Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány, vagy tényleg túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem jön össze semmi, párkapcsolatok terén. Már egyáltalán nem is merek belekezdeni az ismerkedésbe, mert tudom, hogy ha egyáltalán meg is felel a lány, úgyis csak fájdalmat fog okozni. Túl nagy elvárás a mai lányoktól, hogy ne legyenek teljesen unintelligensek, műveletlenek, legyen mindenről véleményük, és lehessen velük normálisan beszélgetni? (A koromat a végén leírom, talán megdöbbentően fog hatni.) Sajnos csak a nálam 3-4-5 évvel idősebb lányokkal / nőkkel jövök ki úgy, hogy el tudjak velük képzelni bármilyen kapcsolatot is - bár erre is van ellenpélda is.


A másik dolog, hogy az idióta szeretetéhségem miatt - amit nem csak magamnak köszönhetek -, a legkisebb "jelek" is reménnyel töltenek el. Sajnos, vagy nem sajnos, mikor még csak a "vonzalom" állapotában vagyok egy lánnyal, tehát szerelem még nincs, akarva-akaratlanul is teljesen őszinte és törődő vagyok - ami végül mindig rosszul sül el...

Talán nagyon fiatal vagyok hozzá, de tartós kapcsolatot szeretnék, és ami a mai világban talán már meglepőnek számít, de családot, feleséget és gyerekeket is - persze majd csak idővel.


Talán furcsa ilyen dolgokat hallani egy 16 éves fiú "szájából", pedig teljesen komolyan gondolom, és ezért vagyok ennyire egyedül... A korombeli lányok egyszerűen unintelligensek, akik a hétvégente rendezett bulikon hányásig isszák magukat, majd valami akármilyen fiúval előbb-utóbb elvesztik szüzességüket, és majd valahogy alakul az életük, de egyáltalán nem foglalkoznak vele. Ez sajnos tapasztalat.


Létezik ma még olyan lány, akinek esetleg hasonló elképzelései vannak, mint nekem, intelligens, van véleménye a dolgokról, van jövőképe, kedves, humoros (de legalábbis "nagydumás", mint amilyen én is tudok lenni, ha nem vagyok ennyire letörve), őszinte? Egyre inkább megbizonyosodom róla, hogy nem...


2011. ápr. 7. 19:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
savanyú a szőlő
2011. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia:)Én pont ilyen fiút keresek,mint amilyen te vagy.Sajna nagyon kevés normális fiú van ezen a világon,és kevés normális lány,mint kiderült:/ Ha gondolod írj privibe. Szívesen megismernélek:)
2011. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, végülis veszíteni valóm már azt hiszem nem lehet, de nem enged privit írni, de ha esetleg írsz valaki elérhetőséget, akkor szívesen.


Szamóca, sok mindenben igazad van, ezt tapasztaltam én is, sajnos. Viszont én nem keresek és kreálok paradoxonokat, hiszen sosem mondtam, hogy csendes és nagydumás lányt szeretnék.

2011. ápr. 8. 19:28
 24/27 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibá(k)ért, valami* elérhetőséget. :)
2011. ápr. 8. 19:30
 25/27 A kérdező kommentje:

Korábban is akartam neked, szamóca bővebben válaszolni, de igazából időm még csak most akadt. Nagy részét már leírták előttem, hogy ha valaki úgy öltözik, mint a szürke átlag, illetve a "primitív lányok", ellenben ő mégsem az, (már hogy ne lenne), akkor miért öltözik úgy, mint azok, akikre elvileg nem akar hasonlítani? Vagy esetleg "nagylányosnak", stb.-nek találja ezt a stílust? Akkor szerintem ugyanúgy nincs esze, mint azoknak, akik tényleg primitívek.


,,ettől eltekintve, természetesen léteznek olyan lányok akik a te elvárásaidnak megfelelnek. viszont ha nem találtad még meg őket (pedg szép számban vannak) az azt jelenti, hogy mégiscsak valami többet akarsz, magasabbak az elvárásaid mint amit itt leírtál. talán nem éred kinézettel akármivel? vagy van még néhány feltétel?"


