Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik annak a "jelei" ha a férfi túl korainak találja még a szexet egy kapcsolatban? És esetleg "szexmániásnak" nézi a nőt? Ezt honnan lehet tudni hogy ezt gondolja a csajról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
36%

engem sok pasival hozzott már össze a sors, és volt pár ilyen is, akik húzták nagyon a dolgot. mivel elég fehérmájú vok, ezért csak-csak unszoltam őket, h naaa már.

egyiknek nagyon pici volt, ezért halogatta. azt tervezte, h megvárja, míg nagyon beleszeretet, és akk már nem hagyom el (elhagytam később, de más miatt)

akk volt 1 másik, aki szintén ódzkodott a szextől...már 1 hónapja jártunk, és mindig felizgatott, de azt nem engedte, h viszonozzam...később kiderült, neki meg nem lett kemény, mikor izgatott volt (ill. kemény lett, de nem a normális mértékben, hanem v.hogy félig).

akk volt 1 3. is, aki nem akarta rögtön. ő elmondása szerint sokat csalódott az előző nőiben. 2 hónap után feküdt le velem, és ügyes volt (lehet, h a barátod is így van)

volt 1 srác, aki + szűz volt, nála 1 hónapot vártam.

érdekes, én mindig hamar belemennék a dolgokba, és eddig pont én fogtam ki ilyen fiúkat, akik nem kezdeményezők :S

20/L

2011. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

minden 7végi randi az hogy elmegyünk sétálni, vagy moziba vagy valami ilyesmi helyre.

de olyan eszébe se jut hogy pl náluk dvd-zzünk nemrég nálam voltunk. ő is bemutatott engem otthon, de ilyen sose jut eszébe :S


De a csókba mászik rám meg minden... és aztmondja felizgatom... de ebből sose lesz szex, kicsit rossz


és kivel csalnám meg?:( senki se kiván engem:( túl jó a lelkem amugyse tenném meg

a bátyámnak van egy haverja aki idősebb nálam kb 10évvel, jó pasi, de sose kezdene ki velem... én 18vagyok ő 28

bár mostanába egymásra irunk

2011. máj. 10. 20:15
 23/39 A kérdező kommentje:

2hónap mulva megyünk egy sulis nyaralásra több napra...

egy szobában alszunk majd, ő mondta hogy toljuk össze az ágyat, én mondtam hogy nem...minek?


erre csak mondja hogy márpedig de!

DE MINEK, OTTSE LESZ SEMMI, EZ EGYÉRTELMŰ:)

ő leragad annál a szövegnél hogy "majd megeszlek meg megcsókolgatlak"

2011. máj. 10. 20:21
 24/39 anonim ***** válasza:
76%

Nenm igaz, hogy itt a válaszolóknak miért kell lehordania a pasit csak azért mert komolyan veszi a szexet, nem félvállról. A szex csak akkor jó ha mindkét fél ugyanúgy akarja, ha a pasi kényszerítené rá magát az pont ugyanolyan rossz lenne, mintha a csaj tesz jobb belátása ellenére. Egyik oldalról se szabad erőltetni.


Amúgy gondolom ez msn beszélgetés volt vagy vmi chat, azért értette félre a kezdeményezési kommented.


Én azt mondom, hogy beszélj vele arról, hogy hogyan szeretné, tervezi a szexet, mennyi idő után, de mondd meg neki, hogy nem akarod sürgetni, csak tudni mire készülj.


Amúgy meg ha voltak rossz élményei szexxel kapcs, akkor valszeg azért, beszélgessetek el róla, és próbálj segíteni neki. Ha nem megy, erre van a szexológus. De már eleve megbeszélni a problémáitokat nagyon jó ötlet.


Nekem is barátommal volt egy félreértésem ilyesmivel kapcsolatban, és amint beszéltünk róla, mindjárt vége lett mindkettőnk problémájának, mert kiderült, hogy ugyanazt akarjuk XD Csak hát a fene gondolta volna! Mindketten arra készültünk, hogy majd engedni kell a másiknak, és nem fog repesni, ha megtudja, hogy mit akarunk, oszt erre XD Szal a sztori ott úgy volt, hogy msnen említette, hogy mielőtt tusolni ment volna, véletlen csokiszósszal összekente magát. Erre én persze mondtam, hogy szívesen segítenék neki leszedni, ha ott lennék (már kb 2 hónapja együttvoltunk ekkor). De ő meg elég zavartan reagált, nemhogy nem volt lelkes, de inkább visszakozó, én meg pánikoltam, hogy úristen mi van, most minek tarthat, vagy csak nem kíván vagy miii? Aztán leültünk később megbeszélni, és elmondta, hogy ő házasság előtt nem szeretne lefeküdni senkivel, mire én totál megörültem, mert én se akartam, és amikor ezt elmondtam, meghogy milyen boldog vagyok, teljesen megkönnyebbült, mivel előző barátnőjével rengeteg problémája volt ezzel.

