Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki, aki tud pasi nyelven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki tud pasi nyelven lefordítaná nekem ezeket? Mit jelentenek? Nem szeret, ugye?

Figyelt kérdés

Tegnap összekaptam a barátommal, megijedtem egy bizonyos dologtól, ami a napokban történt, és menekülni akartam a kapcsolatból ahelyett hogy megbeszéltem volna. Szakítani akartam, totál felidegesítettem magam, de beszéltünk msnen. Ő nem akart elengedni, én azért megkérdeztem tőle hogy tudna-e rám barátként nézni, ezt irta:


"hát mivel nem haragszok rád semmiért ezért tudnék barátként,haverként nézni rád még akkor is h tudom h nem úgy akarok tekinteni rád mondjuk biztos h szar lenne meg fura de tudnék"

Ez nekem úgy jött le hpgy kb a semmiért van velem...

2hónapja járunk.


Majd megkérdeztem hogy miért akarja hogy a barátnője legyek?

ez volt a válasz:



"1) azért szeretném h velem maradj mert nagyonn jól érzem magam veled

2) teljesen kicseréltek mióta ismerlek és mióta együtt vagyok veled

3) egyedi természeted van nem vagy unalmas nem vagy átlagos tipus és ez nagyonn jó.

4) nagyonn tetszik az a tulajdonságod h nem gyerekesen kezeled a pasidat h be kell számolnom mindenről meg hasonlók

5) ez a 1.5 hónap amit eddig együtt töltöttünk ez nagyon jó volt és még sokszor ennyit töltenék veled

6)boldog vagyok veled

7)melletted pasinak érezhetem magam nem vagyok beszabályozva és ez megin csak nagyonn jó

8) melletted érzem igazán azt h kijöttem a papucskodásomból amibe az exem vitt bele és ezt neked köszönhetem h melletted mindig önmagamat adhatom mert nem leszek lebaszva meg hasonlók.

most igy hirtelen enyi érv jutott az eszembe h miért szeretném h velem maradj:$"



"nálad valami különlegest érzek meg azt érzem h nem akarlak elveszteni ezért harcolok érted és ezért is nem akarlak elengedni"

"És ez egy erős pozítív dolog belül nem tudom megfogalmazni körül irni de azt az érzést erősíti h küzdjek érted és ne engedjelek el"


Nos a barátos dolog leírása után kicsit meg vagyok ijedve. DE VAJON HOGYHOGY NEM AKAR ELENGEDNI? A leírtak alapján nem szerelmes, igaz?:(


2011. máj. 6. 09:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:45 , tévedés. A férfiak agya van fordítva bekötve.

(Nézőpont kérdése)

2011. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Na az ilyen nők miatt terjedt el amit az előző hozzászóló írt... nem tudom mit szeretnél, hogy' bizonyítsa, hogy szeret. Ha neked ajnározásra van szükséged, láthatóan ő azt is megadja, csak még nem PONTOSAN ÚGY, ahogy te akarod.

Fura vagy.

Mennyi idős vagy?

2011. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Tinker Bell ***** válasza:
57%

Jól értem, hogy 2 hónap után azt várod, hogy fülig szerelmes legyen beléd? Azt sérelmezed, hogy nem írta, hogy te vagy a mindene és hogy akár meg is halna érted?


Nyilvánvalóan azért írta, hogy tudna rád barátként tekinteni, mert ha mást mondott volna, akkor szakítottál volna vele és azért, mert szeret veled lenni. Nem kell türelmetlennek lenni!


Minden kialakul idővel, ha nem rontod el előtte és akadsz fenn ilyen dolgokon!

2011. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerelmes. A megoldás az, hogy nem találkozol vele többet, ami neki is jó és neked is.


Amúgy a férfi kommunikáció nagy titka az, hogy a férfiak, éles ellentétben a nőkkel, gyakran azt mondják, amit mondani akarnak, és pont úgy értik, mint ahogy mondják.

