Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen mindig a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen mindig a valódi énünket mutatjuk?

Figyelt kérdés

A párom nagyon rendes srác, már 3 éve együtt élünk. nagyon ritkán iszik, kb havonta egyszer, és akkor is a haverokkal és nem velem. de ilyenkor ha felhívom, a telefonban mérhetetlenül bunkó, lekezelő stílusban beszél velem.

normál állapotában imád, sőt még talán becsípve sincs vele baj, de ha jobban elázik, akkor néha sírok, olyan bántó.

ezért aztán nem is hívom fel ilyen alkalmakkor, ezt már pár hónapja megfogadtam.


én, ha többet iszok a kelleténél, akkor mindenkit szeretek, imádok, ölelgetek, szóval kedves vagyok. viszont ha valaki bunkó velem, azt elküldöm az anyukájába.

egyébként józanon is igyekszem pozitívan állni az emberekhez, ellenben ha valaki ok nélkül szemétkedik, azt úgyszint elzavarom a csába.


sokszor elgondolkodtam már azon, hogy vajon ez a rejtett énünk felszínre törése, vagy egy torzulás?

ti milyenek vagytok részegen, és ez összefüggésben áll-e a józan viselkedésetekkel?


(bevallom őszintén egy kicsit félek összekötni az életem a párommal. egyáltalán nem attól félek, hogy alkesz lesz, hanem hogy mi van, ha egy báránybőrbe bújt farkassal van dolgom? )


2011. máj. 18. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel elég hasonlóan reagálunk az alkoholra, azzal a különbséggel, hogy rám erősen altató hatással van. Ha nem iszok mellé néhány kávét, akkor kevés alkoholtól is bágyadt leszek, vagy egyszerűen elalszom - bárhol.

Ami érdekes, mindketten nagyon kontrolláltak maradunk szellemileg. Amikor a fizikai funkciók már kezdenek kiesni - mozgás vagy artikuláció terén - akkor is megmaradnak azok a pszichés határok, amik amúgy is megvannak.

Olyat soha nem tettem részegen, amit józanul ne tettem volna meg. Olyan már volt, hogy bátorságom nem volt valamihez, de az alkohol segített bátrabbnak lenni (pl valakit megszólítani).

Ha tudom, hogy már nem tudok biztonságosan járni, akkor ülve maradok, vagy segítséget kérek, hogy valaki támasszon oldalról, amíg kisétálok pisilni. Szerintem ez is azért lehet, mert ilyenkor is külső szemmel nézem magam.


Viccelődés és Vigyor-faktor mindkettőnknél jellemző. Erőszakosság egyáltalán nem. Férjem kifejezetten birkatürelmű, én pedig verbálisan vezetem le a feszültséget (pl káromkodok egy ízeset, amikor éppen egyedül vagyok, ez elvezeti a stresszt és nem bántok meg vele senkit).


Szexuális vágyat növeli, de csak olyan irányába, akivel akarok és hajlandó vagyok lefeküdni - mióta házas vagyok, ez a férjem. Ha tetszetősnek is gondolok mást, akkor se nyitok felé, akármennyit ittam és őt se engedem közeledni.


Barátok esetén előfordul, hogy szeretetkitörésem lesz, megölelem, vagy hosszasan ecsetelem, hogy miért is tartom nagyra :)


Kicsit pimaszabb leszek, a nem bántó, de pimasz megjegyzések könnyebben és kevesebb gáttal jönnek ki.


A férjem hasonló, ha már nagyon elázottnak érzi magát, akkor csendesen a falhoz támasztja magát egy sarokban, hogy ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. Baráti körben vagy velem felszabadult, ontja a vicceket és néha visszavedlik csínytevő gyerekké. Ez ártalmatlan infantilizálódás, pl cetlit ragaszt "adj egy puszit, te férfiállat" felirattal egy haverja hátára, vagy ráragasztja a kupakot a sörre és nyerít, amikor nem tudja az áldozat lefeszegetni és döbbenten forgatja az üveget.


Szexuálisan rá is öszöntzőleg hat, de ha nemet mondok, akkor maximum finom verbális győzködés van "naaa, léccciiiii", de ha másodszorra is határozottan nemet mondok, akkor átvált alvós üzemmódba.


Még utolsó közös pont, hogy mindig addig iszunk csak, ameddig fizikailag bírjuk. A gyomor szerintem időben jelez, hogy sok lesz. Olyankor pohár félretol, kis levegőzés és nincs több alkohol. Ezért róka koma se szokott jönni.


A fentieket általánosságban írtam, nem vagyunk alkeszok :)

2011. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Én lány vagyok, egyszer voltam részeg egy házibuliban, és elég bunkó voltam másokkal, később tudtam csak meg. Annyira szégyellem magam még most is..soha többet nem akarok részeg lenni.
2011. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én érgebbi italozósabb korszakomba, ha túlzásba estem, minden hülyeséget összekamuztam, ráadásul nem is emlékeztem rá. Ronda korszakom volt, szerencsére lezártam.

A legdurvább kamum, barátnőm mesélte, hogy: Én az orvosira járok. Mindezt 17 évesen.

öt éve nem iszom egy pici alkoholt sem, mert tényleg hülyeségeket beszélek!

2011. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra alapozz, hogy milyen részegen. Az is hülyeség, hogy az ember részegen igazat mond. Inkább csak azt mondja, amit részegen igaznak HISZ. Én is vallottam szerelmet részegen fűnek-fának, mégse voltam egyikükbe se szerelmes.
2011. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Ilyen velem is történt! :(
2011. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is azért nem iszok már, mert 17 18 évesen én is össze vissza hazudoztam.
2011. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség hogy a részeg ember a valós énjét mutatja, az igaz hogy én pl. zárkózott vagyok és 100x nyitottabb leszek, attól még csinálok hülyeségeket amiket sose tennék józanon :D
2011. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyik barátnőm ex-barátja egyszer annyira részeg volt, hogy kifeküdt egy padra. Barátnőm ment oda, hogy segít neki, hazaviszi vagy ilyenek erre a srác leköpte. Mikor kijózanodott bocsánatot kért, barátnőm meg is bocsátott, de nem felejtette el. Azóta szakítottak, a srác a szakítás óta szinte pokollá teszi a csajszi életét, hívogatja, zaklatja, lek*rvázza stb. Pedig amíg együtt voltak (5év) olyan volt, mint egy kisangyal. Komolyan, még én is azt hittem, hogy ő a mintapasi. Biztos, hogy nem jó előjelek, amiket leírsz...:(
2011. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Erősen függ a körülményektől, egy megható filmen könnyebben elsírom magam, pörgős zenétől vagy rocktól könnyebben felpörgök.

Agresszív hangulatot felgyűlt frusztrációk is okozhatnak, amiket az alkohol gátláscsökkentő hatása miatt könnyebben felidéz az ember.

2011. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

fizikálisan egyáltalán nem agresszív, még legborzasztóbb állapotában sem ütött volna meg, de verbálisan gyalázat.

ezért sem járunk együtt mulatni, mert egyikünk sem érezné magát olyan jól. az elején még sokat kocsmáztunk együtt, most már inkább külön.


azt hiszem inkább békén hagyom, ha ittas. sokan mondtátok, h a haverok előtt akarja játszani a nagyfiút. na igen, ez is lehet. van pár haverja, aki nem hozzá való, és sajnos átveszi a primkó stílusukat... de amikor a jobbik bagázzsal van, akkor meglepően kulturált a modora...

2011. máj. 18. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!