Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van félni való okom, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félni való okom, vagy ne csináljak felesleges pánikot?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy hosszú kapcsolat után elhagytak, nagyon megviselte, de eltelt azóta kb. 2 év , és új társa lett,létezik olyan hogy valaki megijed mert kezdi megszeretni a másikat 4 hónap után, és fél az újjabb csalódástól? Emiatt nem tud szeretni? Meg fog változni , vagy el hagy?
2011. máj. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
honnan a fszból tudjuk mi ezt. ezek a kérdések...
2011. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az előző kommentelőnek üzenem h akkor ne írjon ide. :)

Sztem lehet de hallgass a belső megérzéseidre.

2011. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi 21:10, hallgatnék csak már kavarognak bennem a dolgok...de ugy érzem segítenem kell neki,sok sok szeretet hátha csodákra képes! bár nem lángol irántam, de még is megtett már értem pár dolgot...
2011. máj. 19. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak üzenem hogy akkor talán normálisan kéne feltenni a kérdéseket.
2011. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!