Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tragédia történt! Beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tragédia történt! Beleszerettem valakibe.. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Adott 7 év (Tökéletes)házasság plusz egy 5 éves gyerek.De most beleszerettem egy másik lányba aki még csak 19 éves én meg 36(!!!)Magam sem értem hogy történhetett, de olyan okos és művészi és nem tudok nélküle élni,pedig próbálom elkerülni,de valami hihetetlen nagy a kötelék köztünk...áhh de ott a feleségem és a gyermekem akiket képtelen lennék otthagyni:S.A Családomat is imádom de az új lányt is akinek én lennék az első.Persze eszem ágában sincs vele lefeküdni,talán soha nem is fog megtörténni. Ez borzalmas!Valakinek az élete tönkre kell hogy menjen :S.Képtelen vagyok tisztán gondolkodni.Mit tanácsoltok?
2009. márc. 5. 16:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon elítélem az ilyen embereket!(már bocsi) Jobb,ha minnél előbb elfelejted azt a kislányt!!!(17 év elég nagy korkülönbség)Mert ha nem itt nagyon nagy botrányok és fájdalmak lesznek,de csak neked és a családodnak, a lánynak semmi,ő még most éli nagy részt az életet,az egy dolog,hogy te lennél neki az első,de nem az utolsó! Neked meg már van családod+minden,nem ezt érdemli a feleséged,aki szeret téged,gondodat viseli+a gyereknek is! Gondolj bele,mien lenne ha fordítva lenne és te megtudnád.....,gondolkozz el! Azt te honnan tudod,hogy miattad lett volna öngyilkos meg kárt tett magában(állitolag)? Lehet csak mondta vagy vki más miatt!Nem szabad hinni egy ilyen lánynak,ha ez a lány okos meg művelt lenne,akko ezt nem tenne egy családal és lenne esze neki is és hagyta volna ezt az egészet és nem fajult volna el eddig,mint ahogy a te hibbád! jobb ha minden kapcsolatot megszakítasz vele ha nem akarsz egyedül,fádalomal élni tovább majd! Egy 19 éves lánynak ez csak kaland.Most ő nagyon jól érzi magát,hogy egy 36 éves nős+apának teccik és csak élvezi a helyzetet,mert még ilyen nem volt neki és kell neki a kaland! Nem igaz,hogy-hogy lehetet idáig elfajulni hagyni a dolgokat,miközbe te kialakitotad ezt a "románcot",nem gondoltál a feleségedre és a gyerekedre??,h őket szereted és nekik köszönheted,h eddig,milyen yo életed volt! Meg a picci is,neki mien lenne apa nélkül??? ha felnő mit mondjon neki az anya? tudod mien nagy fájdalom lenne az?? Megígérted a feleségednek,hogy vele maracc hálálódik és szeretni fogod!vagy ezt már elfelejtetted??:( Szomorú az ilyen,de nagyon!Nagyon sajnállak,elhiszem,h nehéz,de tegyél ellene míg lehet! Hagyd a fenébe azt a lányt és legyél több időt a családoddal és majd idővel rájössz,h milyen jól tettem,h nem követtem elegy NAGY hibát!:)Mindig tartsd szemelőt a családod mindenben!!!:)
2009. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Rendben!Megpróbálom feledni bár nagyon fáááááj:'(! De mivel 1 helyen dolgozunk kicsit gáz lesz elküldeni őt :S.ÉS mégis mit mondjak, miért rugom ki?Mert halálosan beleszerettem és félek hogy tönkretesz 3 életet?Amúgy meg mondtam hogy NEM zsarol,hanem én láttam rajta "furcsa helyeken" néhány erőteljes vágást és mivel már a munkahelyen sokszor beszélgettünk,simán kinézem belőle hogy öngyilkos lesz.

Egyébként nem tudom hogy miért támadtak rám az anyukák,mikor én nem csináltam semmit!A szívnek nem lehet parancsolni!Nem randiztam és még csak le se feküdtem vele és nem is tervezem!ÉS nem csak a ffiak képesek félrelépni,hanem a nők is!

Persze én elhiszem hogy a gyerek szempontjából is fontos ez a döntés,de jobb ha azt látja hogy veszekednek a szülők vagy hogy boldogtalanok?Úgyvan!Kitűnő példa a gyerekeknek!pfff...(itt elsősorban nem magamra céloztam)

2009. márc. 6. 14:49
 23/25 anonim ***** válasza:
Bakker 36 évesen 1 kicsit rutinosabb lehetnél...Szerinted meddig marad veled egy 19 éves liba?Ő még diszkózni,csavarogni,mozizni,stb akar minden hétvégén de neked kell ez?Otthagyod a családod fél évig dúl a lamúr,és utána?Hát nem látod a korunkbelieken aki 20 évesen házasodott 28 évesen elvált mert nem élte ki magát.Kell ez neked? 36/f
2009. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt irtad,h tokeletes a hazassagod...!
2009. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt mondd szepen,h neked a csaladod, fokent a gyermeked a legfontosabb es a jozan eszedre kell hallagatnod.

Kemenynek kell lenned, mert azzal csak a lanynak is artasz, ha nem vagy hatarozott. Nehez lesz egy ideig, de tul kell esned ezen! Ha egy kicsit is melyebbre mesz a temaban,annak csunya vege lehet. Legy eros, elvegre egy 36 eves CSALADAPA vagy! :)

2009. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!