Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami gond lenne vagy csak hiány okozza?

Figyelt kérdés
szóval bnőmmel 2 hónap járás után szakítottunk, 1 hónap telt el, mindennap beszéltünk, talik stb., de mióta újra összejöttünk nem tudunk normálisan beszélgetni egymással (msn-en). Talizni azóta nem taliztunk, majd elvileg holnap... szóval ez az egész miért van h azóta msn-en nem tudunk beszélgetni? a hiány okozza vagy esetleg vmi más? :/
2009. nov. 29. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
hopp bocsi, szóval 1 hónapig nem voltunk együtt és 3napja jöttünk össze újra
2009. nov. 29. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés konkrétan?
2009. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Miért nem tudunk egymással normálisan beszélgetni? azért mert már nem kéne erőltetnünk (pedig szeretjük egymást) vagy mert már annyira hiányzunk egymásnak?
2009. nov. 29. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

MSN-en beszélgettek, és úgy érzed, nem találjátok a hangot egymással...már ha jól értem a kérdést.

Ha holnap találkoztok, talán sok minden kiderül. Talán a kislány duzzog kicsit. Vagy Te érzed sértve magad.

Nem tudom, hogy miért szakítottatok, de biztosan megelőzte valami vita. Talán abból maradt vissza egy kis sérelem.

Ha találkoztok, próbáljátok tisztázni:)

2009. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm értem...lehetséges :/ köszi a válaszod!
2009. nov. 29. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Msn en jártok. jézusom.
2009. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogy msn-en járunk...úristen elég idióta vagy már bocs... csak azóta nem volt alkalmunk találkozni...
2009. nov. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!