Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok telefonja nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok telefonja nálatok maradna, belenéznétek?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól hogy bízol benne,kíváncsiságból.
2010. júl. 10. 22:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nem. miért néznék bele? semmi közöm hozzá, szerintem. elég nagy pofátlanság

L/24

2010. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem. az ove, kulonben is megbizom benne.
2010. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem is vagy kíváncsi?csak úgy mégis.
2010. júl. 10. 22:08
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha dugná előlem akkor mihelyst lenne rá lehetőségem igen, hogy miért, mert egy "telefonnal való viselkedésből" le lehet szűrni van e valakije !!!!

az én exem így bukott le , állandóan lefordította az asztalon a telefont, még a WC-re is vitte magával, bejelentette , hogy mellette vagyok ha hívta a szuka, előtte meg nem így viselkedett, szóval ha ezt tapasztalnám megint, akkor igen belenéznék !!!

24/L

2010. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nekem nincs rá okom sztem,de azért kivi lennék:)
2010. júl. 10. 22:16
 6/25 anonim ***** válasza:
Jól van hölgyek nem kell itt az álszent duma, ezen az oldalon mindenki csak az álszent dumát képes nyomatni, mindannyiótokban ott van a kísértés és tuti belenéznétek.
2010. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
bennem is a kísértés...de szemétség belenézni,csak azért mégis piszkálja a fantáziámat.
2010. júl. 10. 22:18
 8/25 anonim ***** válasza:

pofátlan vagyok, ha azt mondom nem tudom?

sokszor hagytak már nlam telefont ismerősök, és mindig első kérdés, olvashatok sms-t?

ha nem nem olvastam, ha igen olvastam :) de képeket meg zenét tuti néznék XD

sms-t max ha nagyon unatkozok :$:$


csak őszinte voltam...

2010. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

az is lehet, ez egy jel, hogy nálad maradt a telo, hogy megtudj valamit

ha vannak olyanok, hogy jel...

2010. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

22:17 es vok: amúgy tényleg lehet hogy elsőre hülyeségnek hangzik de lehet, hogy tényleg egy "jel" ahogy egyik válaszoló írta.

Lehet, hogy direkt hagyta ott hogy megtudj vagy megnézz valamit...nálam már volt ilyen. 26/f

2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!