Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen, és mért nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen, és mért nem veszi észre, hogy hogy viselkedik?

Figyelt kérdés

1éve vagyok együtt a barátommal. Bármennyire próbálom tolerálni a dolgokat, de van 1-2 amit nem tudok és nem is akarok. 1-2hónapig nem szóltam és próbáltam elviselni na meg persze várni hátha magától megoldódik, de nem történt semmi. Az egyik az az, hogy kívülről ha ránézel azt mondod, hogy igen ő ad magára és arra, hogy hogy néz ki de pl. pár hónapja rettentően erős szájszaga van...megemlítettem neki először viccesen, aztán mivel nem változott semmi elmondtam neki, hogy zavar. Még csak meg se sértődött rajta,hanem inkább nem érdekelte. Engem viszont olyan szinten zavar, hogy emiatt se csókolózni se a szexhez nincs kedvem vele. Szerintem(mivel fogat mosni mindig szokott) azért lehet mert nagyon sok rossz foga van, most egy ált. mki ha rossz a foga elmegy és megcsináltatja legalábbis nem várja mg azt, hogy kb. 6foga tiszta fekete. Nekem az is elég furcsa volt, hogy nekem kellett FÉL ÉVEN KERESZTÜL! nyaggatnom azért, hogy végre elmenjen. A másik problémám pedig az, hogy amikor összeveszünk teljesen mind1 hogy min, mindig azt vágja a fejemhez, hogy ő mennyi mindent megvesz nekem(én nem kérem tőle, kifejezetten utálom ha valaki vásárolgat nekem), de ezek többségében olyan dolgok amiket pl. szülinapra, karácsonyra stb kaptam. Nem is értem, hogy hogy juthat eszébe ezeket felhozni. Ő dolgozik van fizetése, én még tanulok, nincs negyed annyi pénzem se mint neki, mégis próbálok hasonló értékben venni neki ajándékokat mint ő nekem...és nekem az van, hogy azt is jelenti, hogy alapvető dolgokról abban a hónapban le kell mondanom. Persze ő mindig azt mondja, mert hogy én mindig kritizálom, na de könyörgöm ki az akit nem zavarna ha a bnőjének/barátjának büdös lenne a szája a nap 24órájában minden nap. Nekem ha 1x is ilyet mondanának egyből eg. nap azt figyelném, hogy nehogy szájszagom legyen nemhogy nem érdekelne...Nem olyan dolgokért szólok neki ami h*lyeség és csak azért mondom hogy kötekedjek, de nekem fontos, hogy akivel együtt vagyok ne legyen igénytelen mert én sem vagyok az. A 3. dolog, hogy pasi létére úgy viselkedik mint egy fiatal hisztis p*csa. Olyan dolgokon sértődik meg és megy haza, hogy el sem hiszem. PL: Néztünk valamit a Tv-ben és ő nem ismerte az egyik színészt akit ált. mki szokott erre viccesen beszóltam neki, hogy úristen ne már, hogy nem tudod, hogy ki az...erre másnap már szakítani akart és nekiállt összepakolni...tehát ehhez hasonló dolgokból csinál akkora balhékat, hogy hihetetlen. Mégis mit tegyek? Mért viselkedik így? Ezek ellenére én szeretem és tényleg sok mindent megtesz értem, de hiába ha közben meg ilyen dolgok vannak. Mit tennétek a helyeben? Vagy van valami ötletetek, hogy miért ilyen?:S Normális válaszokat írjatok légyszi! köszi


20/L


2011. ápr. 17. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tényleg elég hisztis a barátod, nem értem, hogy a fent említett beszóláson miért sértődött meg ennyire a barátod.. (ha csak a hangsúly nem volt bunkó vagy lenéző..)

ha tényleg olyan kellemetlen a szájszaga, akkor el kellene mennie fogorvoshoz..


a viselkedése vagy azért ilyen, mert valami bántja/zavarja, vagy azért, mert megszokta, hogy el tűrsz neki mindent.. (mondjuk amikor szakítani akart volna, akkor hagynod kellett volna, mert ha ennyit érsz csak neki, hogy egy beszólásod miatt szakít, akkor nem igazán szerethet.. legalábbis szerintem).

2011. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

kicsit mintha a saját párom írta volna dolgokat(18L)..

szal át tudom érezni picit a szitut.

csak neki ha vmi problémája van akkor a képembe vágja azonnal (néha sértően), aztán én egy pillanatra megsértődöm mert fáj az igazság, aztán próbálok változtatni mert szeretem őt és szent a béke utána és dúl a láv.


nos.

ne aggódj! amint elmúlik a szerelem a részedről, máris jobb lesz, elfogod őt hagyni.. mert ennyire passzív és leszarja azt hogy téged mi zavar és mi nem és még véletlen se próbál a kedvedre tenni, csak az anyagi javakat hozza fel saját védelmére.

ez az ember nem 100as.


tömör lett és velős, de elgondolkoztató.. direkt lett ilyen:)


üdv

23f

2011. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok szerelmes...csak kötődök hozzá inkább...de amúgy meg ezeket leszámítva bármit megtenne értem..de pont ezekben a dolgokban amik kis aprósásgok nem képes változtatni:s
2011. ápr. 17. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval szeretem de nem vagyok szerelmes...meg megszokás miatt sem "merem" elhagyni..gondolom értitek..persze ez ellen nekem kell tenni csak nem értem egyszerűen, hogy hogy lehet hogy valakit ennyire hidegen hagynak ezek a dolgok.
2011. ápr. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!