Egyébként azóta már ki lett próbálva az egymásról csokileevés és hát hűűű nagyon jó ám :D Most már olyan 3 hónapja vagyunk együtt.

De egyébként mielőtt ezt megbeszéltük én is csodálkoztam, hogy meg se próbálta a mellem, vagy a fenekem fogdosni. Azóta már az is volt, meg polók is lekerültek, úgyhogy tényleg legjobb megbeszélni szépen.


Így hogy megbeszéltük minden sokkal jobb, többet, és nyugodtabban merünk csinálni, jobban megbízunk a másikban, és felszabadultak vagyunk.

2011. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%

20:23 vagyok ismét.... és hát amiket írtál kérdező azóta...

inkább értékelhetnéd, hogy nem csak a szex a mániája, hanem máshogy is szeretne kényeztetni, kielégíteni...

miért olyan hűdefontos az a szex? a lényeg nem az örömokozás egymásnak? ahhoz meg nem kell feltétlen a szex

amikor barátom mellkasáról múltkor ettem le a csokit, majd a mellbimbóját szopogattam, izgattam, hát úgy vonaglott meg sóhajtozott, hogy csak öröm volt nézni, én ettől elvoltam telve boldogsággal

nah de amikor meg ő volt a soros, hát hű, télleg olyan volt, mintha elevenen felfalna, de eszméletlen király volt

meg amúgy is, ha rendesen, jól kiismeritek egymás testét előtte (és ezt nem lehet ám gyorsan :P), akkor maga a szex is sokkal jobb lesz, plusz tudjátok hogyan okozzatok máshogy is örömet, meg hogyan lehet a legjobban felizgatni, kényeztetni a másikat

ennek a kölcsönös örömszerzésről kéne szólnia, nem a bizonyítási kényszerről, hogy elmondhasd, hogy lefeküdtetek

2011. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

értelek...


de az akkora aljasság hogy kb húzza az agyam multkor ilyetszól "kiváncsi vagyok mire indulsz be"

ÉS MINEK? MIT KEZD VELE??? SEMMIT, AKKOR MEG MINEK BEINDITANI? ha beindit akkor elégítsen is ki

2011. máj. 10. 20:35
 27/39 A kérdező kommentje:

és csókolgatta a nyakamat...én meg persze sóhajtoztam.

ÉS EZ NEKI MIÉRT IS VOLT JÓ HA UGYSE KEZD VELEM SEMMIT? MIT SZÁMIT AZ NEKI HOGY ÉN MIRE GERJEDEK BE????!!

2011. máj. 10. 20:36
 28/39 anonim ***** válasza:
hüh erre kíváncsi vagyok! pont ez van velem is kérdező! főleg amit utoljára írtál
2011. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
63%

20:33 vagyok

Azért csinálja, hogy megismerje mi a jó neked, hogy később jól tudja csinálni. Fontos vagy neki, és azt szeretné, hogy majd élvezd a szexet, és jó legyen neked, hogy a legjobbat tudja nyújtani. De ezt csak úgy lehet, ha elég jól ismeri a tested, kipróbálta mit hogyan kell, mi hogy a legjobb.

Nem bántani akar ezzel, csak jót akar, hidd már el. Nem kell ezen fennakadni.

De ha te ennyire odavagy ettől, és nem tudod értékelni, hogy felelőségteljes, gondol rád, és a legjobbat akarja, hát bocsánat, hogy ezt mondom, de nem érdemled meg, jobban jár ha szakítasz vele.

Értékeld már, hogy nem egy darab szexre való húsként kezel, hanem mint egy embert, akit szeretne a lehető legboldogabbá tenni.

Eddig nem értettem, hogy anyukám meg nagynéném miért mondják mindig ha barátomról meséltem ilyennel kapcs, hogy az ilyen fiú ritka, értékes, és értékelni kell. Nekem ez alap volt, hogy így állok hozzá. De most tényleg látom, hogy vannak, akik nem tudják mi a jó...

2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

OFF

20.55

ez fél év után is érvényes?

2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!