Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy barátom akit nagyon szeretek. de vannak bizonyos dolgok ami nekem nagyon rossz,de nem hajlandó változtatni rajta. pl: megtiltja nekem,hogy más pasikkal beszéljek,hogy kivágott ruhákat vegyek fel és fessem magam suliba,eltiltott a legjobb barátnőmtől, régen senkivel sem beszélhettem,most már megengedte,de tökmindegy,mert így is egész szünetben telefonálnom kell vele. azt nem jelentette ki h ne msn-ezzek (ott is csak lányok vannak fent) de olyankor mindig bepukkad.. csak vele mehetek mindenhova..mindig elkísér mindenhova.. ez már kezd kicsit fojtogató lenni,de viszont szeretem..de ez nekem nem jó.de amikor együtt vagyunk akkor meg olyan jó..vagy várjak még,hátha változik?8hónapja vagyunk együtt.. segítsetek!
2011. ápr. 20. 22:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem fog válozni és ez beteges! És te vagy a hibás, hogy ezt mind ráhagytad, megengedted neki hogy szabályozzon még a legelején és ezen már nem lehet változtatni hozzászokott ő is és te is...meg mi az hogy "megengedi neked" különálló ember vagy nem az ő alárendeltje!
2011. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Le fogsz épülni, és nem fogsz tudni kiszállni.
2011. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ülj le a barátoddal és beszéld meg a dolgokat mond el neki a véleményed a viselkedéséről. Mert egy kapcsolat a kölcsönös bizalmon alapszik, és amint látod ő nem bízik benned mond meg neki hogy szereted és nyugodt lehet mert nem fogod otthagyni...És büszke kéne legyen hogy a barátnője kivágott pólókban jár ;) remélem segítettem!:)
2011. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Darcy01 ***** válasza:

Igen, ez beteges, szerintem nem fog megváltozni.

Az ember társas lény, és szüksége van az emberi kapcsolatokra: a szüleire, a barátaira, a szerelmére. Ne hagyd, hogy mindenkit elmarjon mellőled!

2011. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Darcy01 ***** válasza:

Miért lennék bolond?? A véleményemet írtam le, ahogyan a kérdésfeltevő kérdezte!


Ahelyett, hogy mások válaszát minősíted, inkább válaszolj rendesen a kérdésre. Ha meg nem tudsz, akkor inkább maradj csendben!

2011. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. az a baj,hogy nem tudom mit tegyek! úgy gondoltam,hogy úgy lesz mint mindenki mással..hogy boldogok leszünk..hogy van egy szerelmem(aki adott esetben fontosabb másoknál)de azért másokkal is tarthatom a kapcsolatot... de sajnos lassan ott tartunk hogy csak vele beszélek..
2011. ápr. 24. 20:52
 17/26 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy fokozatosan elkezdem ezt ellensúlyozni... ha szeret,akkor mellettem marad. ha nem akkor meg csak ki akart sajátítani vagy már nem tudom mit mondjak,de ez nem mehet így..
2011. ápr. 24. 20:54
 18/26 Darcy01 ***** válasza:
Ezt jó ötletnek tartom. Ha már így elfajult a helyzet, és elhagyni sem szeretnéd, akkor fokozatosan próbálj változtatni.
2011. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm a válaszokat,remélem helyre lehet hozni :)
2011. ápr. 24. 23:04
 20/26 anonim ***** válasza:

ahogy magamon észre vettem, ugyanebben a helyzetben, eleinte én is sokat harcoltam ellene, de az idő elteltével észrevétlenül váltam zárkózottá

a megbeszélés nem sok eredménnyel jár, mert ő ilyen jellem. tehát nem taktikázik, vagy ilyesmi, hogy változtatni tudjon rajta, tehát nem tud megváltozni.

2011. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!