Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte le kövérezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte le kövérezett! Most erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Tegnap veszekedtünk,(lényegtelen hogy min)és nem tudom dühében vagy komolyan mondta-e "talán fogynod kéne egy két kilót".Ez úgy szíven ütött hogy nem reagáltam semmit csak sírva otthagytam.Aztán ő utána elment a haverjaival sörözni én pedig otthon ültem egyedül lese szart.Mikor haza ért tök részegen befeküdt mellém aludni.Azóta szinte semmit nem beszéltünk egymással.Nem kért bocsánatot semmit nem tett.Most én tegyem meg az első lépést felé mikor engem sétrett meg vagy mit csináljak?Ja hozzá teszem szerintem egy 59 kilós lány nem hiszem hogy olyan dagadt lenne.
2011. máj. 6. 20:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Truth be troll'd.
2011. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

utolsó hülye, ne hallgass rá. lehet hogy te is megbántottad ám, csak észre se vetted. van ilyen. és lehet hogy ő se gondolta annyira komolyan, vagy nem akart ennyire megbántani. meg kell beszélni, emlitsd meg neki, és ha normálisan kezeli akkor minden oké, meg lehet beszélni. engem is bántott már meg barátnőm és én is őt, nem direkt, meg tudtuk beszélni, sokaknak szerintem (főleg mint az utolsó válaszolo) ilyenen elment volna a kapcsolata is.

persze ha nem fogja fel hogy megbántott utána se, és nemtudjátok megbeszélni értelmesen a problémátokat, akkor nincs értelme.

jaaa és mi még nem veszekedtünk barátnőmmel közel 8 hónap alatt egyszer se, megbeszéltünk mindent normálisan ha vmi balul sikerült.

2011. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
utolsoként a 20:40 esre gondoltam amelyik később irt
2011. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
20:38asnak irtam
2011. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
mostmeg elirtam... 20:38 :D mindegy... értsétek rá
2011. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 szamóca. ***** válasza:
56%

kezdem sajnálni a férfiakat...

nem mehet sörözni a haverjaival mert milyen dolog az, meg hihetetlen hisztik azon hogy dagadt vagy nem... hát, azért mi nők tudunk alkotni olykor:D

2011. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de sztem igazat mondott mert az ember dühében mindig igazat mond. És sztem kezd el vele ezt megbeszélni h ne haragudjon rád de azért neked ez szarul esett h le kövérezett és kérdezd meg tőle h komolyan gondolta-e.. Lényeg hogyha nem akarsz vele rosszban lenni akkor igen te lépjél és kezd el vele meg beszélni a dolgokat.. Sok szerencsét :) ( tapasztalatból mondom )
2011. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
De az a legszarabb,hogy gimis koromban volt gond a súlyommal amit azóta leadtam nagyon kemény volt de leadtam,és ezt ő is tudja hogy mennyire érzékeny vagyok erre.
2011. máj. 6. 20:45
 19/29 anonim ***** válasza:
43%

Ha megbánt és ennyire szarik bele h sörözni megy a haverjaival tuti otthagynám. Bár attól is függ min kezdtetek veszekedni abba te mennyire voltál hibás.

21/L

2011. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező,hogyan adtad le?Mennyit és milyen módszerrel?Nekem is van feleslegem,légyszi segíts!
2011. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!