Ezek szerint felénk nemigen vannak... A kinézetre pedig egyáltalán nem hajtok, hiszen lehet nekem topmodell párom, ha két értelmes szót sem lehet vele váltani, "igazán sokra" megyek vele.


,,amit még meg akarok jegyezni, és ez a korosztályod mentalitása, hogy azt hiszed te nagyon egyedi vagy. ez nem bj, mert hát mégis kit zavar, de azért dolgozd fel hogy rengeteg 16 éves fiú küzd ugyanezzel a problémával. ők is ilyen nőre vágynak, ők is így gondolkoznak. ezt csak azér mondom el, mert ha ezt megérted könnyebb lesz egyrészt elviselned ennek a "terhét" másrészt pedig megoldanod a helyzetet..."


Nem sok hozzám hasonló korombeli fiúval találkoztam. Én általában mindig a 4-5, vagy több évvel idősebb korosztállyal jövök ki jól. Az egyediséget tekintve pedig hiszek benne, hogy minden ember más. A külsőmet tekintve rajtam sem lehet felfedezni semmi olyat, ami eltérne a "szürke átlagtól", mert feleslegesnek tartom éreztetni a külsőmön a Góth stílust. :)


,,egyszerűen csak annyit modntam, hogy a legtöbb ember ránéz egy másikra, két szót sem vált vele és már jön: ez primitív, ez rib*nc az meg egy nagy f*szkupak. oké, lehet hogy az, de hát nem is ismered. próbáld ki, beszélj vele. ha valóban olyan amilyennek elképzeled majd otthagyod. de elképzelhető hogy nagyot csalódsz. nem minden nő k*rva aki eljár bulizni, nem minden nő buta aki épp követi a divatot, és nem minden pasi bunkó aki ki van gyúrva...ésatöbbi"


Ez így van. Viszont saját magukat "bélyegzik meg" ezzel a külsővel, és mint tudjuk az emberek szeretnek általánosítani.


,,nem bántani akarlak: tudd a saját helyed a világban. ez nem helyes, de így van: egy Kate Moss nem fog összejönni valami útcaszélen görnyedező nyomorékkal (szélsőséges példa volt, ne vedd magadra). ha a saját kasztodon belül próbálkozol több sikerrel járhatsz."


Lehet, hogy naiv vagyok, vagy tapasztalatlan, de hiszek abban, hogy ha valaki szerelmes, akkor egyszerűen nem tudja figyelembe venni, hogy a másik kiféle-miféle, akár társadalmilag, akár bármilyen más szempont alapján. Aki így tesz, az soha nem is volt szerelmes. Viszont jó lenne már nem az érdekházasságok korát élni...


,, tapasztalatból beszél. hogyne, 16 évesen végigjárta a világ összes nőjét. igen, tlaálkozott már 6-7 talán 16-17 olyan lánnyal aki tényleg egy orbitális k*rva. és?"


Részben igazad van, de nem kell ahhoz feltétlen összejönni valakivel, hogy megismerd a személyiségét [vagy annak nagy részét]. Ezen kívül épp te magad mondtad ezt az általánosítás dolgot. Nem szép dolog, de az esetek 90%-ában "bejön", ha meg mégis tévedek, arra úgysem fogok rájönni, mert az illető nem úgy viselkedik... "gonosz a világ".


,,hát, ha így állsz hozzá naná hogy nem. nem ismered az önbizalom erejét:) hidd el, egyrsézről azt hogy ronda ember nincs, csak soksok felszínes buta ember aki nem lát át rajtad, másrészről pedig hogy sokkal több érték van benned mint azt valaha gondoltad, és megérdemled azt az embert aki majd szeretni fog. ha ezt elhiszed, ha tényleg elhiszed, menni fog :)"


Ebben viszont csak remélni tudom, hogy igazad van. :)

