Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges?

Figyelt kérdés
Páromnál sorban találom a gumikat.. már ezer féle magyarázatot hallottam hogy ez kapta meg minden oké.. na de ha kapta vajon meloba miért viszi magával ha nem akar megcsalni?Pláne hogy hetelös melot csinál és csak 7végén jön haza... ? Szerintetek el kéne hinnem hogy hobbibol viszi magával vagy ott kapja és hazahozza??
2011. máj. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze... hobbiból... ezt a szar kifogást. Nyílván megcsal, ne dőlj be neki ilyen könnyen!
2011. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kamu duma...
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu szagú, az egyszer biztos. Miért adnának neki gumit, csak úgy? Ez akkora hülyeség... Én ki lennék akadva ha a barátomnál csak úgy, a zsebében, tárcájában, itt-ott gumikat találnék... mi is gumival védekezünk, de a gumit mindig a kis éjjeli szekrényben tartjuk nem máshol. Próbálj meg utána járni egyébként mondjuk ismerősök által, hogy vajon lehet-e valakije.
2011. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ismerem a munkatársait.. de én se hiszem el hogy csak ugy kapja a haverjátol szoval akkor jah csak igy kis megerösités kellett még köszi mindenkinek irt véleményt!:)
2011. máj. 15. 19:26
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy csak gyűjti? :3 c:
2011. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet de elég hihetetlen...állitolag még régen vette , na de akkor miért viszi magával...? szal ennyit erröl
2011. máj. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!