Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esélye, annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, annak hogy egy modell típusú 28 éves pasi, beleszeret egy vidéki semmi extrával rendelkező átlagos 21 éves csajba?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy lehetséges e szerintetek, hogy mégis az átlagos csajt részesíti előnyben a cicababa-modell csajok helyett? Vagy csak 1-2 alkalomra keres szexpartnert?

1 éve ismerjük egy,ásd, és 2 hete egyfolytában kitartó...


2011. máj. 9. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad h ronda vagy hanem hogy nincs benned különleges. Szerinted. Az én páromban sincs különleges, nekem mégis ő a legjobb a földön mert (tetszik azért jól néz ki) a belsejét szerettem meg
2011. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélye, meg ha csak szexpartnert keresne és tényleg jól néz ki a srác akkor arra cicababák is jók lennének és tudna is szerezni.
2011. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Azt mondják, h. én jól nézek ki..., mégis nekem pl. a plázacicák kevésbé jönnek be. Jobban szeretem a természetes, egyszerű átlagos lányokat. (Átlagos alatt a nem szétfestett, kitépkedett szemöldökű mű-plasztik cicákat értem)... :-/


[link] -a bal oldali vagyok..

2011. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
bocs...-term. a jobb oldali..
2011. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ... Lehet akkor megpróbálom.. Igaz, hogy nem kellene elszalasztani, mert ha csak szexet akar, akkor ott vannak a modell csajok ... Nem pedig én... na erre kíváncsi leszek :)
2011. máj. 11. 20:12
 16/23 anonim ***** válasza:
figyusz, és ha sexet akar, akkor azzal mi a gond ?
2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be az 1 éjszakás kaland... ennyi :) ám köszi a válaszokat..
2011. máj. 12. 10:36
 18/23 anonim ***** válasza:
miért nem jön be? mi a gondod vele? élvezd az életet! na meg a srácokat :)
2011. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Dehogynem.. :). Külsőre , belsőre is bejön :) Csak nem akarok lenni egy a sok közül... De majd meglátom mi lesz... :D
2011. máj. 12. 11:27
 20/23 anonim ***** válasza:

hát tudod az ilyen "egy a sok közül" dumával és hozzáállással ijeszted el legjobban a srácot, mert a falnak mennek ettől

légy inkább vagány csajszi, azt díjjazzák!!

2011. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!