Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy barátom akit nagyon szeretek. de vannak bizonyos dolgok ami nekem nagyon rossz,de nem hajlandó változtatni rajta. pl: megtiltja nekem,hogy más pasikkal beszéljek,hogy kivágott ruhákat vegyek fel és fessem magam suliba,eltiltott a legjobb barátnőmtől, régen senkivel sem beszélhettem,most már megengedte,de tökmindegy,mert így is egész szünetben telefonálnom kell vele. azt nem jelentette ki h ne msn-ezzek (ott is csak lányok vannak fent) de olyankor mindig bepukkad.. csak vele mehetek mindenhova..mindig elkísér mindenhova.. ez már kezd kicsit fojtogató lenni,de viszont szeretem..de ez nekem nem jó.de amikor együtt vagyunk akkor meg olyan jó..vagy várjak még,hátha változik?8hónapja vagyunk együtt.. segítsetek!
2011. ápr. 20. 22:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
elmondtam neki a problémáimat... nem így mondta de az volt a lényeg,hogy ha nem "parancsolgatna" nekem,akkor már nem lennénk együtt,és hogy mi van ha azt mondja h neki úgy nem megy? aztán látta hogy rossz kedvem lett (mert az elején azt hittem kezdi megérteni,de azt a kis reményt is elvesztettem ami volt..) és kérdezte hogy most már mindig ilyen leszek? mondtam neki h eltűrtem,de ne várd hogy jó kedvem is legyen... nem értem..nem tudom mi lesz,pedig tök normálisan érthetően elmondtam neki ..
2011. ápr. 26. 19:57
 22/26 anonim ***** válasza:

annyira pontosan ilyen az én barátom, hogy néhol azt hiszem egy srácról beszélünk....

nos: azért nem lennétek már együtt, ha nem "parancsolgatna", mert ha nem vagy olyan amilyet szeretne, nem akarna veled lenni

pl az én barátom gyakran beleszól abba is, mit vehetek fel, hogy ha haverokhoz megyünk, mert ha én nem "engedelmeskednék" neki és megjelennék kirívó, ribancos cuccokban, egyszerűen nem kellenék neki, mert neki normális csaj kell alapon

2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

na nee...tényleg olyan,mintha ugyan arról beszélnénk... de komolyan. még a hajam sem engedhetem le,nem festhetem magam ha nem vagyok vele...lassan már mamás cuccokba járok..

mostanában kezdtem nagyobb szabadságra vágyni..elmondtam neki is meg ilyenek,mert még azt is korlátozni akarta,hogy kivel beszélhetek.. és azt mondta hogy attól hogy szeret meg nem akar elveszíteni nem lesz mindig az amit én akarok,meg hogy én zsarolom őt. mondtam neki,hogy 8 hónapig ő zsarolt engem.. erre semmit nem mondott

2011. ápr. 28. 18:59
 24/26 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben általában a párunk jelleme az erősebb

A srác irányítani fog mindig, amíg mi irányíthatóak vagyunk ami attól lehet, hogy szeretjük őt és nem akarjuk elhagyni és így tudat alatt meg akarunk felelni(engedelmeskedni) és ő ezt használja ki, de nem szándékosan/rossz akarattal, hanem szintén tudat alatt, mert ilyen a jelleme

Amíg vannak barátaid, anyagilag nem függsz tőle, addig meglehet a saját kis életed is mellette, tehát nem vészes, nem súrolja a totál elnyomás határát


Nálunk a helyzet rosszabb, tekintve, hogy barátaim sincsenek, anyagilag is függök, és fordítva saját magára nézve az én párom nem tartja be a szabályokat

Millió haverja van, a havernőit „fűzögeti” olykor olykor, és ha szólok, még én vagyok a féltékeny

Tehát totál uralkodik rajtam. Ő azt csinál amit akar, én meg semmit.

2011. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
én anyagilag nem függök,de barátaim már nincsenek. úgy érzi mindenbe joga van beleszólni. ma azt mondta hogy ne menjek a ballagás előtti díszítésre a suliba....mert ha igen szakít.. jó mondjuk nálunk annyi a különbség,hogy ma pl el akart menni egy barátjával és azt mondtam neki,hogy ha én nem mehetek akkor ő sem.és azt mondta oké és nem ment.. szóval annyira nem vészes mint nálatok..
2011. ápr. 29. 21:49
 26/26 anonim ***** válasza:

olyankor csökkenni szokott a birtokló hajlamuk, amikor megismeri pl hogy hova akarsz menni, úgymond felméri a terepet és amikor látja nincs oka féltékenységre, úgy elenged.

pl. ha megismeri mondjuk egy balfék szomszédodat, akkor hozzá bármikor bármilyen ürüggyel hagyna átmenni.


vagy ha van egy totál pipogya haverja, azzal is bármikor magatokra hagyhat titeket, mert az sem zavarná.


utána ezekkel példálózik, hogy lásd ő hagy neked szabadságot.


ők így működnek.

2011. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!