Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik annak a "jelei" ha a férfi túl korainak találja még a szexet egy kapcsolatban? És esetleg "szexmániásnak" nézi a nőt? Ezt honnan lehet tudni hogy ezt gondolja a csajról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%

Meg még annyit, hogy attól, hogy most azonnal nem akar lefeküdni, később még akar, és mint mondtam, arra készül fel. De addig is próbál örömet okozni.

Inkább élvezd, hogy foglalkozik veled minthogy panaszkodj...

Egyik barátnőm múltkor közölte pl, hogy addig jó amíg nincs szex, élvezzem ki, mert utána a többi erogén zónád szépen a feledés homályába merül, és minden a szexre, és a teljesítésre lesz kiélezve... Hát azért én merem remélni ez velünk nem így lesz :P

2011. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

20:57

Ez ember és szituáció-függő is. De amúgy neked is mondanám: miért nem beszéled meg vele? Én találgathatok, hogy miért, de ő tudja a legjobban. Lehet, hogy a te barátodnak félelmei vannak pl a mérete miatt, mint az egyik előző hozzászóló mesélte.

A kérdező esetében viszont szerintem eléggé az a szitu amit mondtam.

De most tényleg, meddig tart leülni és megbeszélni vele? Tényleg sokkal jobb, és legalább tudod mit akar.

2011. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

megkérdeztem már tőle milyennek képzel el 1 szeretkezést... elmesélte, de elég sablonos volt tipikusan olyan mint ahogy illő, semmi extra.


azt mondta nekem, hogy szerelem nélkül is eltudja képzelni a szexet, és nem szerelmes belém, ez tuti!!! ezt is mondta már, hogy még nem szerelmes.


ÉRDEKES NEM SZERET, DE A SZEXET SE AKARJA... itt az ellentmondás, hiszen azt mondta szerelem nélkül is vágyik a szexre és akarja... ő se nem szeret se nem akarja

2011. máj. 10. 21:22
 34/39 anonim ***** válasza:

20:59

Miért vagy vele együtt ha nem szeret? Miért van ő veled ha nem szeret? Ezt nem értem...

De ha nem szeret, akkor meg jóhogy nem működik ez :/ Bocsánat, csak én feltételeztem, hogy szeret ha már együtt van veled, de úgy tűnik mégis vannak ilyen gerinctelen alakok.

Ezt el kell hagyni, semmi jó nem lesz belőle.

2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

aztmondja boldog velem, és amióta velem van teljesen megváltozott. és jólérzi magát velem, és belém tudna szeretni. És mindig ő mondja hogy talizzunk

Bevallom énsem vagyok szerelmes belé, énis ilyesmit érzek. De én tudom hogy tudnék vele szexelni.


Namármos,most ha ő NEM A SZERELEM ÉS NEMIS A SZEX MIATT VAN VELEM AKKOR MIÉRT? JA MEG ÁLLÍTÓLAG NEM IS PÓTLÉK VAGYOK.

2011. máj. 10. 21:50
 36/39 A kérdező kommentje:

ez a válasza:


"azért vagyok veled mert vonzódom hozzád lelkileg és mert érzem h idővel szerelmes tudok beléd lenni"


Ez olyan nyomi válasz

2011. máj. 10. 21:55
 37/39 A kérdező kommentje:

mondanám hogy biztos vár a szexxel amig szerelmes lesz


dehát ez nem lehet hiszen ő maga mondta hogy szerelem nélkül is tud szexelni

2011. máj. 10. 21:56
 38/39 anonim ***** válasza:

attól, hogy tudna szerelem nélkül szexelni, nem feltétlen akar...

mert mégiscsak úgy a legjobb ha szerelmes vagy az illetőbe, és ő is beléd

amúgy meg ha komoly kapcsolatot akar veled, akkor gondolom komoly szeretkezést, amit csak akkor lehet ha már szerelmes az ember

de ha te ennyire ki vagy éhezve, hát ezért van kitalálva az önkielégítés

a szex jóesetben a szerelem kiteljesedése

a testi vágyaid te is bármikor kielégítheted, a szexben az az igazi ha kölcsönösen az a cél, hogy a másikat, akit szeretsz kielégítsd

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
nos... az ő elmondása szerint megvan elégedve a méretével és elég nagy neki! és nemfél a szextől
2011. máj. 10. 22:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!