Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PaSik! Ti is megfordultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PaSik! Ti is megfordultok egy csinos lany utan, ha baratnotok van, akit szerettek? Csajok! Titeket zavarna, ha a pasitok a csajok utan megfordulna? Kort es nem-et kerek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy ettől még a párját szereti valaki, de elég megalázó ha mást jobban kíván. Szerintem.
2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsére mi másképp élünk a Szerelmemmel. Mi nem csak hűséget, hanem vakságot is fogadtunk... Nem megyünk el a másik nélkül sehova... Minden szabad percünket együtt töltjük... Ellenkező neműekkel még a kommunikációt is kerüljük... A modellkedéssel is felhagytam azért, hogy ne kelljen másokkal "érintkeznem". Sőt! Az is borzasztóan derogál, hogy nem mehetek ki úgy az utcára, hogy ne szólna be Valaki, ne jönne oda, ne akarna belemászni az intim szférámba ( ami kizárólag csak a Páromnak engedélyezett ).

Egy igazi, őrjítő, szenvedélyes, örökké tartó szerelemnek ez a megvalósulási formája, véleményem(ünk) szerint. Nem kell mindenkinek így élnie. Sőt... Rengetegen nem is tudnának, illetve nem is akarnak.

És itt nem bizalmatlanságról van szó. Hanem arról, hogy PONT AZÉRT Ő A PÁROM, mert Ő az EGYETLEN ember a világon, aki rendelkezik azon tulajdonságokkal, ami az én érdeklődésemet, figyelmemet felkelti.

"Minek kóstoljam meg a zsíros kenyeret, amikor a világ legfinomabb csirkehúsos szendvicse az enyém, és azt ehetem."

Mindenki döntse el, hogy mik a saját határai, igényei, elvárásai, és olyan Párt válasszon magának, aki ezeket tiszteletben is tartja.

Lehet, hogy ez sok, más nézetet valló embernek aberránsnak tűnik, de mi évek óta boldogan, mesébe illően élünk. :)

2011. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
58%

Szia én írtam a 16:15ös választ.

És csak reagálnék a kommentekre. Szerintem, azért mert megnézünk egy szép nőt/férfit, még nem azt jelenti, hogy őt is kívánjuk. (ergo megnézek egy szép nőt, ettől nem leszek leszbikus, vagy megnézek egy szép kocsit, műtárgyat nem leszek ferdehajlamú) A másik meg, hogy a szerelem alapja a bizalom. Megbízok a másik fél szerelmében. Elszámoltatni arról, hogy mit gondol és mit néz nem érdemes, és nem is célszerű. Hogyha számon kérném, azt jelentené, hogy magamban nem bízok. Persze vannak szebb nők rajtam kívül, de jobbak nincsenek :) 28/L

2011. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

Kérlek, olvasd el mégegyszer, alaposan, helyesen értelmezve a válaszom bizalmatlanság témáját boncolgató részét. :) Köszönöm.

De idézek belőle: "Minek kóstoljam meg a zsíros kenyeret, amikor a világ legfinomabb csirkehúsos szendvicse az enyém, és azt ehetem." Ez akár kérdés is lehetne. :)

Üdv,

16:36-os... :)

2011. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
0%
nem.
2011. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 napietus ***** válasza:
27%
az lenne a gáz, ha nem nézne meg egy csinos nőt egy egészséges férfi. persze nem neveletlen bunkó, hogy ezt feltűnően csinálja.
2011. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 napietus ***** válasza:
ja, 29/N
2011. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
44%

elolvastam. :)

de ha tiéd a legfinomabb csirkehúsos szendója és elmentek piknikezni pl.Egyiptomba nem néznéd meg a különleges ételeket, még ha nem is kóstolod meg? :)

2011. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
54%

Ha Neked van a legfelsőbb kategóriás autód, nem fogsz megnézni egy Trabantot, hiszen nem tudod értékelni...

Minek nézzen meg másik Nőt, amikor mindenkinek az Ő Barátnője kell, mindenki Őt nézi meg, Róla álmodik... Szerinted felkeltheti más az érdeklődését? Ugyan... Számára a Többi Hölgyemény érdemtelen, értéktelen, ronda...

És említették már, hogy nem kell mindenkinek így élnie... De milyen érdekes, hogy azok a legboldogabbak már évek óta, akik így élnek... Környezetemben is, saját tapasztalat is... és láthatod, itt is vannak egy Páran.

Ha a Párod nem tud Rád így tekinteni, nem tud őrülten rajongani Érted, attól még nem kell másra ömlesztened a burkolt irigységed, és úgy csinálni, mintha természetes lenne, hogy megnéz másokat... Mert nem az.

Egy luxuskategóriás autónak soha nem kell attól tartania, hogy a vezető Trabanttal szeretne utazni. :)

De a Trabant úgy véli, illetve elfogadja, hogy természetes az, hogy az ő vezetője egy BMW-t akar.

És nem azzal van a baj, hogy valaki Trabant, hanem azzal, hogy elviseli, hogy Trabantként bánjanak vele, és nem adja meg azt a lehetőséget magának, hogy találjon egy olyan vezetőt, aki igenis, luxus kategóriás Ferrarivá varázsolja.

2011. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

17:18... Attól függetlenül, hogy különböző véleményen vagyunk, szimpi vagy. :)

De válaszolva a kérdésedre: Nem nézem/kóstolom meg, mert felesleges. Hiszen tudom, hogy nem tud olyan élvezetet nyújtani, mint az általam olyannyira imádott csirkehúsos szendvics. :D :) ;) Így csak időpazarlás, és azt az időt, amit azzal töltök, hogy kóstolgatom az egyiptomi különlegességet, azzal is tölthetném, hogy az én überelhetetlen szendóm majszolgatom. :)

Itt olvashatsz egy "Trabant - BMW-s példát". Az is maximálisan tükröz mindent. :)

2011. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!