Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, közeli kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, közeli kapcsolatba kerültem egy lánnyal vagyis megvan a közös szimpátia, de valahogy még sem jövünk össze. Van esély arra hogy esetleg később vagy 1-2 év múlva összejövünk?

Figyelt kérdés
..vagy esetleg,ha most nem jöttünk össze,már sosem lesz ebből semmi.megjegyzem,hogy nagyon még nem ismerjük egymást,utoljára szeptemberben találkoztunk,csak annyit mondott hogy több vagyok neki mint barát..lehet érez valamit csak nem biztos benne hogy szerelem-e amit érez és nem akarja becsapni se magát se engem,és ezért nem jön össze a dolog???
2011. ápr. 11. 10:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ach,most látom hogy Facebookon hajt rá egy másik fiú,már becézgeti hogy husi,kincsem,kicsim,de a csaj nem ír neki,csak tesz pár lájkot..elszomorít..vagy szerintetek a Facebook nem mutatja a valóságot?azt tesz és ír oda mindenki amit akar....
2011. ápr. 11. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:

szedd már össze magad ember!

úgy viselkedsz mit egy pis p***a!


akarsz tőle valamit, tegyél már érte valamit!


nem véletlen, hogy nem vesz komolyan

2011. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igen,igazad van!nem nyomulnom kell,hanem egyenesen felkeresnem és beszélgetnem vele!!!!
2011. ápr. 11. 11:13
 14/14 anonim ***** válasza:

NEM BESZÉLGETSZ VELE!

NEM BARÁTKOZOL!


ODAMÉSZ ÉS MEGCSÓKOLOD!


vagy nyersz, vagy tudni fogod hányadán álltok!

2011. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!