Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Mi lenne a leghelyesebb dolog? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátomat megcsaltam az egyik barátommal, és nagyon lelkiismeret furdalásom van. Megbántam! Soha többé nem tennék ilyet.Ez kellett ahhoz hogy rájöjjek mennyire fontos nekem, és hogy mennyire szeretem. folyton azon agyalok, hogy vajon ő nem csinálta-e ezt velem mint én vele:S Annyira szeretem, hogy az már fáj. Ha egy fokkal hangosabban beszél egyből azt hiszem hogy nem szeret, és könnybe lábad a szemem.. Nem akarom neki elmondani semmiképpen sem, mert elhagyna, és azt nem élném túl!:( Van amikor elkezdek sírni mikor mondja hogy mennyire szeret, és´kérdezi hogy mi a baj, de meg sem tudok szólalni... szerintem megfogja tudni:(
2009. febr. 28. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hogy csaltad meg?

csak csók?v szex ?

2009. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mond el neki, mert az mar nem kapcsolat ha te megcsaltad es nem mondod el neki..az gorenyseg...ha szeret igazan, akkor megbocsajt, ha meg nem bocsajt meg akkor is te kerested magadnak...
2009. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg bánt ez a dolog téged, de ha előtte is így reagálsz ha mondj hoy szeret előbb utóbb leesik majd neki, jobb lenne ha elmondanád, mert legelább őszinte lennél vele, tudodm hogy rossz és hogy félsz hogy elhagy de jobb az hogy átvered és te is szenvedsz és félsz hogy rájön-e??
2009. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
sztem mindenképpen mondd el neki!! jobb ha tőled tudja meg.. mondd meg neki hogy megbántad,és hogy sosem tennél többet iylet,magyarázd el h mért történt..és reménykedj h meg fog bocsájtani:Sde ha szeret előbb utóbb megfog..de ne várd el tőle h hamar elfelejti,és utána miindenképp érdemeld ki a bizalmát!
2009. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Sztem el kéne mondanod.:S Előbb-utóbb úgyis megtudja, és ha tőled tudja meg, akkor még van esélyed, hogy veled maradjon. Mondd el neki, hogy mennyire megbántad, és soha többé nem tennél ilyet. Ha semmi nem jön be, mondd neki, hogy egyenlítésként ő is kipróbálhatja valaki mással...:D Lehethogy belemenne.

Tényleg mondd el, mert így nem fogsz tudni vele lenni a lelkiismeretfurdalás miatt... Jobb előbb, mint később.

2009. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

csók volt :(

de nem ez volt az első.. 1 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk elején is volt egy ilyen csók ..:(

azért tettem, ezt a megcsalást, mert azzal a barátommal nagyon jóba vagyok mintha testvérek lennénk és el volt szomorodva hogy neki sosincs barátnője, és azt akartam hogy jobban érezze magát és tudja h nincs elveszve.. én nagyon szeretem őt és egy kicsit boldogabbá akartam tenni, de enm mértem fel a helyzet súlyát..:(

2009. febr. 28. 20:26
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is mondd el neki. Jobb ha tőled tudja meg, és lehet "plusz pont" lesz számára, hogy őszintén elmondtad. Bár én nem bocsátanám meg, mindenképp dicséretes dolognak számítana a szememben, ha látnám a megbánást és őszinteséget.
2009. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de enm bocsánata meg.. ez az utolsó esélyem volt:(
2009. febr. 28. 20:32
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, Te...

Nagyon sajnálom... De el kell Neki mondanod... Muszáj, h őszinte legyél vele.. ha mástól tudja meg az nem lenne jó... :(

2009. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
egy csók még nem a világ ezért ne legyél annyira kibukva, de beszéld meg a barátoddal szerintem.
2009. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!