Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves fiúk: miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk: miért gondoljátok érett, komoly gondolkodású férfinak magatokat?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, csak a célcsoport válaszát szeretném olvasni.

Ha valaki a bulizást (piálást, drogozást) hozza fel, azt nem tudom komolyan venni. Az a minimum, hogy ez távol áll tőle.

Szeretném eloszlatni azt, hogy a fiúk annyira későn érők lennének.

A kérdés elsősorban személyesebb jellegű, mert most egyrészt pár nélkül vagyok, másrészt én is többször kaptam kiosztást amiatt, hogy miért az 5-7 évvel idősebb férfiak közül szoktam választani.


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Utolsónak: csak azokból az emberekből tudok kiindulni ugye, akikkel találkozom.


Az előttinek: nem jártam hasonló korúval, mint én, csak nagyon fiatal koromban (15-16). A fiúk akkor voltak 17-18 évesek. Azok pont arra voltak jók: próbálgatni a szárnyainkat, edződni egy igazi, komoly kapcsolathoz, és általában fél évesek voltak.


Azóta idősebbekkel jöttem össze, ők már egyrészt nem voltak olyan romantikusak, szemellenzősek, hogy ha bejövök nekik, akkor kapásból szerelmesek. Ez passzol hozzám, mert én is racionálisan gondolkozom, ha párkapcsolatról van szó, nem ringatom magam tévhitbe, hogy az alapján a néhány hét alapján már totálisan bele is zúgjak a másikba, amit addig láthattam belőle.

Másrészt náluk sokkal nagyobb az esélye annak, hogy tartós kapcsolatot akarnak, mint a hozzám hasonló korúaknál, akik még szeretnének tapasztalni, és sokszor szándékukon kívül is hazudnak (értsd: ők is azt hitték magukról, hogy komolyan gondolják, de a barátnőjük oldalán rájöttek, hogy van még "vadásznivaló", hiába gondolták, hogy ez egy tökéletes kapcsolat lesz).


Tehát nem, nekem nincsenek rossz tapasztalataim, mivel tudatosan kerültem a saját korosztályom, miután közel 10 éven át láttam, hogy nincs köztük az, akire tudnék alapozni...

3 éve csak a barátnőim tapasztalatai alapján formálódott a véleményem - na nekik van bőven keserű tapasztalatuk :)

2011. ápr. 1. 00:43
 22/32 A kérdező kommentje:

De pont azért tettem fel a kérdést, hogy árnyaltabb legyen a kép, hanem hallassátok a hangotokat, hátha kiderül, hogy alaptalan a félelmen.


Ezért is kérdezem, hogy akinek van barátnője, az úgy képzeli el, mint a majdani gyerekei anyját? Objektíven, ésszel belegondolva?

2011. ápr. 1. 00:49
 23/32 A kérdező kommentje:
* az a "hanem" ott "és"
2011. ápr. 1. 00:49
 24/32 anonim ***** válasza:

Szia!

8éve ismerem,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.Igen,ő lesz a gyermekem/gyermekeim édesanyja,ha minden úgy alakul,ahogyan szeretnénk.Érett gondolkodásúnak tekintem magamat,nem piálok,nem drogozok,nem cigizek.Vannak a 20-25 éves "fiúk" között is érett,komoly gondolkodású "férfiak".Nekik már vagy van barátnőjük,vagy éppen karriert építenek,vagy a kettő egyszerre.

2011. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én pl azért gondolom magam komoly gondolkodásúnak és érettnek mert az vagyok. Jó páran mondták már, meg én is ezt gondolom magamról. 23 éves vagyok.
2011. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdeznem,mi a problémád?
2011. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

20-25 éves lányok: miért gondoljátok érett, komoly gondolkodású nőnek magatokat?


"Szerintem a férfi 24 évtől kezdődik, addig nem neveznék annak senkit, mert személy szerint addig nem tartok ehhez az elnevezéshez elég érettnek senkit."


Ugye tudod, hogy hülyeséget írtál? Ezzel az erővel a nő 24 évtől kezdődik, és addig még csak éretlen kislány.

_______________


A fiúk nem érnek később. Elég sok itt a tudatlan sajnos, úgyhogy most felnyitom a szemetek:


A lányok és a fiúk ugyanolyan lassan érnek testileg is és agyilag is.

2011. ápr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy tényleg előbb érnek a lányok mint a fiúk de kb 21éves korúkra beérik érettségben a fiúk a lányokat és a későbbiekben nem lesz már e téren különbség két azonos korú de különböző nemű között
2011. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%

17:00


Akkor rosszul tudod.

Egyforma lassan érnek a fiúk és a lányok.

2011. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

A problémám :) hogy azon elmélkedek, érdemes-e a saját korosztályomban jobban körülnézni. Megbízok a válaszolókban. :)

Egyébként aláírom, hogy sok velem egykorú lány érzelmileg éretlen. Ami a kapcsolatokat és az életmódot illeti. Ők a szintén velem egykorú pasik társaságát keresik elsősorban.

Nekem nem is az a legfőbb kétségem, hogy a pasik lassabban érnek. Nem, a korosztályom nőtagjai ugyanolyan szinten vannak azokban, amire a kérdésem irányul. Az a gondom, hogy megy a fikázás, mert nem találtam még egy nekem megfelelőt sem hasonló korúakból. Holott azon mit nem lehet elfogadni, hogy mást akarok, mint a legtöbb hozzám hasonló korú pasi? Ill., mint a legtöbb hozzám hasonló korú nő?

Az a hiba benne, hogy ilyenkor jönnek azok a hozzászólások, hogy tévedek, mert ezek a pasik is ugyanolyan komolyak, mint a 30-hoz közelebbiek.

2011. ápr. 3. 04:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!