Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tragédia történt! Beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tragédia történt! Beleszerettem valakibe.. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Adott 7 év (Tökéletes)házasság plusz egy 5 éves gyerek.De most beleszerettem egy másik lányba aki még csak 19 éves én meg 36(!!!)Magam sem értem hogy történhetett, de olyan okos és művészi és nem tudok nélküle élni,pedig próbálom elkerülni,de valami hihetetlen nagy a kötelék köztünk...áhh de ott a feleségem és a gyermekem akiket képtelen lennék otthagyni:S.A Családomat is imádom de az új lányt is akinek én lennék az első.Persze eszem ágában sincs vele lefeküdni,talán soha nem is fog megtörténni. Ez borzalmas!Valakinek az élete tönkre kell hogy menjen :S.Képtelen vagyok tisztán gondolkodni.Mit tanácsoltok?
2009. márc. 5. 16:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Annyit had kérdezzek, hogy a lány szeret téged???

Szerintem,ha szeretitek egymást, és a feleségeddel már nem,akkor legyen vége.Mert ha nem most a lány miatt fogod elhagyni őket, akkor lehet, később egy nagyon csúnya váláls lesz a vége.Kire gondolsz reggel ha felébredsz???Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom(nem történt végül semmi)de a lényeg, hogy 16voltam a szerelmem meg 34.Ez volt a mostani párom előtt a legtisztább szerelem, amit valaha éreztem.Ha gondolod írj az e-mail-emre...

2009. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a feleségedet miért vetted el? Nyilván őt is szeretted.... elmúlt belőle valami? Hiányzik belőle valami ami anno megvolt amikor beleszerettél? Ha ez így van, akkor miért nem találod meg benne a régi lányt akibe beleszerettél?

Már bocsi, de nem vagyok képes megérteni, hogy ha annyi időt fordítottál ennek a lánynak a megismerésére, inkább a feleségedet pátyolgattad volna inkább, nem itt tartanál. Miért akarják a pasik kivonni magukat a családi programokból? Úgymint: gyereknevelés (ha már megcsináltad), plusz a feleség önbizalmának és nőiesség iránti igényének szinten tartása? Nem elég nagy művészet egy gyerek felnevelése? DEEEEEEEEEEEEEEEE

...

egy kétgyerekes egyedülálló anyuka

2009. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ertek en is a 2 gyermekes Anyukaval. Ha azt az idot es energiat,amit a lanyra forditasz a csaladodra forditanad uj elmenyekkel es erzesekkel gazdagodhatnal.
2009. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%

Ne tedd!!!

Amint látod külső szemlélődőként mindenki látja h ennek nem lesz jövője. Felejtsd el,ne találkozz vele többet, nem lesz könnyű de meg kell tenned,a családodért és magadért is. Később be fogod látni h jól döntöttél.

Csinálj olyan programokat a családoddal(feleségeddel) amiket a megismerkedésetekkor is vagy találj ki újakat,meglátod jobb lesz így és hamar vissza fog jönni az a tűz,szenvedély mint régen.

2009. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Gondolj a fiadra, mert ilyen fiatalon 5 éves korában nagy törés lenne a számára csonka családban élni

Gondold át alaposan egy sör mellett, és ne légy elhamarkodott.Szar ügy csonka családban élni.

2009. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A lány képes lenne öngyikosságra??? Kárt is tett magában? ahhha..... kicsit ribanc... már bocsi... más szóval élve önző.... Ez csak érzelmi zsarolás!

Ott van Neked a családod, csakis velük törődj!

2009. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Elszomorít h ilyet lehet itt olvasni:( Én ezért nem akarok gyereket szülni a páromnak ha oda jutnánk, mert attól rettegnék amit pont te érzel, mondasz és teszel:( Nem akarnék egyedül maradni egy gyerekkel! Belegondoltál abba h mit érezne a feleséged ha megtudná? Főz, mos rád, neveli a közös gyereketeket, és te ezzel hálálod meg? Tönkretennéd az életét? Az a 19 éves lány csupán kaland lenne, sztem ezt te is nagyon jól tudod! Ne haragudj h ezt mondom de az a lány kicsit szalajt ha ilyenekre képes, normális nő nem csinál ilyet. Meg hát szűz, csak arra kellesz neki h elveszítse egy tapasztalt féfivel, ahogy rákapna az ízére hagyna ott a fiatal, jóképű srácokért... Ebbe belegondoltál? Meg h egy 19 éves lányért elhagyni a feleséget, vagy mert nem mered elhagyni, megcsalni??? Szégyeld magad! Most nagyon el vagyok keseredni, h vannak ilyen szemét pasik...bocs de mást nem tudok mondani rád.

Egy 21 éves lány.

2009. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
A hugom 15 volt amikor megismerte a párját,aki akkor 30 volt és nős.Igaz,hogy könnyebb volt a helyzet mert nem volt gyereke.Elvált és azóta is együtt vannak.Ma már házasok és van egy gyönyörű 5 éves kislányuk.Szóval vannak kivételek.Nem kell elitélni sem a kérdezőt sem a 19 éves lányt.Szerintem ebben a helyzetben nem lehet okos tanácsot adni. Te tudod mennyit ér Neked ez a lány.Mérlegelj mit veszithetsz és cserébe mit kaphatsz.
2009. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is vanilyen. 4 éve tart. Kezdem az elején. 25/N vagyok házas, (a férjem 30) van egy 2 éves gyermekünk.

Van egy 36 éves ffi az életemben. 4 éve ismerjük egymást és megvan az az erős kötelék közöttünk, amit Te mondtál. Hullámzik a "kapcsolatunk" soha nem volt köztünk semmi. De ha bezárnának minket egy szobába...HÁÁÁT.


Azt, hogy felejtsd el nem mondom. Mi sem tudjk egymást elfelejteni.Neki is van párja gyermeke.

Van amikor kevesebbet gondolunk egymásra, van amikor többet. Van, hogy odáig eljutunk, hogy randit fixálunk le. De ahogy közeledik a randi napja hol Ő hol Én lemondjuk.


A Te esetedben, ha a 19 éves nem lenne szűz belemennék a kalandba. Azt gondolom így megnyugodna a lelked. Bár lehet, hogy elindulna a lavina és megbolondulnál.

DE mivel Te lennél az első az életében és szerelmes lenne beléd, az gáz lenne. Akkor nem lenne megállás a lejtőn, akkaor sem ha TE akarnád.


Magamból indulok ki én messzemenőkik ragaszkodtam abba a bunkó primitív baromba aki elvette a szűzességemet.


Nagyon vigyázz!!!

2009. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de ez nagyon gaz...hogy valalhattok gyereket igy,h nem vagytok biztosak az erzeseitekbe????

Mikor a szuleim szetmentek egy no miatt,az nekem hatalmas trauma volt. Emlekszem,h sirva irtam egy levelet, ( 2.-os voltam )a nonek,h tonkretette a csaldomat es gyulolom es takarodjon ki az eletunkbol. Apukam megtalalta a taskamba es otthagyta a not.

Azota mar felnottem es nagyon elitelem az ilyen felelotlen, onzo embereket, akik egy uj kaland miatt kockaztatjak a csaladjukat, akik ott voltak mellettuk joban-rosszban.

2009. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!