2011. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most tényleg nagyon buta vagy! :)


"hát mivel nem haragszok rád semmiért ezért tudnék barátként,haverként nézni rád még akkor is h tudom h nem úgy akarok tekinteni rád mondjuk biztos h szar lenne meg fura de tudnék"


Ezt hogy a fenébe lehet máshogy értelmezni,mint ahogy le van írva.


Néhány kérdés:

1. Ha nem jelentesz neki semmit, akkor miért lenne neki "szar meg fura", hogy barátként kell rád néznie.

2. Ha nem szeret akkor egy esetleges szakítás idején mi a fenének menne bele INKÁBB egy szar és fura, kényelmetlen haverságba/barátságba ahelyett hogy végleg elválnának útjaitok?

3. És egyáltalán a "nem akarok úgy tekinteni rád" részt te hogy értelmezed? Nem sima barátként akar tekinteni rád, HANEM... ? Anyukájaként/tesójaként/aranyhörcsögeként... mert az én olvsataomban barátnőként, de ezek szerint te máshogy értelmezted.


Szegény srácot ki akarod dobni, erre ő nagy nehezen rávesz, hogy megbeszéljétek, a biztonság kedvéért még egy barátságba is belemenne, hogy ne veszítsen el...

Mindezt ár hét után..


te meg itt nyavajogsz, hogy nem szeret...

2011. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát igen: és szegény fickó még nem is sejti, hogy miért kűzd ...
2011. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

10:21 vagyok...


Átfutottam még egyszer amit írt neked és csak megismételni tudom, illetve kihangsúlyozni (nem rossz indulatból, hanem, hogy még időben észhez térj!!!)


Szóval, bocs de:


Te tök hülye vagy, komolyan! :)


Könyörögve kérlek, próbálj egy kis önbizalmat magadra szedni (általában az ilyen hisztisségnek az önbizalomhiány az oka) és térj észhez, mert van egy tök aranyos pasid és ha ilyen maradsz, akkor 2 dolgot érsz el:


1. Tönkre vágod a kapcsolatod

2. Szegény pasi elkönyveli magában, hogy még aki ennyivel jobb mint az előző csaja az is egy hisztis liba, ergó minden nő hisztis liba...


Én is így "kaptam" a páromat és évekbe telt míg leszoktattam arról, hogy minden komolyabb kérdésem mögött hisztit sejtsen és egyáltalán válaszolni merjen (mert megszokta az exeitől, hogy párkapcsolati kérdésekre csak rossz válasz létezik... mint ahogy a mellékelt ábra mutatja nálad is)

2011. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén kedves kérdező, mit kellet volna írnia szerencsétlennek? Mi lett volna az az arany mondat/szöveg amitől te megnyugodtál volna és nem jönnél ide sírni?

Szerencsétlen mindent leírt, más csaj örülne, tapsolna, táncolna ha a barátja ilyeneket mondana neki, nem jönne ide sírni, hogy jajj két hónap és még nem szerelmes belém fülig.

Kedves kérdező, mentsd meg magadtól ezt a csávót, mert ha ilyen hülye felfogásod van neked akkor tényleg nem érdemelsz TE egy ilyen faszit.

Ki teheti neked a lelkét is, te úgyis kételkedni fogsz csak nem tudom miért.

Szóval írd már le, hogy te mit akartál tőle hallani? Ha ez így nem elég.

2011. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
59%

"más csaj örülne, tapsolna, táncolna ha a barátja ilyeneket mondana neki"


Az a baj, hogy nem.


Sajnos a nőknél nem kivétel, hanem inkább szabály a sérült önértékelés. Ahogy egyébként férfiaknál is, csak náluk más módon jelentkezik.

2011. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy értettem, hogy minden más csaj táncolna stb...

Hanem, hogy vannak olyanok akik nagyon örülnének egy ilyen csávónak.

2011. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!