Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a férfiaknak a külső a belsőnél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
Fel kell állni és tovább kell menni. Az életben néha elesünk, rajtunk múlik, hogy meddig maradunk a földön. Szomorú ami veled történt, de ebből ne vonj le általános következtetést. Nem szabad. Engedd el őt, lapozz, nyiss, és jön a másik. Ismerd meg a mostanit, és majd alakul. Ne féljél, "aki fél, az nem él", tartja a mondás. :) Félelemből nem lesz jövő, sem tapasztalat. Ráérsz akkor félni, ha már jelen van az, amitől tartasz. Amíg nincs jelen, addig nincs is mitől félni.
2011. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:
Én elengedem őt,mert nem érdekel a sok fájdalom miatt,csak nem tudok "felállni a földről".Félek,hogy ha kezdeményeznék az új pasinál,ő is ellökne.Aztán megint fájna.Újra és újra.
2011. máj. 22. 14:07
 63/76 anonim ***** válasza:
Sajnos le kell győznöd ezt a félelmed, mert különben minden lehetőség mellett elfogsz menni. És lehet olyan srácok is lennének köztük, akik pont olyanok mint amilyet keresel. Próbálj meg boldog lenni egyedül. Ha úgy megy, akkor mindenhogyan boldog tudsz lenni. De ehhez az kell, hogy elfogadd magad, stb stb stb amiket írtam. És ha ez megvan, akkor a világ is megnyílik. :) Persze attól még lehetnek jött mentek, de jobban odatudsz majd figyelni rájuk. És nem a félelem fog irányítani.
2011. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

"nemrég szakítottunk a pasimmal,aki az alatt a pár év alatt míg együtt voltunk,állandóan azt hangoztatta,hogy fogyjak le,mert szégyell és,hogy fogunk így strandra menni.Nézzek tükörbe,hogy nézek ki,mert nem úgy,mint akivel meg lehet jelenni bárhol is.Ez nekem elég volt ahhoz,hogy egy senkinek érezzem magam."


Egyrészt a volt pasid egy tapló. Másrészt nem szeretett téged. Harmadrészt mi a fenét akartál te egy ilyen lúzertől? Negyedrészt akinek senkinek kell éreznie magát, az ő.

Önfejlesztő technika. Állj a tükör elé, és mondd a tükörképednek, hogy szép. Ha megy, csináld meztelenül. Először valószínűleg nem fog menni, de belejössz. Hülyén hangzik, de használhat. Ha nagyon nem megy, akkor hagyd ki a tükröt, csak mondd el magadnak naponta párszor, hangosan vagy gondolatban, hogy gyönyörű, okos, intelligens nő vagy, akivel bárki jól járhat, aki elutasít az meg is érdemli.

Csak át ne ess a ló túloldalára! :)

2011. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
Létezik amúgy olyan nő,aki senkinek sem kell?
2011. máj. 22. 16:19
 66/76 anonim ***** válasza:

Igen. Ha az adott nő is ezt szeretné, hogy senkinek se kelljen, és falat épít maga köré, és már már remete életet él, kizárja a külvilágot, stb. Olvasd el ebben a témában az utolsó 3 hozzászólásom: "Akinek nem jönnek össze párkapcsolatok, miért csak külső tényezőkben keresi a hibát?"


Lehet segítene neked, igazából összefoglaltam ott mindent, ami ezzel kapcsolatos.

2011. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy velem van a hiba és,hogy változtatnom kéne rajta,csak azt nem tudom,hogy hogyan kezdjem el,mi az első lépés.Hosszú út vezet ki ebből?
2011. máj. 22. 16:27
 68/76 anonim ***** válasza:
Az út hosszúsága, és nehézsége csak rajtunk múlik. Mennyire akadályozzuk, korlátozzuk önmagunkat. Lehet rövid és könnyű, de lehet hosszú és nehéz. Ha hagyjuk magunkat, hogy történjenek a dolgok (persze jók, és nem félelemmel indulunk neki), akkor nem nehéz. De ha félünk, húzunk halasztunk egy lépést, akkor azzal csak az időt húzzuk.
2011. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Csak pont ott van a probléma,hogy a félelem miatt húzzuk az időt.Mert ha bátrak vagyunk,könnyen eleshetünk.És akkor az fájdalommal jár.
2011. máj. 22. 16:38
 70/76 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor a kisgyerek járni tanul. Sokszor elesik, néha sír, de mégis feláll, és próbálja tovább. De valamiért mégis vezérli valami, hogy menjen és csinálja, mert ücsörgésből nem lesz semmi, meg hogy majd úgy ébredek, hogy járni tudok. Viszont az elesésekből tudunk tanulni, így legközelebb sokkal kisebb lesz az esélye annak, hogy elesünk. És attól hogy valami éppen fáj, vagy rossz, az nem biztos hogy rossz. Mert lehet a végén jól jövünk ki az éppen rossznak látszóból. :) Nem szabad úgy neki menni valaminek, hogy rossz, nem fog menni, úgy se jön össze, stb. Ezzel igazából le is írtuk magunkat, és az eredményt. Úgy kell elindulni, hogy menni fog. És ha mégse, akkor még csiszolni kell a dolgon, vagy még van mit tanulni belőle.
2011. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!