Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte le kövérezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte le kövérezett! Most erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Tegnap veszekedtünk,(lényegtelen hogy min)és nem tudom dühében vagy komolyan mondta-e "talán fogynod kéne egy két kilót".Ez úgy szíven ütött hogy nem reagáltam semmit csak sírva otthagytam.Aztán ő utána elment a haverjaival sörözni én pedig otthon ültem egyedül lese szart.Mikor haza ért tök részegen befeküdt mellém aludni.Azóta szinte semmit nem beszéltünk egymással.Nem kért bocsánatot semmit nem tett.Most én tegyem meg az első lépést felé mikor engem sétrett meg vagy mit csináljak?Ja hozzá teszem szerintem egy 59 kilós lány nem hiszem hogy olyan dagadt lenne.
2011. máj. 6. 20:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
megmondanád, h milyen magas vagym? mert én pl tudom, h az én magasságommal, bizony nem lennék 59 kilóval karcsú....
2011. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
167-8 körül
2011. máj. 6. 20:50
 23/29 anonim ***** válasza:
50%
én 165 vagyok és 50 kiló... ennek ellenére nem vagyok sovány... bocsi, de sztem simán fogyhatsz, vagy sporotlhatsz, h formásodj... látatlanba mondom, ha nincs igazam,akkor bocsi, nem láttalk...
2011. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Jó de itt nem ezen van a lényeg,hanem hogy nagyon jól tudja hogy nekem ez mennyire fáj,és úgy mondta
2011. máj. 6. 21:03
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
De-de, bizony azon van a lenyeg. Erdekes lenne hogy mi volt az a "lenyegtelen" vita... nyilvan ellentamadasnak szanta, annak meg elozmenye szokott lenni.
2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
167-8cm és 59 kiló az nem sok így az adatokat tekintve de kérdés h pl ki hova hízik, vannak-e aránytalanságok a testalkatodon...stb. Amúgy ha te nem érzed magad kövérnek, ne fogyj, de ha igen, akkor menj edzeni, amúgymeg mérgünkben mondunk egy csomó mindent amit nem gondolunk komolyan szal ha a pasid pl tudja h nem vagy magaddal elégedett akkor mondhatja azért is h megbántson
2011. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak vagytok?? Mármint.. ezért otthagyni egy pasit/csajt?! Meg nem álltok szóba? Hát én teljesen kiakadtam ezen.. persze nem minden kapcsolat egyforma. Nálunk tudod mi van? Dagadt vagyok? keressél akkor másik csajt! és máris jön hozzám bújni. NEM ÁLLTOK SZÓBA EGYMÁSSAL??
2011. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem vagy úgy szeret amilyen vagy, vagy sehogy! ha szeret fogadjon el téged.. és te is őt.
2011. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mi ha veszekedünk a barátommal, akkor az sokszor úgy kezdődik, h csinált valami hülyeséget, amit csak szóvá tettem, aztán kéri az okokat, h ez miért volt hülyeség, meg megcáfol meg blabla... és a végén (miután tudja h minden álmom az, h kockás hasam legyen) elég sokszor mondja h nekem meg nem ártana felüléseket csinálnom... nem gondolja komolyan, csak miután te is megbántottad, valamivel vissza akart vágni. inkább így, mint h közölje h ronda vagy. de várd meg míg ő kezdeményez..
2011. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!