Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a férfiaknak a külső a belsőnél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azoktól a pasiktól, akik feltették már ide, a csajoknak miért csak a külső fontos című kérdést.
2011. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:
Akkor segítsetek nekem,hogy hogyan tudnék felszedni egy számomra jóképű pasit ha én nem érzem magam sem szépnek sem csinosnak!?!?
2011. máj. 22. 12:22
 43/76 anonim ***** válasza:
Így van, ha ellehet beszélgetni vele, és megtalálom benne azokat az értékeket, amiket keresek, akkor már kezdek elvonatkoztatni a külsőtől. Mert elvégre nem 2 mell, bomba külső társaságával szeretném leélni az életem, hanem egy EMBERREL, akiben megtaláltam azt, amit keresek. De ha nincs téma, nem látok benne semmit, csak ürességet, nem lehet vele beszélgetni, egy hókotró értelmesebb nála, akkor lényegtelen, hogy bálkirálynő, vagy bányarém. Itt nem arról van szó, hogy nincs igény a külsőségre, persze hogy van, de ha egy kicsit jobban szűkítünk a 3 oldalas elvárásokon, akkor máris jobban kinyílik a világ, máris több ember az, akit észreveszünk, mint esélyes partner. Nem a külső az ami megtart, ami összefog 2 embert, hanem a belső. Hiába a szép mell, a szép popsi, ha nincs belül semmi, csak űr meg butaság.
2011. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
Jah és miért mondják azt a pasik,hogy nekik nem számít a külső?Pedig nagyon is!!!!Erre az én példám a bizonyíték!!!
2011. máj. 22. 12:24
 45/76 anonim ***** válasza:
51%

hülyeség a kérdés....eleve mindenki a szépre, tökéletesre, legjobbra törekszik gondolj már bele tegyük fel választanom kell egy trabant meg egy bmw közül.....most minek válasszam a trabantot amikor egy bmw-t is megkaphatok?

Minek válasszak olyan lányt aki kevésbé szép viszont belsőleg jó, ha összejöhetek olyannal is aki külsőleg is meg belsőleg is számomra tökéletes.Amúgy meg eleve akit nem ismerek nem tudom a belső értékei alapján megítélni így maradnak a külső adottságai ez mindkét nemnél így van:P

2011. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

"ha én nem érzem magam sem szépnek sem csinosnak!?!?"

Hagy ne írjam le harmadszor is az önelfogadás, nyitás, változtatás kombót. :) Nincs önbizalmad, ez itt a baj, nem az hogy a férfiaknak csak a külső a fontos. Ha te nem bízol magadban, nem szereted magad, nem fogadod el magad, akkor hogy szeretnél szeretni valakit, elfogadni magad, az életet, stb? Én is jártam ilyen cipőben, azért mondom ezeket. Én sem fogadtam el magam, minden nőt leprostiztam kb, de amíg nem változtattam a nézeteimen, addig sajnos nem jutottam előrébb.

2011. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

Már megint egy ilyen hülye kérdés. A külső nem fontosabb a belsőnél. Fontos, mert kell hogy vonzódjak is a kiszemelt lányhoz, de semmiképp sem fontosabb a belő érékeknél.

(Kérdező, küldesz képet privátban? Nagyon kiváncsivá tettél miért vagy magaddal ennyire elégedetlen.)

2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

"Akkor segítsetek nekem,hogy hogyan tudnék felszedni egy számomra jóképű pasit ha én nem érzem magam sem szépnek sem csinosnak!?!?"

12:27-es vagyok, látod azért te is a jóképűt szeretnéd, annak ellenére hogy te nem tartod magad szépnek.

2011. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

"Akkor segítsetek nekem,hogy hogyan tudnék felszedni egy számomra jóképű pasit ha én nem érzem magam sem szépnek sem csinosnak!?!?"


Jaaa, hogy magadnak sem tetszel! Akkor mégis mitől tetszenél másnak? Mikor süt rólad, hogy "jajjderondavagyok, ne nézz rám, jajj ne nézz rám!"


Menj ki az utcára, és nézd meg, hogy hány szerinted ronda embernek van párja. Rengetegnek! Mert a párjuk szerint nem rondák. Mert nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Én meg úgy érzem magam, mint valami elcseszett kakukkos óra, aki azt hiszi, hogy ha századszor írja le ezt a századik ilyen kérdésre, akkor akad legalább egy, aki felfogja, de nem, nem és nem! Csak a billentyűzetemet koptatom feleslegesen! Ajwé!

2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:

Na igen, az a meg a másik, hogy bár nem érted a pasiknak miért a külső a fontos, de neked is egy jóképű pasi kell. Hát ezt a paradoxont!

Keress csúnyát, ha szerinted csak a belső számít!

12:30 voltam

2011. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!