Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány, vagy tényleg túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem jön össze semmi, párkapcsolatok terén. Már egyáltalán nem is merek belekezdeni az ismerkedésbe, mert tudom, hogy ha egyáltalán meg is felel a lány, úgyis csak fájdalmat fog okozni. Túl nagy elvárás a mai lányoktól, hogy ne legyenek teljesen unintelligensek, műveletlenek, legyen mindenről véleményük, és lehessen velük normálisan beszélgetni? (A koromat a végén leírom, talán megdöbbentően fog hatni.) Sajnos csak a nálam 3-4-5 évvel idősebb lányokkal / nőkkel jövök ki úgy, hogy el tudjak velük képzelni bármilyen kapcsolatot is - bár erre is van ellenpélda is.


A másik dolog, hogy az idióta szeretetéhségem miatt - amit nem csak magamnak köszönhetek -, a legkisebb "jelek" is reménnyel töltenek el. Sajnos, vagy nem sajnos, mikor még csak a "vonzalom" állapotában vagyok egy lánnyal, tehát szerelem még nincs, akarva-akaratlanul is teljesen őszinte és törődő vagyok - ami végül mindig rosszul sül el...

Talán nagyon fiatal vagyok hozzá, de tartós kapcsolatot szeretnék, és ami a mai világban talán már meglepőnek számít, de családot, feleséget és gyerekeket is - persze majd csak idővel.


Talán furcsa ilyen dolgokat hallani egy 16 éves fiú "szájából", pedig teljesen komolyan gondolom, és ezért vagyok ennyire egyedül... A korombeli lányok egyszerűen unintelligensek, akik a hétvégente rendezett bulikon hányásig isszák magukat, majd valami akármilyen fiúval előbb-utóbb elvesztik szüzességüket, és majd valahogy alakul az életük, de egyáltalán nem foglalkoznak vele. Ez sajnos tapasztalat.


Létezik ma még olyan lány, akinek esetleg hasonló elképzelései vannak, mint nekem, intelligens, van véleménye a dolgokról, van jövőképe, kedves, humoros (de legalábbis "nagydumás", mint amilyen én is tudok lenni, ha nem vagyok ennyire letörve), őszinte? Egyre inkább megbizonyosodom róla, hogy nem...


2011. ápr. 7. 19:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül :) Tanácsot nem tudok adni, mert az nekem is elkél :)


F/15

2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szamóca, én annyit tudok, h ahány lánynál eddig próbálkoztam (sok volt, és nagy részük normális is), mind lepattintott a külsőm miatt. Kivétel nélkül. Ez mi, ha nem felszínesség?
2011. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

szamóca (20:16)


Ha tudnál olvasni, akkor látnád hogy a kérdező le is írta, hogy tapasztalatból beszélt.

2011. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 szamóca. ***** válasza:

erre nem tudok mit mondani, ez van, az emberek felszínesek.

hidd el nekem is meggyűlik vele a bajom. engem nem lepattintanak, de általában minden ember, főként a lányok, valami hihetetlen előítélettel vannak ellenem az attitűdöm miatt. át kell törni ezeket a gátakat, és kész. és ha valakinél áttöröd már nyert ügyed van, pluszban vagy a jóképűekkel szemben, mert te meggyőzted őket hogy így vagy ötkéletes. nem könnyű, de ez van. a másik pedig, amin mindenki emgsértődik ha mondom de akkor sem tudom szebben megfogalmazni, és nem bántani akarlak: tudd a saját helyed a világban. ez nem helyes, de így van: egy Kate Moss nem fog összejönni valami útcaszélen görnyedező nyomorékkal (szélsőséges példa volt, ne vedd magadra). ha a saját kasztodon belül próbálkozol több sikerrel járhatsz. tudom én, gonosz a világ... sajnos nem tudom megváltani.

2011. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szamóca. ***** válasza:

ma 20:42

köszönöm, nagyon kedves hogy kétségbe vonod olvasási képességeim, de az még megy.

viszont úgy látom nálad keményen megy az általánosítás-projekt. tapasztalatból beszél. hogyne, 16 évesen végigjárta a világ összes nőjét. igen, tlaálkozott már 6-7 talán 16-17 olyan lánnyal aki tényleg egy orbitális k*rva. és? mennyi nő él csak Magyarországon? na ugye hogy ugye? ez olyan mintha azt mondanám hogy biztos az összes pasi meg fog csalni azért emrt az exem megcsalt....

2011. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szamóca: sajnos a saját kasztomon belül is hiába próbálkozom. Ronda fiú még ronda lánynak se kell.
2011. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 szamóca. ***** válasza:
hát, ha így állsz hozzá naná hogy nem. nem ismered az önbizalom erejét:) hidd el, egyrsézről azt hogy ronda ember nincs, csak soksok felszínes buta ember aki nem lát át rajtad, másrészről pedig hogy sokkal több érték van benned mint azt valaha gondoltad, és megérdemled azt az embert aki majd szeretni fog. ha ezt elhiszed, ha tényleg elhiszed, menni fog :)
2011. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ÉS szamóca, vajon mi alapján osztod be a kasztokat? Külső alapján? Egy olyan adottság alapján, ami ellen nem tehet senki semmit? Érdekes.
2011. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem nem akarsz túl sokat abból kiindulva, hogy én lány vagyok és kb. olyan mint amit leírtál. Párom nekem sincs, mert valahogy engem mindig a bunkó pasik találnak csak meg, velük meg nem akarok semmi komolyabbat...
2011. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 szamóca. ***** válasza:

ma 21:24 nem én osztok kasztokat, engem ez nem érdekel.

az alapján, amivel a gond van. te úgy érzed hogy a küslőddel - ami egyáltalán nem biztos, de feltételezem hogy tényleg a nőknek csak azzal van bajuk.

ha pedig minden más stimmel, és csak és kizárólag a külsőd miatt nem jönnek veled össze, akkor mégis mi alapján osztanád be? ha egy lány úgy érzi, hogy te túl csúnya vagy neki, hozzá képest nem vagy elég jó, akkor olyat kell találnod aki majd nem érzi úgy. tudom hoyg ez gonoszság és igazságtalan, és abszolút nem gondolom helyesnek, de kb ez a nagy helyzet szerintem.

2011. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!