, az utolsó mondatom a lényeg, itt az alkalom bizonyítani, hogy tényleg tévedek :D
2011. ápr. 3. 04:54
 32/32 anonim ***** válasza:
54%
szerintem azzal nincs probléma,ha komolytalanok 21néhány évesen,inkább most legyenek ilyenek mint 30évesesen.Ha meg az idősebb komolyabb férfikat keresed,akkor ne a korodbeliekkel erőlködj,komolyan mondom nem tudom mi a problémád,biztatást vársz vagy mit?
2011. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!