Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves fiúk: miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk: miért gondoljátok érett, komoly gondolkodású férfinak magatokat?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, csak a célcsoport válaszát szeretném olvasni.

Ha valaki a bulizást (piálást, drogozást) hozza fel, azt nem tudom komolyan venni. Az a minimum, hogy ez távol áll tőle.

Szeretném eloszlatni azt, hogy a fiúk annyira későn érők lennének.

A kérdés elsősorban személyesebb jellegű, mert most egyrészt pár nélkül vagyok, másrészt én is többször kaptam kiosztást amiatt, hogy miért az 5-7 évvel idősebb férfiak közül szoktam választani.


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%

A lányok előbb érnek, a fiúk később. Ezért "értelmileg/érzelmileg" egy szinten csak úgy lehet egy pár, ha van köztük egy kis korkülönbség. Persze ez nem általános kijelentés, csak gyakori az ilyen. Még középiskolában néztem, hogy a minden lány oszt.társ inkább a felsőbbévesek fele kacsintgatott - addig mi fiúk nem a velünk egykorú, hanem inkább az 1-2 évvel fiatalabb még kicsit szeleburdi csajszik után mentünk. Ez is alátámasztja ezt.


Nem piálok, nem cigizek, nem voltam soha részeg, drogos meg főleg nem. Akkor már lehet, hogy érek, de még így 21-2 évesen is jelentkeznek olyan tünetek, hogy valami vicceset, valami gyerekeset kéne csinálni, hogy egy kicsi mosolyt csaljak a munkájukba temetkező, szürke hétköznapokban élő emberek arcára. Gyerekesség? Lehet. De vicces és az jó.

2011. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Van vén ember is aki még kamaszként érzi magát és fiatal lányokkal áll szóba. Akkor hol az érettség határa? Sehol! A normál szerint illene komolyabbnak lenni 25 évesen mint egy 18 évesnek. És vannak is komolyabb gondolkodásuak csak kevés:) Én viszont gáz vagy nem gáz komoly gondolkodású vagyok és ez nem nagyképűségként, de nem vagyok éretlen.
2011. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Örülök azoknak, akik már most nagy erőfeszítéseket tesznek az életükért, és írtak választ :)


Az a fajta "gyerekesség", amit elvileg utolsó írt (már ki tudja, hányadik :D), az olyan eszemélyiségjegy, ami nem az a része a gondolkodásmódnak, amit itt tárgyalunk, hanem mindig jó :)


Igen, a kérdés ezekre összpontosít: tanulás, munka, ezek iránti szenvedély, család, és életmód.

2011. márc. 31. 22:16
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy főiskolára/egyetemre jár, hanem az, hogy azt mennyire veszi komolyan, és mennyire szereti.

Nem érdekel az sem, hogy dolgozik - az érdekel, hogy olyan munkája van-e, amilyet élvezni, szeretni tud. Akinek olyan az egyénisége, amilyenre én gondolok, az tudatosan él, tisztában van önmagával, az érdeklődésével, és felelősségteljesen kezeli ezeket - azaz, olyan a munkája is. Az számít, hogy EZT el tudta érni, és nem az, hogy mennyi pénzt ad az állása. Nekem ez a siker mércéje, a komoly, felelősségteljes gondolkodásé - hogy a továbbtanulás is és a munka is az ő elképzeléseit követi.


Így tiszta? Ennélfogva az, aki belesavanyodott a munkájába, nem érett, hanem elrontotta az életét.

2011. márc. 31. 22:21
 15/32 anonim ***** válasza:
én 24évesen is szoktam rajzfilmeket nézni(Walt Disney)és rendre lenéznek engem az ilyen Született feleségek meg Sex és NewYork-ot néző csajszik....közbe pedig sokkal jobban képben vagyok a világ dolgait illetően.Ugyanis amikor chatelek van hogy 40körüli kéjencnek hisznek látatlanban mondván hogy" feltűnöen képben vagyok mindenben"-próbálnak leleplezni de árnyékra vetődve
2011. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ez teljesen rendben van :D Ilyet még 30-on felül is csinálnak, hogy szüleimről ne is beszéljek :D Gondolom, nem azt nézed, mint húgom korosztálya xD
2011. márc. 31. 22:31
 17/32 A kérdező kommentje:
Én pedig szeretek fákra mászni, fűben ücsörögni, esőben sétálni, és beleborulni a sárba kutyástól. Attól még az életem többi részét felelősségteljesen kezelem, és ez az, ami számít, a jövőépítés.
2011. márc. 31. 22:36
 18/32 anonim ***** válasza:

Mindössze 20 éves fiú vagyok.

Az életnek sok oldalát volt szerencsém látni. A negatív és pozitív élményekből is bőven kijutott.

Nem vagyok magának való típus, sőt ellenkezőleg, szeretek társaságban lenni, mégis szeretem a csendet és a békét.

Nem szeretem a diszkót, nem dohányzom, nem alkoholizálok. Kipróbáltam és megmondtam, hogy köszönöm nekem ez nem kell.

Komoly terveim vannak az életben, a jövővel kapcsolatban. Sok gyereket és nagycsaládot akarok. Törekszem jót tenni, másokon segíteni. Sokan szeretnek és kedvelnek, nálam jóval idősebb emberek.

A fiú kortársaim egy jó része ebben a korban az élvezeteket hajtja és a jelenre koncentrál nem a jövőre.

Sajnos azt tapasztalom, hogy a lányok nagy része is a negatív csoportba tartozik.

Hiába, a lányok szülei általában szeretnek, a lánynak pedig nem az én típusom az aki kell.De én bízom benne, hogy csak rossz helyen kerestem.

2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok és nem érzem érettebbnek magamat a koromnál. Sőt néha úgy gondolom, hogy egy igazi férfi az a 20-as évei végén, 30 évesen kezdődik. Úgy érzem még közelebb vagyok a gyerekhez, mint a felnőtthöz. A bulizásnak nevezett, szűk helyen, sötétben összezárt, zenének nevezett hányingerre való vonaglás soha sem vonzott. Soha nem drogoztam, cigiztem és nagyon ritkán fogyasztok alkoholt. Próbálok érett és felelősségteljes lenni, de ez nem mindig sikerül.

De ha már itt vagyunk: a 13-16 éves kislányok - mert azok, hiába mondanak mást - miért érzik magukat érettebbnek a koruknál, ha leszopnak egy 8-10 évvel idősebb fiút egy lepra diszkóban? A lányok korábban érnek? Testileg talán, de agyilag nem. Amúgy nem értem a bajodat Kérdező. Mindig ilyen felszínes, megjátszós, egoista drogos f.szokkal jöttél össze és most ki vagy akadva? Gondolom a normálisabb srácokat nem vetted észre, mert nyálasak meg unalmasak. Nem jött össze a nagy szerelem és akkor az összes férfi hülye éretlen idióta?

2011. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem vagyunk azok?
2011. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!