2011. ápr. 8. 19:49
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia:) Én vagyok az,aki utolsónak írt. Itt az email-címem: kittuska1313@citromail.hu
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 szamóca. ***** válasza:

mert ez az egész öltözködésbeli dolog hülyeség. semmi összefüggés, semmi párhuzam. érted, van egy adott stílusirányzat, amit képvisel egy adott korcsoport. abból mondjuk 80% hülye rib*nc. a maradék 20 és abba a "szubkultúrába" (ez már nem szubkultúra de most ez jutott eszembe ) tartozik, csak ők épp a normális réteg. nem akarnak ők hasonlítani a többire, a primitívekre. ez nem hasonlítani vágyás, ez divat. divatot pedig mindenki követ, van akin nem látszik kívülről, annak a gondolkodásmódja követ valamilyen divatot. ilyen a te gondolkodásmódod is - és ezt tényleg nem sértésnek mondom, az enyém is ilyen. a stílusom is, az image-om is, minden. posztmodern világban már nincsenek egyéniségek, itt kialakított "divatok" ha úgy tetszik "stílusok" vannak, amiket felveszünk. és minden ilyen rétegen belül vannak selejtek meg normálisak.

és attól hogy valaki sminkel bulizik divatol, vagy bármi, nem biztos hoyg hülye- ez csak erről szól.


az hogy maguakt bélyegzik meg nem igaz - szerintem. megbélyegeződnek - valóban - egy réteg által. a te réteged által. mi van ha őket ez nem érdekli? ha én pank vagyok és szakadt gatyában járok, a nyanyeszok majd csúnyán néznek, de én ezt lesz*rom mert a saját rétegem így fogad el. más-más indokból cisnálják ezt az emberek, akár önbizalomhiány akár identitáskeresés stb... nem baj, én elszántan küzdök az előítéletesség ellen :)


"Lehet, hogy naiv vagyok, vagy tapasztalatlan, de hiszek abban, hogy ha valaki szerelmes, akkor egyszerűen nem tudja figyelembe venni, hogy a másik kiféle-miféle," - igen, ezzel a godnolattal még én is küzdök. csak ahogy múlnak az évek egyre jobban úgy gondolom ( még nem teljesen de azért megpróbálok meggyőző lenni :D ) hogy a szerelem nem feltétlen csak úgy jön. nem az van, hogy meglátsz valakit az utcán és hűdeszerelmes vagy. a szerelem rengeteg esetben döntések sorozata, és egy folyamat amíg kialakul. itt sajnos valóban előnyben vannak a jóképűek és a szépek: nekik többen adnak esélyt. én is ilyen felszínes p*csa vagyok, ha odajön hozzám egy srác akitől -már bocs a kifejezésért, de van ilyen - undorodok: nem fogok neki esélyt adni. és én még a jobb eset vagyok, mert nálam csak az nem játszik aki tényleg taszít, aki csak kevésbé szép azt még megismerhetem. itt az első lépcsőfok az, amit nehéz megmászni egy kevésbé szép embernek, hogy bekerüljön abba akörbe, akit már hajlandó megismerni a másik fél - és akár potenciális partnerjelöltnek tekinteni. ha ezen túl sikerül lépni, akkor semmi akadály. csak közben sajnos sokan "kihullanak".


az utolsóban pedig igazam van, ez biztos. a magatartás és a magabiztosság csodákra képes. de azért el kell hogy keserítselek: ez a legtöbb emberen fikarcnyit sem segít, mert amyg nem kap pozitív visszajelzést addig nem képes magabiztosság kialakítására, és amíg nem képes magabiztosság kialakítására addig nem fog pozitív visszajelzést kapni. úgyhogy ez nehezebb mint amilyennek látszik.

de az tény, sajáát bőrömön tapoasztaltanm, hogy a megjelenés többet számít mint a külső. volt egy srác... ha képen nézted: semmi extra, nem volt jóképű, nem volt szexi, semmi különös. de ha élőben láttad, ha beszélgettél vele, valami hihetetlen hogy tudta viselni magát. nem is biztos hogy önbizalom ez...de valami volt benne ami csodálatossá tette, és megőrültem tőle. pedig küldőre semmi nem volt benne ami nekem olyan nagyon bejött, kivéve hogy agyon volt tetoválva de az más kérdés:D

szóval semmi sincs veszve, hajráhajrá :)

2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!