Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet e valahogy deríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet e valahogy deríteni (t mobile-rendőrsés stb. ), hogy a barátnőm telefonja milyen smsekete fogadott, illetve miket küldött?

Figyelt kérdés
Mert sms-ezgetett egy olyan sráccal aki akar tőle vmit, csak bnőm hagyja ezt.üzengetett vele, de bnbőm kitörölte az összes sms-t.valahol ki lehet deriteni? véleményem szerint nem, vagy csak ah sok pénzem van...de kiváncsi vok a válaszotokra.
2011. máj. 11. 09:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2011. máj. 11. 09:42
 12/20 napietus ***** válasza:
38%

"atyaég...én egy napig nem tudnám elviselni. nem, nem féltékeny. szerintem bolond. én menekülnék, de valami világrekorder tempóban, és vissza sem néznék a helyedben. akármilyen édi-bédi, őrült. hosszútávon meg nem valószínű, hogy jó ötlet egy dilishez kötni az életed...ja, utolsó jó tanácsként megadnám neki egy jó orvos nevét/címét/telefonszámát...keresse fel...


29/N"


ezt én válaszoltam az utóbb linkelt érdésedre. tartom az álláspotomat. miért teszitek tönkre egymás életét? a legjobb lenne mindkettőtöknek szépen elköszönni, most már enek fényében ezt gondolom. nincs értelme ezt húzni tovább, idő megy, becsület fogy, és ez már csak szenvedést okoz mindkettőtöknek.

2011. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 napietus ***** válasza:
mondjuk hiába írom, ha akkor megfogadtad volna a tanácsomat, most lehet, hogy egy boldog kapcsolatban élnél, nem itt pörögnél a hátadon, mint a büdösbogár :)
2011. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

viszont ha meg ilyet csinált akkor mért vagy vele? van még bőven szingli csaj...

Vagy mér nem beszéled meg vele? ezt nektek kell megoldani, mi itt vagyunk te ott vagy...mi nem látunk semmit te pedig tapasztalsz...nektek kell tudni..

de ha ilyen van akkor semmi értelme a kapcsnak...


L/20

2011. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Atyaéég :D Ez már valami...

Zsák a foltját:D

Elolvastam mindhárom kérdést és arra jutottam, te azért vagy a csajjal, mert nem akarsz egyedül maradni, a lány meg tudja ezt és szépen játszik. Tudja gondolom, hogy nem nagyon volt kapcsolatod és most örülsz, hogy sikerült valamit összehoznod vele. Kihasználja.

Kölcsönösen idegelitek ki egymást, ez miért jó? Szerintem nyugodtabb volt az életed a kapcsolat előtt. Mindketten húzzátok le egymást, semmi értelme nincs. El kellene fogadnotok, hogy nincs jövőtök.

2011. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:4


egyet értek veled!


L/20

2011. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Najó most rengetegen felvannak háborodva hogy mért féltékeny a barátnőjére... Már nem azért de az nem normális dolog ha valamit megígér a barátjának azt mégsem tartja be. Ha látja hogy a barátja szenved ettől akkor nem kéne azzal a sráccal sms-ezgetni... Manapság ez a többségnél belefér, de szerintem egy normális kapcsolatban ilyenekért már simán ott lehetne hagyni a csajt. Az én barátnőmnek eszébe nem jutna olyan pasival találkozni, vagy sms-ezgetni akinek bejön mert engemet szeret és nem akarja hogy szarul érezzem magam emiatt. Nektek az hogy esne ha a párotok így titokban sms-ezgetne , vagy találkozna vele azt utána elmondaná. Szerintem ti is kivertétek volna a balhét nála hogy ez mégis mi... Szerintem ezt a dolgot beszéld meg vele. Ha mindezek ellenére ez tovább csinálja akkor fenyítsd be hogy ha nem fejezi be és csinálja ezeket a dolgokat tovább akkor szakítasz vele. Ha fontos vagy neki akkor abba fogja hagyni, ha meg nem érdekli akkor hagyd ott és keress egy sokkal normálisabbat!


19/F

2011. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36


ennyire biztos vagy te a bnődbe??? ritkaság....csak nehogy a naivságod legyen a veszte a kapcsitoknak!! Igen is mkinek kell magánélet. Joga van azzal beszélni akivel akar.

És igen, felháborodtunk ezen mert mi az hogy képes lenne a rendőrségre is elmenni hogy lenyomozza???????????,, Hát ez beteges. Ez is mind csak azt bizonyítja hogy ez a kapcs az elsők egyike a srácnak és nem tudja hogy kezelni a dolgokat! Ha nincs kompromisszum, nincs megbeszélés, megértés akkor ezt a kapcsot már rég elásták. Számomra igen is gáz hogy képes lenne visszanyomoztatni az sms-eket. Amíg nem csinál a csaj valamit addig nagyon is durván féltékeny. Jó hogy nem már nyomkövetőt is tesz a csajra...


L/20

2011. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11:36-os válaszoló vagyok. Jó az igaz hogy a rendőrség az durva. Azt én sem támogatom. Viszont a csajtól akkor sem fer amit csinál. Inkább örülne a csaj, hogy van egy barátja aki nem csalja meg meg tiszteli. Erre meg másokkal sms-ezgetik. Ez így nagy szemétség a barátjával szemben.
2011. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát igen utolsó...főleg h engem még a levegőtől is félt...munkahelyemenm is ott van a főnök lánya...pffffff h baszstatt avval is.hiaába mondtam neki több 100szor üvöltve-sirva-kiabálva-szomorúan stb..h engem nem érdekel az..meg mindenki aki lány nemű.úgy "félt" mint senki semmit.ő meg igy éli az életét...könyvet lehetne írni h mik azok a dolgok amik nem éppen egy hétköznapi kapcsolat része ebben a másfél évben...
2011. máj. 11. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!