Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagy baj, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha a barátomat rá szeretném szoktatni az egészséges kajákra?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze a barátommal, és kicsit idegesít, h mennyire egészségtelen életmódot él. Pizza, tészta, sültkrumpli, és hús hússal, folyton csak ezeket eszi, rengeteg kávé és édesség, semmi zöldség, gyümölcs, ami "egészséges" kaja azt nem szereti. Mit ne mondjak kicsit láccik a pocakján is, de ez nem zavar annyira, az már inkább, hogy én nem vagyok oda annyira ezekért a kajákért. Mondtam neki, hogy szívesen főznék neki de akkor saláta lenne a husi mellé és nem sültkrumpli :) de ő azt mondja akkor inkább eszik vmi kajáldában, mint ahogy eddigis.

Pedig múltkor nagyon éhes volt csináltam neki salit, hogy megeszi-e e és evett belőle bár nyafogott, hogy ez nyulaknak van. De mondott már olyat is, hogy szeretne egészségesebben élni, csak nem tud.

Szerintetek bűn az, ha ebben segítek neki, és kicsit jobban rágom a fülét, hogy táplálkozzon egészségesen, és ugyanazt a kaját együk?


2011. máj. 10. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze, a hús rendben van, sőt kell is, sok, de nem mindegy, milyen hús, meg a köret se mindegy.
2011. máj. 15. 20:38
 12/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan noszogasd, én is húst eszek állandóan de néha a bnőm letuszkol vmi egészségeset a torkomon. mondjuk általában én főzök, de figyelek rá h olyat csináljak amit ő is megeszik. ha pedig bedobunk vmi gyorsat a városban akkor inkább kipengetem az ezerakármennyit 2 gyrosért, mert abban legalább van zöldség,a műanyagburgerben meg nincs
2011. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó és mindig csinálj valami jobb kaját ha megkostolja lesz olyan amit szívesen megeszik, igazából az ember azt eszi amihez hozzájut. Mindig csinálj salit krumpli hús mellé, zöldség levesek, párolt zöldségek, zöldség levek ne erőltesd csak mindig tedd az orra elé elöbb utobb megkostolja.
2011. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!