Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tragédia történt! Beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tragédia történt! Beleszerettem valakibe.. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Adott 7 év (Tökéletes)házasság plusz egy 5 éves gyerek.De most beleszerettem egy másik lányba aki még csak 19 éves én meg 36(!!!)Magam sem értem hogy történhetett, de olyan okos és művészi és nem tudok nélküle élni,pedig próbálom elkerülni,de valami hihetetlen nagy a kötelék köztünk...áhh de ott a feleségem és a gyermekem akiket képtelen lennék otthagyni:S.A Családomat is imádom de az új lányt is akinek én lennék az első.Persze eszem ágában sincs vele lefeküdni,talán soha nem is fog megtörténni. Ez borzalmas!Valakinek az élete tönkre kell hogy menjen :S.Képtelen vagyok tisztán gondolkodni.Mit tanácsoltok?
2009. márc. 5. 16:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A 19 eves lanybol nem hiszem,h lehet tobb,mint egy kaland, mivel meg fiatal.

En a helyedben nem kockaztatnam a csaladomat egy kilatastalan dologert. + a csaladod boldogsaga legyen az elso, (a gyermekede) aztan johet barki mas.

En azt mondom,h nem menj bele, nagyon meg fogod banni es nem csak masok,hanem a sajat eleted is tonkre fogod tenni.

A 19 eves lany kiheveri sec-perc alatt, de a feleseged nem fogja egyhamar.

Mellesleg egy joerzesu lany (a 19 evesre gondolok) nem megy bele egy ilyen jatekba.

2009. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem 19 évesen akár mennyire is okos az illető még nem hiszem, hogy egy életre elkötekezné magát bárki mellett is! Ugyan Te lennél neki az első, de biztos, hogy az utolsó is!?


Szerintem akkor tennéd tönkre az életedet, ha ott hagynád a családod, egy ugyan újat jelentő de bizonytalan kapcsolatért.


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyi,h volt egy kozeli baratom,ugyanebben a helyzetben, o bele ment, nagyon meg is banta, de akkor mar keso volt, a felesege nem fogadta vissza (jogosan), a mai napig pszihiatriai kezelesre szorul.
2009. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem soha tobbet ne talalkozzatok azzal a lannyal, egy ido utan biztosan elfelejted majd. Ha annyira sereted a felesegedet es a gyerekedet akkor ez nem tortenhet meg (marmint a kis kaland)...

A 19 eves lanynak meg egeszen mas dologra van szuksege, szerintem ezzel Te is teljesen tisztaban vagy. Meg aztan mit mondananak a gyerekeid, ha felnonek, mit gondolnanak az apjukrol, aki egy majdnem 20 evvel fiatalabb csajszi miatt hagyta el a csaladjat.

Ne is gondolj erre. Tudom, konnyu, mondani, es tudom mennyire nehez dolog az, hogy "Mindig arra gondolsz a legtobbet akit a legjobban elkene felejtened"...

A felesegeddel van olyan a kapcsolatotok, hogyha elmondod neki tul elne? Mert en lehet megbeszelnem a parommal, hogy segiten kimaszni ebbol, mert en vele (es a gyerekekkel) szeretnek maradni.

Minden esetre, mindenfele kapcsolatot szuntess meg ezzel a lannyal!

2009. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne avasd be a feleseged. Egy erzo no nem tud tullepni ezen, mindig eszebe fog jutni, nem fog benned megbizni utana es ramehet a kapcsolatotok!
2009. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ez NEM kaland!ÉS olyan egyformák vagyunk!Eleve nem vagyok tucatember,kevés az olyan ember aki pont hozzám vonzódik,de ő olyan tökéletes, álmaim nője és...Ő még öngyilkosságra is képes lenne értem,már bántotta is magát:'(.Persze nem sajnálatból vagyok vele és ő sem fenyeget vagy ilyesmi.
2009. márc. 5. 17:21
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

ne add fel a házasságodat egy 19 éves lányért: )

csak egy kaland lenne,19 évesen senki nem fogja lekötni magát.

2009. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

A helyzet drámai.

Eddig még nincs tragédia, csak ezután lehet.

Azután meg ....komikus lesz, de nem neked.

2009. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de milyen no az ilyen??? Ez a lany nem szeret teged, mert ha igy lenne, akkor nem fenyegetozne ilyennel, plane az 5 eves gyermeked tekinteteben.

Csak az onzo emberek kepesek az ongyilkossagra.

Feltehetoen apa komplexusa van. Hallgass azokra akik jozan esszel tudnak gondolkozni es vedd figyelembe,h felelos vagy a csaladodert!!!

2009. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

:( sajnalom azt h a lany ongyilkossaggal is elorukkolt mar.

Szerintem nem csak az ono emberek fenyegetoznek, vagy hajtogatjak az ongyilkossagot, hanem az is aki nagyon elkeseredett, osszetort remenyt vesztett.

Itt Te annyit tehetsz, hogy a lannyal leulsz es elbeszelgetsz. Megmondod neki, hogy itt az elet elotte, nem torhet kette, nem adhat fel semmit, hiszen biztosan talal maganak mast.

Valahol viszont hibaztatlak, hogy hagytad, azt hogy eddig fajuljon. Ezt neked kell megoldadon, hiszen te ismered 100% osan a helyzetet. Tenyleg felelosseggel tartozol a csaladodert, es a felesegednek is akinek megeskudtel...

NE talalkozzatok tobbet

2009. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!